Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Не мога да разбера как продължаваш да говориш глупости, и не провериш точно за 2 секунди в сайта на AT&T дали си прав или не. Заповядай много бърза справка със сайта на AT&T: http://www.att.com/wireless/iphone/

И следващия път по-компетентно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Apple се кани да замени досегашната версия на iPhone 3G 8GB с вариант на iPhone 3GS с 8GB вградена памет по коледа.Вярно ли е това или е лъжа. http://www.mobilebulgaria.com/news/view.php?id=14160

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако преведеш инфото, което "експертите" от цитирания от теб сайт са взели:

Definitely not confirmed, but rather interesting nonetheless.

Определено не е потвърдено, но все пак е доста интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре мисля да взема един 32 гб ,някой можели да ми каже, с какъв фирм ги продават в момента от Глобул ?

EDIT: Grievous, благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3.1.2 със сугурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, понеже няма как да изчета всички теми искам накратко да попитам, имали вариант да си взема 3гс 32гб от глобул на изплащане, и имам предвид незаключен или те и заключени пак мога да си ги отключа и да си го джейлна и да си ползвам с мтел, пък ще си плащам там такси сметки каквото трябва, щото няма пари сега за айфон ама за изплащане става и така питам дали може да се заобиколи цялата работа и да си взема айфонче :razz: :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питай в Глобул за изплащането.

Там са заключени, но както всички знаем, сега има възможност за отключване.

И си попълни профила според правилата, моля!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така добре ли е? А за айфона май ще стане работата да си взема ще видим :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen:

Нали знаеш че от там ще си вземеш от новите и ако го джейлнеш, ще трябва при рестарт да го палиш с компютър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :rolleyes:

Радвам се, че и аз мога да се включа вече към тази тема. Съжалявам, че още първото мнение тук ми е въпрос, но го задавам с цел 100% сигурност...

Утре смятам да купувам два телефона 3GS от Глобул... Най-вероятно доколкото разбрах ще са с 3.1.2. Освен да ги накарам да ги отключат какво друго е най-добре да направя? Отделно какви ще са недостатъците?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре пак ще питам възможно с най прост отговор, с какъв софт да търся тел(или възможен ли е евентуален даунгрейд), за да мога да си ползвам, цидия , програмки, игрици, iphonetic/ibluetooth/winterboard-a там темички нали да си сменям звуци евентуално, неззнам дали могат да се ползват на 3гс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, не, бях решила да съм в коледен отпуск, че милите ни юзъри да си отдъхнат от форумното зло, ама за 2–3 дни толкова шкaрто от нахалнички мързели се натрупа, че са секунда само ще се обадя...

@apodjeki: Нахалството и мързелът ти минават всякакви граници! Постарай е да разбереш какво намеквам, да не го казвам в прав текст и начин!

@WoLF™: Горното в голяма степен се отнася и за теб... Какво всъщност очакваш като отговор? Някой в кратко резюме да ти преразкаже 50% от съдържанието на форума, за да можеш, аджеба, ти да си решиш какво искаш?

Срам ме е като видя подобни постове от хора, дето са регистрирани тук почти от началото на форума, да задават такива въпроси, и то със самочувствие и претенции....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък нахалство то много ще е трудно да ми се отговори, знам, че е дразнещо ама не е оправдание, та аз пак да си попитам понеже намерих айфон но с този проблем който трябва ако се ресетне да се пусне към компа за малко и човека ми каза, че скоро ще се оправи нали било от самия джейбрейк, въпроса ми е дали е вярно тва :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора а случайно това, че е произведен по-късно и му е добавена тази защита(или изобщо, че телефона ми е от глобул) да има нещо общо с разглеждането на файловете на системата, я вижте в ifunbox какво става

f2bec81f16eb9099.png

3gs 3.1.2 jailbreak/unlock(globul) ползвам си го с мтел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Охх, а това? :evil:

В сорса ModMyi излезе afc2add пакет, който оправя проблема с ifunbox и iPhoneBrowser автоматично.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа незнам ще те разцелувам и извинявай, просто се паникьосах :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните няколко дни бележиш интересна активност, от която не лъха, ами замайва как нищо не си и не четеш, и бързаш веднага да биеш паникьорска камбана...

Ако продължава така, скоро ще се наложи да се явиш при Кака на кратък курс за обучение и "лекичък" изпит по форумно поведение... :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно де ясно, бях позабравил задълженията, които имам в тоя форум, вече ще се поизгърбвам преди да питам :)

Sladichuk: :naughty: :rolleyes:

Edit: Вече го имам няколко дена телефона и мога да кажа, че наистина е много по-бърз в сравнение с предния ми 2G, но пък браузъра си ми показва квадратчетата, в игрите супер бърз, не загрява много, за цициата да не говоря направо си е удоволствие да си я ползвам, даже и като крашне за 2с съм вътре пак. Много съм доволен пък и на далавера си го взех :) Препоръчвам го, ако някой се чуди.

-- Пон Яну 11, 2010 11:59 pm --

Аз да питам вече, че ме изяде любопитството. При зареждането на страници не ви ли излизат квадратчетата, при мен абсолютно редовно си ми излизат(да не пък да зависи от интернет връзката), и примерно като пиша в датата при самото писане клавишите се забавят като ги натискам и остават по дълго на екрана, чак пък толкова да е тежка тая дата не ми се вярва, и друго по рекламите като отворят аппстора на милимундата са заредили приложенията, пък при мене смело си ми зарежда(Loading…)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Искам да попитам кога точно Глобул започнаха да предлагат новия модел на Българския пазар? Аз си купих моя от Глобал-Ко на 7ми Юли и вече бях загубил интерес да следя, но сега се заинтересувах, защото като се върна сигурно ще го взимам с план, заради интернета и минутите. Някой може ли да ми каже на коя дата започнаха да го предлагат? Също така бяха ли предупреждавали с реклами от сорта на: "Скоро тук" ... "Вече и тук" или направо го пуснаха в продажба?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше рекламна кампания

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Raptole, в тази тема със сигурност ще намериш интересуващата те информация. Има и тема за Глобул специално. Аз лично не виждам никакъв смисъл в това, което си написал. Какво значение има кога Глобул са започнали да продават новият модел в България за твоята предстояща покупка? Или пък дали са имали реклами. Защо, не си сигурен какво искаш да вземеш и имаш нужда да изгледаш рекламите ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хаха, извинявам се, че съм писал недостатъчно правилно.

Ами питам дали имат реклама, защото поне предупреждават с това, че скоро ще го имат, а не да го пуснат в продажба и чак тогава ... "Ние вече го продаваме" поне да знам дали пак да си го взимам от Глобал-КО или да чакам за ГЛОБУЛ, защото ако ще ми се бавят с месеци няма да ги чакам.

А колкото до информация ще потърся.

Надявам се и за следващия да имат рекламна кампания, също и да започнат да го предлагат в деня, в който е световната премиера.(имам предвид когато и другите държави като тези в Европа започнат да го продават)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...