Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с iTunes


NikoL_85

Recommended Posts

извинявам се ако не е тук мястото , със Iphone 2g FW 2.2 и след преинсталация на Windows-a ,iTunes не ми качва Applications вади ми грешка когато синхронизирам photo,music,video, и понякога ме изхвърля седно дърпам кабела ето това ми изписва:

http://www.mypicx.com/05262009/iphone_2g/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като преинсталира на ново Уйндолса и качи Тунето,даде ли му оторизация :question:

30. Повечето потребители след като си направят регистрация се чудят защо им крашват/не тръгват приложенията.

С направената регистрация не всичко е готово. Трябва да се оторизира компютъра за да може да се ползва регистрацията пълноценно. Как става това? Отваряте iTunes, от горното меню натискате Store и избирате Authorize Computer.

13_13.png

Или по добре прочети цялата тема :exclaim:

Безплатна регистрация в iTunes!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да всичко което си написъл съм го направила но просто ме изхвърля от целия iTunes и още немога да разбера каде е повредата в телефона ли ,в компа или в кабела, ако някой е имал подобен проблем нека сподели от какво е бил породен мерси за съдеиствието :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност да не са се инсталирали драйверите за устройството. Може и да не е инсталиран NET Framework 2.0 или по-нов... за целта пусни ъпдейт на операционната система - ако си с Виста го има и не е нужно. В този случай преинсталирай iTunes и направи ъпдейт на драйверите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос :question: Да не би да си с XP SP3.Всеизвесно е че Сървис Пак 3 има проблеми с USB контрелери и драйвъри на дъното :cry: Имах доста гадни проблеми с SP3.но откакто минах на Vista се оправих :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е казано че трябва задължително да минаваш на Vista.Просто си инсталирай по-нови драйвъри на дъното :( Не използвай тези от диска на дъното (явно са стари) дръпни си ги от сайта на производителя :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не няма никакви хъбове и удължители даже като преинстралирах Итунса и windows-a сега пък ми вади някакви грешки като синхронизира можеби телефона нещо се е развалил нз кабела си работи зарежда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност опитай с друг кабел, за да сме сигурни че проблема (не) е от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте , днес си преинсталирах iTunes от 8.2 на 8.1.1.10. Защото iFunboxa не вървеше. Сега като качих стария iTunes се оправи iFun-a но iTunes не ми изкарва апликейшън изчезнаха ми рингтоновете и немога да кача нови прави ми там някав синк за 2сек и после нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте колеги. Най накрая след многократни опити успях да си регистрирам картата в Айтун и да си купя приложение. Картата ми е виза и неуспешно пробвах да я регистрирам в американския сайт (излезе съобщение че с тази карта не може да се пазари там). Регистрирах се в ПейПал и пак пробвах в американския Айтун(там имах акаунт) и отново същото съобщение. След това се регистрирах и в ClickandBuy който се подържа от европейските версии на Айтун, но пълната регистрация изисква няколко дни, и почнах да се изнервям. Освен това цените на приложенията в европейския Айтун са същите като в американския ама в евро :smile: , което за нас е по скъпо. Тогава реших да пробвам в турския Айтун и за мое огромно удивление регистрацията взе че стана, и другото хубаво нещо е че цените са в долари. Ето и малко упътване как стана регистрацията: Направих нов акаунт в турския Айтун; избрах вида на картата(в моя случай виза); написах си точните име адрес и телефон на които се води картата, като единствено zip кода го написах 80000 , тъй като искаше да е с 5 цифри, и регистрацията стана. Вече дори си купих 2 програмки. Сега ако излезе джейлбрек за фирмуер 3.1 кефа от новия телефон ще бъде пълен.

Дано съм бил полезен на някой , който се е мъчил като мен. Успех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз успях да си регистрирам акаунт, т.е промених си данните в старият ми акаунт, който беше с fake данни, просто си смених държавата на Русия.

В руския AppStore цените също са в долари, вече си купих приложение даже :rolleyes:

EDIT: Когато му промених данните, ги прие, както и картата, свалих си приложението, но сега като дам на Purchase History, забелязах, че не ми оторизира картата и дължа $2.99.

Като дам на Edit Payment Information, не ми я приема вече...странно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко е нормално , даже сега получих СМС , че от картата е изтеглена сумата , която дължа за двете програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте съфорумци , имам проблем с качването на приложения . Мисля , че е като на първото момче , дава някакъв ерор и не се качват , пише : The application "FlightControl" was not installed on the iPhone "Dimo" because an unknown error occurred (0xE8008001) . С iPhone 3G 16 GB съм , бях на 3.0.1 но се върнах на 3.0 ...

След долнгрейда , започнаха проблемите :smile:

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направил ли си това?

viewtopic.php?f=7&t=1374

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

бях направил това , наполовина ... бях инстелирал само сорса ...както и да е :biggrin:

след 2 часа ровене из форумите и четене , свикнах да боравя с айфънбокс : )) доста приятна програмка , с която си каваш и всякакви приложения ...

Сега ще ползвам и тюнса и бокса за качване и т.н. ...

Благодаря много ;)

Приятна вечер :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

възможно ли и iTunes да блокира картата,вече около 6 пъти ми се случва и не смея нищо да свалям на телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кредитната карта с която плащаш приложенията ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Здравейте,

От скоро имам iPhone 3G version 3.1.3. Вчера инсталирах WinSCP и свързах телефона с компютъра през WiFi, но след това iTunes ми да вада грешка и не иска да се свърже с телефона -изписва ми следното съобщение: "iTunes could not connect to this iPhone because an unknow error occurred (0xE8000001)".

Моля помогнете ми незнам какво да направя. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Премести кабела на директен ЮСБ порт, никога не ползвай хъб (обикновенно на PC-тата, предните портове са такива).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Направих нова тема за моя проблем , но както винаги ми изтриха. Проблема е такъв - когато синхронизирам компютъра с телефона ми дава , че не ми е оторизиран компютъра след като го оторизирам на следващото синхронизиране ми казва , че пак не оторизиран и не може да ми качи някой приложения и пак да го оторизирам. И това се повтаря при всяко синхронизиране. С новия iTunes съм и използвам Windows Vista.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...