Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

JailBreakMe - iPod 1/2/3G, iPhone 3G/3GS/4 и iPad от FW 3.1.2 до 4.0.1


liberti

Recommended Posts

След рестор телефона трябва да се активира с карта на оператора към който е заключен, също както при Spirit.

Мен въпроса ми е ако не ви работи Wi-Fi? Тогава ще навъртите $$$ за мобилен докато се изтеглят "чувийките" използвани за jailbreak-а....ТЪПООООО

А ако телефона е чисто нов никога не включван пак ли му трябва рестор и активация? Проблема е, че четворката която купих е към AT&T а такава карта... нямам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 3GS ФЗ към към оператора О2. Ънлокнах го без да имам такава карта (Ultrasn0w 0.9.3 без карта в телефона)... след това сложих Мtel-ската карта и заспа. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всички който искат да активират Multitasking, Battery Percentage и Homescreen Wallpaper (пробвано и работи на 4.0.1) :

Multitasking : http://jaxov.com/2010/06/enable-multitasking-ios-4-iphone-3g-without-redsn0w/

Battery Percentage : http://jaxov.com/2010/06/enable-battery-percentage-ios-4-iphone-3g-redsn0w/

Homescreen Wallpaper : http://jaxov.com/2010/06/enable-home-screen-wallpaper-ios-4-iphone-3g-without-redsn0w/

Редактирано от walker007
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не замръзва на лилав екран, директно крашва и рестартира iPad-a с 3.2.1 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен сто пъти ми изкара това съобщение "it looks like the installer crashed last time you tried to jailbreak . it might work if you try again".Някакви идеи как да го премахна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ли не ви минава през ум, че може сървърите да са претоварени. Опитайте отново, или по-късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен захапа веднага след като зачистих всичко на Сафарито.

Clear History

Clear Cookies

Clear Cache

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви крашне или забие на лилавия екран РЕСТАРТИРАЙТЕ СИ УСТРОЙСТВОТО.И ако така не стане пробвайте с този сайт www.jailbreakme.modmyi.com И ако така не стане просто изчакайте и пробвайте по-късно сърварите им са претоварени!!!!!И спрете с излишните коментари като тези от сорта (заби ми , крашна ми ,не става и.т.н) По-малко четете от колкото питате.

Редактирано от liberti
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A ние с фабрично заключените 3gs new boot 3.1.3 зациклили на Connect to iTunes???

http://www.ihackintosh.com/2010/07/activate-iphone-4-3gs-3g-without-official-sim/

Редактирано от Grievous
Последно предупреждение за цитати!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли проблем със скайпа след джейла, при мен не му работи мултитаскинга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има си тема за Скайпа!!! Тази също зацикли в това на кой му става и на кой не...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не замръзва на лилав екран, директно крашва и рестартира iPad-a с 3.2.1 съм.

Има проблем с iPad с FW 3.2.1 и той е точно моментално рестартиране на устройството.

comex уж е оправил проблема и е обновил софтуера за jailbreak, но явно това не е помогнало. Предполагам като се наспи ще го погледне :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След джейла,при рестарт,малко преди да зареди телефона,докато се показва ябълката забелязах че ми се появяват едни светлини в горният ляв край на екрана,подобно на изгорели пиксели.Някой има ли подобно нещо след джейлбрейка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е нормално да се получи. Вкарвали шелкода на екплоита в famebuffera и затова ставало така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна работа най накрая с 3GS ФЗ съм 4.0 jalbreak-на се без проблем и се отключи. Благодаря отново...:p 10 точки от мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А добре,това е успокоително,че се бях притеснил.Явно не съм единствения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за и-пада нещо не ми става като слайдна почва да се рестартира и нищо. ресторвах ко ли не правих ама нещо не иска.

ipad 3g 32gb 3.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нормално ли е около 50 пъти да ми сваля файла и секунда след като покаже Sit tight Safari крашва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А всякаш не съм пробвал всичко. Дори рефрешвах сайта пет пъти, надявайки се на магия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората ви казаха да почакате нали, целият свят сега сваля и хаква, защо трябва да се бутате и вие, пробвайте утре рано сутрин, няма начин да не хване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми оправи си профила щом вече си модерен!

Или ще почакаш 6-7 месеца :mrgreen:

kokobrise, на мен тези светлини ми се показват в горе в дясно ;)

А това, че немогат да се сменят изображенията на обхвата, WiFi-то и батерията без уинтърборда направо ме убива :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...