Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безплатна регистрация в iTunes!


Aveliky

Recommended Posts

За по сигурно слагате една голяма, една малка буква и няколко цифри. След това като натиснете Forgot Password, може да си я смените и на 111111111 ако искате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Едно питане направих си регистрация US стора и си регистрирах българска мастер карт дори си закупих две приложения. Възможно ли е да стане проблем за това че съм с фалшив адрес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми по туториала от форума си направих акаунт в US стора и после си добавих номера на мастер картата и започнах да си пазарувам през телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що си направих нов акаунт с реалният ми адрес в София.Може би са променили нещо в стора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Помощ моля !!! Вече немога да си ползвам iTunes account-a ,излиза ми прозорец ,на който пише "Invalid Address" Tap Continue to sign in .и като продължа ми дава да си променя акаунта ако искам ...Създадох си нов акаунт - със генератора на "реален" адрес и пак ми дава същото . Помощ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се получи същото. Направих си реална регистрация в БГ. Предполагам, че вече не минава номера с генериране на адрес в САЩ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx®, много благодаря за жокера, сложих първия адрес на китайски ресторант в Лас Вегас и всичко си е ОК сега :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, само адреса ли промени, или промени също така и пошенския код и телефона. Аз взех всичките тези координати от един китайски ресторант в Чайнатаун и заспа от раз :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хич не им се вталясвайте, аз от 3 години живеех на улуца Парола 6 някъде из Северна Каролина , та сега и аз се местих, какво стана та ни накацаха едновременно така не мога да разбера и то само , като влезнеш през компа ти иска смяна , а иначе през телефона само потвърждаваш, написаната глупост и няма проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, все по хотели и кръчми се мотам, даже в една регистрация съм в мол(сигурно в мазата :tooth: ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пу, хаймана :tease3:

Аз един път съм правил такава регистрация.

С генератора от първа страница и няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как стои въпроса с номера на кредитната карта и особено трите числа на "гърба и"?

Аз все ще намеря адрес в щатите, ама картата?

Редактирано от Pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес направих регистрация във форума,защото имам голям проблем ,с който се боря от 7 часа ... решение не намерих, въпреки че прекарах ооколо 2 часа във форума ,ровейки ... вече съм отчаяна ,е, по същество ...

Преди дни направих регистрация в iTunes благодарение на Вашите съвети, всичко беше ОК... дни наред свалях приложения.. до днес :(

Избрах си една игричка (безплатна) , дадох Install, пойска потвърждение на парола и e-mail, въведох, tap - done ....и... ме прехвърли за потвърждение на адрес, дадох Потвърди и... ме прехвърли пак при играта , където последваха същите действия... един кръговъртеж, без промяна! Така и не се свали играта... Направих 2ра регистрация , надявайки се да бъде успешно свалянето на каквото и да е приложение.. Но - Не !!!

Какво да правя, моля помогнете, за което съм Ви безкрайно благодарна !!!

(информационно съобщение се появи при един от опитите в което се споменава че адреса е невалиден , дадох Продължи и ме прехвърли в профила на регистацията ми ) ПОМОЩ :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи си регистрация в българския стор и няма да имаш проблем. Трябва да потвърдиш регистрацията от линк, получен на и-мейл-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ALxx,

Благодаря за бързия отговор, но какво по-точно ще рече българския стор ???

(в момента преинсталирам софтуера на телефона, нямам идея дали е полезно :wacko: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато се регистрираш - избираш държава на регистрация(т.е. съответния магазин). Ресторването на телефона е абсолютно ненужно в случая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато се регистрираш - избираш държава на регистрация(т.е. съответния магазин). Ресторването на телефона е абсолютно ненужно в случая.

Пълна индия :(:yikes::blink: като се има в предвид че 2 година съм работила именно с мобилни телефони :angry: Restore in progress вече 10 мин. ... имаш в предивид отново да направя регистация в иТunes? Моля ,извини ме, но може ли малко по-подробно, съжалявам, но вече 8 часа съм в седнало положение пред лаптопа и се дзверя в телефона като :yikes: ... разбери ме и ти ... :o

При профила промених държава и сложих България, но сега ми иска да въведа данни за карта ..?

Би ли ме упътил ...

ще чакам преди да предприема действия ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, отваряш iTunes и вляво кликаш на iTunes Store, скролваш и най-долу в дясно ще видиш знаменцето на съответната държава и текуща в сторето. Цъкаш на него и си избираш БГ. След като направиш това, задължително намираш безплатно приложение, натискаш сваляне и Create new account. Попълваш стъпките и когато минеш на втора (2) страница вече ще видиш опцията “None“ за логване без карта.

Толкова ли е трудно да прочетете първото мнение на тази тема и да го направите.

03. Избирате едно безплатно приложение за сваляне и кликвате на него (в случая съм избрал 3D Brick BreakerRevolution).
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и все пак да дам адреса който ползвах аз -> Ето тук

Дано да съм бил полезен

п.с. изглежда вкусно готвят ;))

Редактирано от reloading
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сърдечно благодаря за оказаната помощ, проблема е отстранен :) и съм много щастлива, пиша сега защото чаках потвърждение :) Продължавайте в същия дух !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

reloading, благодаря ти много :)

Вече сме комшии. хихи

Проблема отстранен със смяна на адреса от релоадинг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Само аз ли имам проблем с пеймент метода,нямам опция ''none'',тоест задължително трябва да посоча някоя валидна карта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всички,които са имали регистрация в американския апстор и не могат в момента да го ползват: Settings>General>International>Regional Format>United States

След като зададете тези настройки би трябвало да можете да ползвате акаунта на устройството си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз си имам Аппле ИД, направено от ФейсТайм, но как да си направя безплатен акаунт сега? Вече това на 1ва страница не работи! :o

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...