Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Разработчиците не са знаели за по-добрите хардуерни възможности, защото на WWDC им дадоха време до 17-ти да си тестват приложенията :) и тогава ще пуснат 3.0 официално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разлика в игрите няма да има, защото същите ще трябва да вървят и на 2G/3G телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разлика в игрите няма да има, защото същите ще трябва да вървят и на 2GЗ/3G телефони.

ngmoco казват, че игрите им ще вървят с еднакъв фреймрейт на всички модели, но ще изглеждат по-добре на новия :) Ще стане както е при РС игрите.. На видеокарти с различни възможности изглеждат различно, за да се запази играем фреймрейт. Което е готино за нас, защото ако ги правят, за да вървят на 2G, няма да има прогрес в качеството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разлика в игрите няма да има, защото същите ще трябва да вървят и на 2G/3G телефони.

Би трябвало да има игри, които ще могат да се възползват от доста по-сериозната процесорна и графична мощ. Така повече хора ще се навият да сменят телефона си, пък и би било странно да си проектират процесор, който няма да натоварят пълноценно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами помислете малко... :lol:

То, в приложенията към ОС-а има разлика (voice control, video...), камо ли в AppStore.

Гарантирано, култовите игри ще вървят само на 3GS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе чета ли чета, всеки от нас: искам това, искам онова! Да ви кажа и на мен ми се иска некоя яка мадама от Apple да ми направи едно ми, ама едва ли ще ми върже :lol:

Един вид казвам, че може да си говорим квото си искаме ама кво ше стане е друг филм хи хи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

но като нищо да намерят начин да се маунтват и на нашите устройства :lol:

Те хубаво ще се "маунтнат", ама нещо писано за съвсем друг видео ускорител, малко трудно ще тръгне на старото желязо.

Споко, Джобс е измислил как да накара всички да си купят новия 3GS. :mrgreen:

http://www.ubergizmo.com/15/archives/2009/06/iphone-3gs-gpu.html

Четете да видете каква огромна разлика ще има и за каква графика ще става въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че игрите ще се оптимизират и за трите поколения апарати. А може би като теглиш от магазина ще те пита за какъв апарат е приложението или нещо такова. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм казал на един приятел в америка щом излезе да ми взима един но някой може ли да ми каже дали ще е възможно да варви с БГ карта и как ще стане това... Защото се зарибих пък и ми писна от 2G-то... :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като си с 2G как изобщо задаваш такъв въпрос, би трябвало да си наясно...

С БГ карта– в Globul...., или купуваш отключен от Европа.

Едва ли Apple ще променят маркетинга си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де като е от америка никакъв начин ли няма да се отключи за БГ сим карта...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E, не...

Извинявай, ама т'ва 2G от колко време го имаш?

Ако не е от 1–2 месеца, или е купено от Европа, би следвало да предполагаш, че рано или късно и за заключените(каквито идват от Америка) ще се намери лек, ама ще трябва да се чака

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Англия ми е донесено но си беше отключено какъвто и фирм да слагам няма проблем и затова питам не съм се срещал с такъв проблем досега. Значи ми казваш да търся в европа и как да разбера дали е фабрично отключен...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти верно си "addicted" :smile:

Айде изчакай да излезе.....

Ако Глобул продължат така, както с 3G, може да може даже и оттук да си го вземеш отключен....на съответната силно завишена цена :lol:

Предполагам същото ще е и в Щатите, точно както беше и досега.

Бе явно всички от форума ще се изнасяме поетапно до Гърция, като най–близо.

Пък кой знае, може и вкупом – да направим следващата среща на форума там след 17–ти... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сега(преди да е излязъл) ти кажа, че в Лапландия ще е най–евтин и отключен, ще заминеш ли до там(n-километри и разноски) да чакаш да излезе? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж, тва въобще не е доказано,че Глобул е вариант, да не говорим пък за най–добрия.

Всъщност, силно подозирам, че точно тук, във форума, ще е най–добрия(както досега, ще видим), ама нека първо излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Англия ми е донесено но си беше отключено какъвто и фирм да слагам няма проблем и затова питам не съм се срещал с такъв проблем досега. Значи ми казваш да търся в европа и как да разбера дали е фабрично отключен...?

Няма Фабрично отключен 2G :smile: :exclaim: :lol: Нещо малко...... Корабчета,яхти :mrgreen: И какъвто и Фйрмуер да слагаш,трябва да мине през ънлок чрез QuickPwn :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе официалният фърмуеър за iPhone 3GS.

[download:31dq73vy]http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/iPhone/061-6582.20090617.LlI87/iPhone2,1_3.0_7A341_Restore.ipsw[/download:31dq73vy]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...