Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

така е...ако Apple продължат да вадят телефон всяка година, цената на следващия, или по-следващия нов модел в България може и да удари 3000 лева. сами се сещате, че реалната с-ст на подобен апарат не е и на половината...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената в Щатите може да е 300$, но е с 24 месеца договор с 80 - 120 $ такса. Сами си смятайте на колко ще се върже. И тук ще можеш да си го земеш на изплащане и пак по ефтино ще се върже. Е ще видим от глобул как ще се произнесат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още от първата презентация на 3G, като обявиха че цената ще му е 200 $ за 8 гб разбрах, че има нещо гнило и бях 100 % сигурен, че ще е преебушка ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера, защо сравнявате ябълки с круши. Отключен телефон - със заключен на абонаментен план. А и абонаментният план го събирате към цената на телефона. Ами, абонатът с тези 140$ на месеца говори неограничено в цялата страна + неограничен интернет. Ако не си беден българин, а средностатистически американец ,това може би е чудесно предложение!

Сравнявайте отключен с отключен. Или план с план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми плана на глобул на мен ми е перфектен ако става на въпрос 750 MB интернет, който ми е предостатъчно за месечното ми птребление, 150 безплатни минути към глобул (при положение че имам още 1 карта с 150 минути) са ми напълно достатъчни. Остават разговорите към другите оператори. При такса от 25 лв и цена на апарата 699 лв ми остават около 4000 лв от цената на телефона в щатите. За 2 години колко разговори към М-тел и вива тел трябва да направя за да направя средно 166.66 лв сметка само за тях ?

Не изключвам варианата че може и да има такива хора, но за радост аз не съм от тях ;)

П.П. Това е мое виждане. За мен офертата от глобул ми е по - изгодна .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша сегашната оферта на глобул за 3G, данo и за 3GS пуснат нещо интересно.

Иначе в Англия продават 3GS 16GB без договор, с предплатена карта за 440 паунда(~1000лв.). А с договор, давайки двойно повече пари, получаваш 20 часа разговори, 500 SMS , неограничен интернет. Никак не са им лоши офертите, дано и ние доживеем някой ден такива :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша сегашната оферта на глобул за 3G, данo и за 3GS пуснат нещо интересно.

Иначе в Англия продават 3GS 16GB без договор, с предплатена карта за 440 паунда(~1000лв.). А с договор, давайки двойно повече пари, получаваш 20 часа разговори, 500 SMS , неограничен интернет. Никак не са им лоши офертите, дано и ние доживеем някой ден такива :biggrin:

Да, но взимаш заключен телефон само към О2, което не е никак малък недостатък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е, че след като без договор O2 могат да го продават за ~1000лв., би било редно офертата на Глобул да е под 1000лв. с някакъв договор.

А безумните цени на отключените телефони тук не искам да ги коментирам. При положение, че в Италия се продават за ~1200лв. тук да се продават за 1700-2000лв. е малко нагло. Общо взето продавача може за всеки един телефон да хваща самолета до Италия за да го купи и пак да е на печалба :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продава се в Италия и от двата мобилни оператора + Apple магазините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да обясните каква е далаверата да се взима от Гърция, понеже ще ходя там юли месец, моля?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да каже в кои страни се продава отключен,ако може,мисля че ще е полезно

Ами ammfc ми каза, че за сега Италия и Гърция, в Италия вече ги има от няколко дни по магазините на vodafon и TIM. За Гърция ще по-късно следващия месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, същото го имаше и за iPhone 3G и сметката излизаше същата.

Това няма никакво значение, защото не всеки може да вложи 160 милиона долара в Research and Development, да разработи толкова качествен софтуер и да произведе продукт, който с гръм и трясък да стане част от поп-културата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да каже в кои страни се продава отключен,ако може,мисля че ще е полезно

Ами ammfc ми каза, че за сега Италия и Гърция, в Италия вече ги има от няколко дни по магазините на vodafon и TIM. За Гърция ще по-късно следващия месец.

Не навсякъде се намират.Днес точно ходих в TIM и ми казаха че го нямат още в наличност нито октлючен ,нито заключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-интересното беше с моделите на другите компании :) Мисля че Н95 8ГБ излизаше по-малко от 100$ :) Тези стойности всъщност имат значение, не толкова за да смятаме печалбата на производителя, колкото за да се разбере колко качествени материали се ползват и коя компания мисли повече за потребителя отколкото за печалба, като продава сапунерка с гпс :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ако си мислиш, че Apple не мислят предимно за печалбата ... :)

Apple не мислят толкова за печалбата от една бройка, колкото за завземане на по-голям пазарен дял :) докато има много компании които държат да удрят потребителя с всяка бройка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето цените на 02 в Англия за телефони без договор

iPhone 3G 8GB - ?342.50

iPhone 3G S 16GB - ?440.40

iPhone 3G S 32GB - ?538.30

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези са заключени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Чехия са отключени - на всички оператори и в Словакия - на Orange също са отключени. Но още ги нямат - другия месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...