Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

JailBreakMe - iPod 1/2/3G, iPhone 3G/3GS/4 и iPad от FW 3.1.2 до 4.0.1


liberti

Recommended Posts

Значи "Шаманчето" може да си губи времето и да ти търси с търсачката, а ти си клатиш топките и чакаш някой да ти го сервира топло?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Придържайте се към темата, а не да я отклонявате на това как да си настроите телефона.

За всяка настройка си има тема (ако няма я направете), пишете в нея, а не само да пълните с шлака темите за jailbreak и unlock!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет отново,

доста търсих, но не открих нищо за iPhonetic 4 :)

Имате ли представа дали ще има българска локализация за 4.0.х и ако да, то горе долу кога да я очакваме?

Благодаря предварително!

Относно отговорите след последния ми пост:

Аз също работя в сферата на услугите и когато се наема да помагам на някого (това е всеки ден), го правя без да засягам неговата личност. Нормално е някой, като търси помощ, да го прави, защото не знае или не може да се справи сам.

Лично за мен - търсил съм и всеки път търся поне по час, преди да потърся помощ. Често се е случвало да не открия отговора, а той да е във форума. Питам и по - знаещ ме насочва - не виждам нищо лошо в това и в това е смисъла на форума - питаш и който знае ти помага.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смяташ ли, че някой от нас работи тук? И сме назначени в твоя услуга? Колко заплати за посещението си във форума? И какво общо има тази тема с iPhonetic?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Питам и по - знаещ ме насочва - ....

Очевидно е, че питаш... Където ти падне, както ти дойде. И със сигурност даже не поглеждаш постовете над твоя, да не говорим за темите от началото им.

Иначе щеше да си видял горното ми предупреждение, и да се сетиш какво ще последва сега, след като продължаваш както си знаеш, независимо от привидно "мирния" тон на обяснението ти що е форум и начин на употребата му.:fire:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братушката Atomic е пуснал мод на JailbreakMe който се нарича Samogon.

Samogon-това е мод на JailbreakMe,който не съдържа Cydia,състои се от инсталатора blackra1nApp и патча afc2.

472352a9ea0c.jpgba0aa5ec690a.jpg

Samogon работи на самото устройство!Отиваме на адреса на сайта http://jail.alleon.name от нашето устройство iPhone, iPod или iPad и следваме инструкциите.

За отключване е налично ultrasnow 0.93.

Налични са още terminal,appsync и други.С една дума същото като JailbreakMe,но е дадено право на избор.

Полезно е за тези които не искат да си качат тежката Cydia,но желаят да ползват кракнати приложения.

Редактирано от dika
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полезно е за тези които не искат да си качат тежката Cydia,но желаят да ползват кракнати приложения.

Искаш да кажеш, за тези, които не искат да се възползват от приложенията в Cydia. Гледам обаче на вторият шот фигурира и iFile. Та се питам, дали ще е възможно да се инсталират .deb файлове по този начин (без Cydia)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на вторият шот всички приложения са от Cydia.

Atomic обещава,че ще добавя нови приложения.

Относно deb файловете нямам представа.Някой трябва да опита и да каже...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Atomic казва,че в рейна има dpkg+ssh т.е.не би трябвало да има проблем с инсталирането на .deb файлове ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам следния проблем:

iPhone 4 с iOS 4.0.1 който стои на "Connect to iTunes with valid SIM to activate" или нещо подобно.

проблема е че незнам с каква програма да го jailbreak-на защото нямам "Valid SIM". Пробвах с redsn0w 9.5 beta - не ми разпознава FW

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То си пише!

Трябва ти картата на оператора към който е заключен телефона.

Изобщо прочете ли нещо във форума или просто си надраска проблема?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, доста четах преди да пиша но тук виждам как всеки говори за неговия си телефон и всеки е различен (3G; ФО; iOS 3.1.3 ...) а точно за iPhone4 + 4.0.1 и проблем с СИМ не видях. За жалост няма решение на проблема ми така ли? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, ако знаеш към кой оператор е заключен.

Намираш такава карта, активираш и после отключваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Проблема ми е че след рестор зададох ново устройство не бекъп и ми изчезнаха снимките, интересно че ми се върнаха контактите. Сега съм с 3GS New Boot 4.0.1 Моля кажете как да възтановя снимките си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като искаш да връщаш Backup, ОК, но няма нужда да правиш рестор.

HT1414_01.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От както ми е хакнат iPod-a нещо от айтюнс не ми синк-ва новите апп-та а ми дава ерор... какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, за тези, които не искат да се възползват от приложенията в Cydia. Гледам обаче на вторият шот фигурира и iFile. Та се питам, дали ще е възможно да се инсталират .deb файлове по този начин (без Cydia)?

Grievous,инсталирането на .deb файлове е възможно.Пробвано лично.Ако има интерес към развитие на темата бих помолил всичко писано до тук да се премести в отделна тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За инсталация на debian пакети е нужен само debian packager и 7zip(който идва с iFile). Приложенията , които качваме след джейлбрейка, не са "от сидиа", а от онлайн депа(сорсове), които обаче трябва да бъдат достъпвани с подходяща програма.

Сидиа е просто приложение за цялостен мениджмънт на операционната с-ма, включващо инсталация, поддръжка или заличаване на инсталираните пакети. Всичко това е възможно и без нея или с някаква алтернативна програма за мениджмънт. Спомнете си Installer, Rock, Icy, Snow.app, blackra1n.app и още много. Просто с времето, сидиа се наложи като най - комплексно и най - надеждно решение.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробва ли дали сработва с 4.0.2?

П.П.

Apple has just released iOS 4.0.2 for all iPhones, iPod touches, and iOS 3.2.2 for iPad to patch the PDF exploit which was used by JailbreakMe to jailbreak all iOS devices on iOS 4.0.1. If you want to keep your jailbreak and unlock, you better not update to this latest firmware now or you will be out of luck for long.

С други думи - да не се ъпдейтва.

Редактирано от ACEHOB
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързо бягай да четеш, как се качват кракнати приложения! Срам! Тук си от май месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей , хора опитах 100 пъти да вляза в сайта , но не успявам ! С 3GS , ФО , 4.0.1 съм ! Да не пропускам нещо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...