Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Алуминиев бъмпър за iPhone4 с уникален технодизайн от ElementCase


LUBECA

Recommended Posts

Днес попаднах на интересен бъмпер за iPhone4. Дизайна му е доста иновативен, качеството е страхотно но и цената му е соленка... Около 80$

Независимо от това, предполагам че ще има доста хора които ще си го вземат.

Vapor4.jpg

colors.jpg

vapor_black.jpg

http://www.elementcase.com/iphone4.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ammcfc го беше пуснал в темата за iPhone 4. Изглежда добре, с изключение на отвратителния надпис отстрани. Може да си го поръчате и със заден капак - тогава цената става 99 долара. Проблемът е, че не се знае кога ще го получиш. Аз съм се записал на опашка и чакам да ми пратят мейл с потвърждение за дата на изпращане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа... не съм видял поста на ammcfc

И аз се записах и ще чакаме да видим какво ще стане. С карбоновата плочка отзад е страхотен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да си намеря такъв освен с предварителна поръчка? Вижда ми се малко небъдно да чакам 1-2 седмици за отговор, че чак след това да се поръча и чака да пристигне.

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 месеца по-късно...

Имам въпрос относно Vapor 4 дали някой го е ползвал и дали сигнала пада?

Четох някой отзиви и като чели пречи на и без това проблемния сигнал.

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем със сигнала - лошото е, че прави телефона доста по-голям и аз не успях да свикна да го ползвам с него. Иначе аксесоара е супер як. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С колко му се увеличава размера и удобен ли при разговор и с една дума какво е чувството?

Задавам тези въпроси защото получих имеил след 8 седмици и сега се чудя дали да го поръчвам

Редактирано от nikiyd
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами с колко точно не мога да кажа, но определено беше с повече от колкото очаквах. А за удобството - това е много субективно, на мен не ми беше удобен в ръката не само докато говорех - точно с това не можех да свикна, но на друг може да му е удобен. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите

Едит: Е поръчах си Vapor 4 дано не се разочаровам :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С колко му се увеличава размера и удобен ли при разговор и с една дума какво е чувството?

Задавам тези въпроси защото получих имеил след 8 седмици и сега се чудя дали да го поръчвам

Имайки предвид колко по-голям е HTC HD2 от iPhone 4 и не ми създава някакво неудобство като говоря от него, не вярвам с този бъмпер при iPhone4 нещата да са по-тегави. Корпусът е алуминиев и действа като продължение на вътрешния алуминиев корпус и пак си е като антена. Аз лично бих си взел такъв, само да не беше това чакане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Няма никакъв проблем със сигнала - лошото е, че прави телефона доста по-голям и аз не успях да свикна да го ползвам с него. Иначе аксесоара е супер як. smile.gif

а откаде си го купил това и колко струва ????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такъв бъмпър втори път не си купувам. Наранява рамката и доста увеличава теглото на устройството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...