Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

В Холандия от днес официално излезе 3GS, за жалост, заключен към T Mobile. Но договорът си струва и мисля да се възползвам, тъй като уча тук.

200 Евро за 32 ГБ

30 Евро на месец за 150 СМС, 150 минути, неограничен интернет, ползване на WiFi Hotspots i 3G, Visual Voicemail, и роаминг навсякъде. ММС - 50 цента.

На мен лично ми звучи добре, имайки другата алтернатива да взема телефона от англия за 538 паунда = 632 евро и да ползвам същия договор за 13.50 на месец, макар и отключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПЕРФЕКТЕН е договорът. Бих го ползвал с кеф и дори бих минал на Глобул ако ми пуснат 3GS за около 400лв с 50-60лв такса, която да има неограничен нет. Жалко, жалко, че най-вероятно няма да се случи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето как iPhone 3GS плува...

[youtube:1b27xpm9]

[/youtube:1b27xpm9]
Пробвах видео записването на новия ми iPhone 3G S и го изпуснах в басейна. Не зная дали е водоустойчив, но все още си работи нормално.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях видял някъде пишеше, че е "water resist". :confused:

Водоустойчиви са тези от Китай. Ако 3GS беше водоустойчив, това щеше да бъде споменато на презентацията някъде, по мойте изчисления, към 100ина пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях видял някъде пишеше, че е "water resist". :confused:

Водоустойчиви са тези от Китай. Ако 3GS беше водоустойчив, това щеше да бъде споменато на презентацията някъде, по мойте изчисления, към 100ина пъти.

Хахаха, много правилно.

Steve Jobs е гениален презентатор и щеше да го направи така, че даже да не те подразни...много...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях видял някъде пишеше, че е "water resist". :confused:

Водоустойчиви са тези от Китай. Ако 3GS беше водоустойчив, това щеше да бъде споменато на презентацията някъде, по мойте изчисления, към 100ина пъти.

Хахаха, много правилно.

Steve Jobs е гениален презентатор и щеше да го направи така, че даже да не те подразни...много...

Да де, но Стив се заниамава все още със здравето си, не е започнал пак да презентира ;) :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На "speaker" като се включи се чува по-силно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък все си мился, че 3G пее достатъчно силно. Ако човек иска още по-силно просто му връзва една колона половин киловат на JBL примерно и е пич.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха Адамов е прав... Но честно казано е важно как звъни телефона. В това отношение айфон е малко тих, дори 3Г то - 3ГС- не съм чувал. Но ако е по-силен - още по-добре.

Радвам се, че скоростта показана от Епъл всъщност е реална на новия 3ГС :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Geohot вече си джейлна неговия 3GS, да видим кога и ние ще имаме тази възможност :smile:

Лошото е, че в идващото 3.0.1, Apple са фикснали едната "дупка" за ултраснежеца, и затова devteam няма да вадят нищо ново преди официалното му излизане. Играта на котка и мишка продължава.

Както казаха devteam, те просто се грижат за здравето на котката, и не и дават да става прекалено дебела! :mrgreen:

http://iphonejtag.blogspot.com/2009/06/its-4am-do-you-know-where-your.html

16640-500.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3GS "пее ли" по силно от 3G,или силата на звука е същата?

С цели 6-7 dB

[youtube:3intjf5c]

[/youtube:3intjf5c]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До няколко часа моят красавец ще пристигне... това ще ми е първият iPhone и идея си нямате колко се вълнуваааам .... :jumpeveryone:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли някъква представа кога ще го пуснат от Глобул и горе-доло на каква цена ще е...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли някъква представа кога ще го пуснат от Глобул и горе-доло на каква цена ще е...?

до колкото знам на 9ти Юли, цената е пълна мистерия за всички ни, както и тарифните планове, дано поне плановете да са добри, иначе цената си беше добра като пуснаха 3G-то, но то вече беше към края на живота си тогава, щеше да излиза 3GS и затова нямаше интерес ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитах един приятел от Глобул и той каза ,че между колегите му се носели слухове ,че щял да бъде около 800 лв за 16 GB...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви попитам, някъде бях чел, че 3GS от USA имали проблем с 3Г мрежите в Европа? Тези, които били за щатите работели на 1700, а тези за Европа на 2100? Има ли нещо вярно в това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви попитам, някъде бях чел, че 3GS от USA имали проблем с 3Г мрежите в Европа? Тези, които били за щатите работели на 1700, а тези за Европа на 2100? Има ли нещо вярно в това?

Ами вярно си е, че имат проблеми с 3G-то да, но не само 3GS-a, ами и 3G-то също

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Трибандови са всичките модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...