Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Рестор на iPhone 4 със запазване на стария бейсбанд


mupo

Recommended Posts

coveringweb.com: редактор - 16 годишен египтянин. Без коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    15

  • mupo

    9

  • cichlidi

    9

  • kokobrise

    8

Специални поздрави и на другия *разбирач* оттатък lian.....:excl:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

За iPhone 4 отдавна си работи метода с Pwnage tools. Правите си къстъм под мак , като задавате в него дали да се хактивира или не и го качвате нормално с туньо без никакви грешки :) Ъмбрела не играе роля.

2933801R.png

Редактирано от bokoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново казвам, това е само за iPhone 4!

За да запазите baseband-a и да сте с 4.2.1 направете стъпките от първия пост до №7 (включително), като на съпка №6 ще направите рестор с оригинален 4.2.1, който може да изтеглите от тук, вкарайте телефона в DFU и след това направете untethered jaibreak чрез GreenPois0n RC5

Забележете, че няма нужда да правите съпка №8 - Kick Device Out of Recovery! GreenPois0n RC5 ще се погрижи за това :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Може ли да се приложи всичко това и по този метод да се направи рестор към 4.3.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Перфектно обяснено. При мен стана без никакви проблеми! (Грешката беше 1014)

Благодаря отново!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми се ъпдейтне бейсбанда ще мога ли да си ползвам Мтелската карта? Със ФЗ iPhone 4 съм към тях. Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ползваш само Мтел-ска карта, може да отидеш до последната оригинална OS за телефона ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се приложи всичко това и по този метод да се направи рестор към 4.3.1?

В първия пост съм добавил информация за 4.3.x

Edit: Все още не съм 100% сигурен, че работи с 4.3.3

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вече и аз мога да се похваля,Айфон 4 4.3.2 фабрично заключен :-) благодарение на Миро за пореден път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение 4.3.3 със бейсбанд 1.59 защото 4.3.2 нещо много ми лагва.Ако някой я е пробвал моля да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега се мъча да слагам 4.3.3 и бейсбанд 1.59.00 да видим какво ще стане.Само незнам дали да пускам фикса като на предната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сега всичко върви на 6 след няколко дена ще пиша отново да ви кажа по подробно как е със 4.3.3 :-) Успех на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

как ти е батерията ?С iphone 4 съм и от 4,2 минах на 4,3,3 и маи батерията много бързо си отива (при jail качих и multitasking geestures)

и сега какво да правя ?

Редактирано от hov3598
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как мина? С ъпдейт ли? Ако да - не се чуди повече.

П.П. И аз имам жестовете и си ги ползвам, батерията си кара нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

направих фреш рестор с новия 4.3.3 (бях с 4,2,1 оригинално) даде ми 1103 мисля че беше грешката - заради tiny umbrela... сега го следа няколко дена и ще коментирам как е usage

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А от 4.3.1 към 4.3.3 ъпдейтва ли се бейзбанда?

EDIT: Тъй като никой не ми отговори, ще споделя опита :p

Та, когато бях с 4.2.1 ъпдейтнах към 4.3.1 с Tiny Umbrella, както си му е реда и всичко мина наред (запазих си бейзбанда). Сега ъпдейтнах от 4.3.1 -> 4.3.3 без Tiny Umbrella (директно рестор) и рестора се фейлна с грешка 1013 накрая и след това прожължих процедурата с fixrecovery43 и всичко мина наред - ъпдейтна ми се на 4.3.3 и ми запази бейзбанда.

Редактирано от graver
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

mupo, следвам указанията за 4.3.1. Като приключи всичко не иска да излезе от dfu с която и да е програма и това е. Какво да сторя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се. Сложих последната версия от itunes и после downgrade-нах до 4.3.3. Този път с RecBoot стана номера. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При даунгрейд към 4.2.1 някой да има грешката с "Call failed". Получава се по време на разговор, когато отсреща затворят преди мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, имам следния проблем: Iphone4, 4.3.3 и 01.59.00 - опитах се да направя рестор по описания от миро начин, но имам грешка 1604! Има ли някой идея какво мога да направя сега. В момента е в вариант черен екран с кабел към iTunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

iPhone 4 iOS 4.3.3 bb 04.10.01

Ако направя рестор към iOS 5 ще ми запази ли ББ т.е. ще мога ли след това да се върна на 4.3.3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...