Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=58&p=108#p108

Хайде освен писател, да станеш и малко читател :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитах един приятел от Глобул и той каза ,че между колегите му се носели слухове ,че щял да бъде около 800 лв за 16 GB...

Ако е истина, звучи много добре. Честно казано се надявам пак да го пуснат с едногодишен договор, дори ако е по-скъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да да и това каза ,че ще са с едногодишни договори.. Но немога да сам напълно сигурен така ми каза но дали ще е със сигурност незнам...!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел в момента е в Англия и ми каза, че там 3G S го има за 380 паунда чисто нов заключен, но без договор. И се чудех как така хем заключен, хем без договор и дали въобще е възможна тая цена или той се е объркал нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Pay as you go, заключени към оператора, с предплатена карта.

Pay & Go

You don't need a monthly contract to get an iPhone 3G or iPhone 3GS. There are three models to choose from:

iPhone 3G 8GB - ?342.50

iPhone 3GS 16GB - ?440.40

iPhone 3GS 32GB - ?538.30

http://shop.o2.co.uk/update/paygo.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хмм това е от O2, значи към някой друг оператор може да я има за 380 както ми каза той. Това си е добра оферта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отличен за Сръчко (разглобява Калашник под 5 секунди) :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха Ха тоя тип изби рибата , интересно защо клипа не продължава със сглобяване и успешно включванена iphone ;):lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Home бутона. В сайта на Apple има чудесен Guided Tour вземи го изгледай преди да пишеш каквото и да било друго свързано с 3GS. Да го имаш телефона и да не знаеш от къде какво да пуснеш е срамота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече е ясно - ще се появи на 31-ви и в България. Засега не е казано какви оферти ще има, само, че ще го има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ммммдамм добра цена но за кой ? За тях да :rolleyes:

Този от видеото е грубян!! как издарпа батерията циганина!!! И защо скри как се вади ЛЦДто ??? М/у другото дебилите от ifixit сумати време им седеше на сайта как вадят ЛЦДто сас "щанга" ;)))

После им дойде на акъла това което веднага би се сетил всеки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Аз искам да разбера, ако си го купя отключен от един познат и го джеилбрейкна. Как би било най-изгодно да ползвам 3G интернета в България

Също така бих искал да знам: приложенията, качени в замунда през cydia ли трябва да минат, благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига с питане, ами малко да почете! Или в чата! Почвам да трия спама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При условие, че още го няма в Глобул мислиш ли, че някой знае. Тука хората да не са врачки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...