Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да добавим българските празници в календара


BANNN

Recommended Posts

Аз си ги импортнах в джимейлския акаунт и си се синхронизираха веднага с календара !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Народен календар, Национални и Международни празници за 2015. - http://dox.bg/files/dw?a=1b69dacab6" target="_blank">Свали

Несъществуващ файл / папка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето календари за който иска само Именните или Националните, православните поотделно - http://georgi.kodinov.net/?p=1075

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се качва облака през компютъра?Гледах навсякъде - импорт не видях. С влачене като офисните приложения също не става. Някой да каже как става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това ще ти помогне ли ?

http://www.chriswrites.com/how-to-upload-any-type-of-file-to-icloud/

става през Pages

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих го по класическия начин - през календара на мак-а и синхронизация. Много е глупаво това, че не са осигурили импорт / експорт в облака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го правя през пощата - прикачен файл, като го цъкнеш от IOS у-во го отваря и пита........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Не намерих подходяща тема, а не искам да отварям нова. Имам нужда от идея за създаване на календар с график за работни смени на заведение. Например, 4 бармани, 8 сервитьори, 6 готвачи, 1-ва смяна, 2-ра смяна 1-ва междинна, 2-ра междинна и почива. Да мога да споделя календара с персонала и всеки да си вижда смените, както и направените промени своевременно. Всички са със смартфони и ще бъде удобно. До сега се прави на лист, драска, поправя и всеки снима с телефона. Естествено, винаги се налага промени заради болнични, изпити и др. лични причини. Твърде вероятно е да има готово приложение, но персонала е с различни ОС, затова мисля за споделен календар.

Всяка идея е добре дошла, а и някой може да ползва нещо подобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Google Calendar

Но мисля,че не става със споделяне.Варианта е да направиш един акаунт и всички да го ползват.Промените ще се виждат от всички.

П.П. Calmness Calendar Това е друг вариант.Но пак не съм сигурен,че става със споделяне.

Редактирано от KurtiMakarov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ baronbg,

Аз използвам нещо подобно, но за апартаменти и къща за гости, създал съм акаунт в гугъл на който освен пощата ползвам и календара, всеки обект ми е отделен календар в различен цвят за прегледност, в календара се нанасят подробности за клиентите ми: дата, ден, час за настаняване, контактна информация, сума за заплащане, в общи линии почти всичко което с течение на времето ми се е оказало важно да е на едно място го слагам там, за да го имам само на един клик поглед. При теб в зависимост от динамиката, можеш да създадеш календарите за всяка позиция и вътре попълваш барман 1, сервитьор 2 и 3, готвач 1 и т.н., може и обратния вариант, името на човека от персонала и съответната позиция която трябва да заема за съответната смяна, ако да речем има някакъв ротационен принцип. До акаунта даваш достъп на тези които ще имат право да редактират календарите, самите календари се споделят индивидуално с всеки който прецениш, може да използваш повтаряемост на събитията, аларми в случаите когато се правят корекции, така няма как някой да каже, че не е разбрал за направените промени и т.н. В моя случай интеграцията с телефона, таблета и лаптопите ми (iOS и Mac OS) е уникална, всичко управлявам през Календара на лаптопите, но няма проблем и през телефона и таблета. Надявам се успях да обясня идеята ми. Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата, опитах и двата ватианта, но не се получава това което искам, или аз не успявам. Ще се радвам и на други предложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Православен календар за 2016 г.

ПС. Добавяйте календара като "New Calendar / Нов Календар", за да можете да го премахнете ако решите да не го ползвате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Извинявам се, разкарах си акаунта в copy.com и не съобразих, че имам споделен линк, сега линкът е преместен в dropboox.com и сега би трябвало да е активен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм имал подобен проблем с iMac-a, ако не се нормализира, махни календара, ако искаш ще ти пратя линк за този от миналата година да видиш дали и с него ще е висока темературата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, качването му в акаунта ти в облака може да е причина за зора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Православен календар за 2017 г. - съкратена версия

Православен календар за 2017 г. - пълна версия

 

ПС. Както и до сега, за да можете да премахнете календарчето ако решите да не го ползвате, го добавяйте като "New Calendar / Нов Календар". Съкратената версия включва само дните, православните църковни празници и имената на православните светци които се споменават в съотвения ден. Пълната версия е както изглежда самото синодално църковно календарче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При съкратената версия всеки ден празник?!Така ли трябва да е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се инсталираше тоя календар? Пробвах какво ли не през телефона и през браузъра в айклауд на лаптопа - не става. Дайте стъпките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gogi6 написа:

При съкратената версия всеки ден празник?!Така ли трябва да е

Да, в Православната църква всеки ден е празник, в някой от дните когато името на светията е по-популярно самия ден носи името на светията, Илинден, Петровден, Гергьовден и т.н., някой от дните са наречени на самите църковни празници, Рождество Христово, Възкресение, Петдесетница, Възнесение и .т.н. иначе казано всеки ден ни е празник! :D

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...