Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Синхронизиране с iTunes


ypetrov

Recommended Posts

Жокер: ПРЕДИ СИНК или провлачване на другия комп, забрани автоматичната синхронизация от настройките на тюнса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

Бих искал да прехвърля приложенията и контактите от стария ми iPhone 2g(който е jailbrake-нат) към новата 5-ца (закупена от Мтел).

Имам няколко въпроса, на които се надавам да получа отговори, тъй като търсих доста, но неуспешно :( Ето ги и тях:

1) Ще ъпдейтвам iTunes до последната й версия, приложенията в старата ще се прехвърлят ли на новата по подразбиране или трябва ръчно да го направя?

2) 5-цата ще разпознае ли backup-ите на стария 2g, което ще ме улесни в прехвърлянето на контакти и снимки?

3) Имам WhatsApp.ipa от времето, когато беше безплатна . . . Мога ли да я кача директно на 5-цата.

Предварително се извинявам на всички ако не съм успял да намеря нуйните ми отговори,

Високо оценявам помощта ви, а също така и полезни линкове, които биха дали отговор на въпросите ми, благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С всички купени или безплатни приложения, няма да имаш проблеми. Стига да са оптимизирани за петицата! Ъпдейта на iTunes, няма да промени нищо. Не връщай бекъп а просто синхронизирай контактите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

С новата версия на iTunes съм,но на знам как да си синхронизирам Apps.Не откривам никъде функцията Transfer Purchases.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes 11 излиза до броени дни

File/Devices/Transfer Purchases from...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте нова съм тук и от около седмица съм с айфон . Следвах инструкциите инсталирах си на копма Айтунс от сайта на Ейпъл влизам въвеждам парола както си му е редът отивач на дивайсис и там не ми разрешава да цъкна нищо на какво се дължи това моля за помощ - нищо не разбирам ! :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем като моя ли имаш или не разбра въпроса ми? МОЛЯ КОМПЕТЕНТНИТЕ ЗА ПОДРОБНО ОБЯСНЕНИЕ ИЛИ някой ако желае да предостави телефон да се свържем да не спамим темата ... Има ли желаещи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://bgiphone.com/forum/49-нов-съм-сега-на-къде/

По-подробно от това, няма на къде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а как да кача само едно приложение без да изтривам качените кракнати приложения от друг комп. като не знам другия акаунт и паролата,а кракнатите не мога да ги кача в моя Itunes от телефона. има ли вариант?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има! Да прочетеш темите за начинаещи и да си изясниш основните неща с които си се захванал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Може ли някой да сподели как да прехвърля музика купена от itunes на лаптоп който не е свързан към интернет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А музиката къде е?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Музиката си е на телефона разгледах из форума и видях две програми IExplore и iFunbox с една от двете ще стане ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...