Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Без договор означва ли че е отключен?

Да.

Е това вече е добра новина .. само да имаше бели .. ако не друго няма повече да гледаме безумните цени а Глобал Ко и подобните :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как решихте, че с предплатена карта е отключен?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гръцките са с по-добри цени, за 668.99 EUR (1304,53лв) можете да си вземете 3GS 32GB и 569.00 EUR (1109.55лв.) за 3GS 16GB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, тук в Бургас са доставили по 2 бройки 3GS 32GB на офис... Поне такава е информацията от служител на Глобул. Един приятел успял да си запази един, преди да се изпарят. На обед ще разберем, дали наистина си е запазил един или само така си е мислил :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как решихте, че с предплатена карта е отключен?!

У белите страни с pre-paid карти се продават отключени .. при нас за момента можем да гадаем. Хайде някой да пита в някой БЦ на Глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма бели, няма черни - има държави, в които законодателството забранява да се продава само заключен. В Англия и Германия - както и да го купиш е все заключен. В Италия и Гърция -е отключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как решихте, че с предплатена карта е отключен?!

У белите страни с pre-paid карти се продават отключени .. при нас за момента можем да гадаем. Хайде някой да пита в някой БЦ на Глобул.

Англия бяла страна ли е щом там с pay and go е заключен

Сега звънях на глобул iPhone 16gb 3GS 1149лв. с ддс Neverlocked :blonde:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как решихте, че с предплатена карта е отключен?!

Никой не говори за предплатена карта.

Джони каза:

1300 лева без договор за 3GS 16GB.

За тази цена без договор означава, че до 48 часа Apple ти го отключват.

Гръцките са с по-добри цени, за 668.99 EUR (1304,53лв) можете да си вземете 3GS 32GB и 569.00 EUR (1109.55лв.) за 3GS 16GB

Без да правя реклама:

Предимството да се вземе от БГ, та дори и с 100 лева повече(става въпрос за отключен) е гаранцията:

При мен на 4-я ден ми изгоря пиксел(и) в долната част на телефона - смениха ми го с нов. Много се изкефих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм че при тези цени вече гаранцията за БГ има значение.Вече се опарих от дефектен 2 джи,така че не бих рискувал пак с телефон без гаранция.Не че го обичам Глобул,но нямам голям избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да правя реклама:

Предимството да се вземе от БГ, та дори и с 100 лева повече(става въпрос за отключен) е гаранцията:

При мен на 4-я ден ми изгоря пиксел(и) в долната част на телефона - смениха ми го с нов. Много се изкефих.

А той е само с 40лв по скъп да му мислят търгашите :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как според теб ще е с 3.1???

И е естествено да не е отключен. Иначе цената щеше да е друга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и последно някой знае ли дали с предплатената карта е отключен ,дано и да са с 3.0 а не с 3.1

3.1 ли? Глупости в България идват направо с 4.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цени на iPhone без абонаментна програма:

Със сим карта на Globul:

iPhone 3G 8GB - 859 лв.

iPhone 3GS 16GB - 1039 лв.

iPhone 3GS 32GB - 1229 лв.

Със сим карта на други мобилни оператори:

iPhone 3G 8GB - 949 лв.

iPhone 3GS 16GB - 1149 лв.

iPhone 3GS 32GB - 1349 лв.

iPhone + SIM карта предплатен пакет:

iPhone 3G 8GB - 849 лв.

iPhone 3GS 16GB - 1029 лв.

iPhone 3GS 32GB - 1209 лв.

Всички цени са с включено ДДС и едногодишен договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-различно изглеждат тук:

http://www.globul.bg/bg/iphone_programs.html

Не са лоши офертите си мисля :cool:

За заключен са много кофти цените, дори в Щатите да вземеш телефона без абонаментна програма пак ти излиза по-евтино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително ако вече е отговорено на въпроса ми, но....нова съм все още :cool:

Ако се вземе от щатите с какъв план е най-добре да се ползва тук (след отключване разбира се)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви заключени бе човек, точно говорих с управител на Германос, даваш 1349 лв. и си слагаш картата на Мтел, Вивател и каквото си искаш там и си работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, да. Гледам ги нещата от моята камбанария, а от там скалата изглежда горе долу така "лоши, не са лоши, добри, много добри" :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви заключени бе човек, точно говорих с управител на Германос, даваш 1349 лв. и си слагаш картата на Мтел, Вивател и каквото си искаш там и си работи.

Защо 1349? Не са ли 1209 (с ДДС)?

clipboard01kqy.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май четеш през ред, 1209 лв. с карта. Говорим за свободна продажба която някак си не се връзва на тази цена. Най добре е на място и аз спирам дотук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какъв FW са? Не трябва ли да са с 3.1? :cool:

Вие четете ли изобщо?Питате въпроси на които е отговорено няколко пъти,а и какви са ви въпросите направо човек да се пукне от смях :lol: .Според мен офертите на Глобул са си добри на база на тези които бяха преди две седмици по борсите.Аз лично съм доволен от новите им програми и ако нямах два Iphone 3GS нямаше да мисля,а направо щях да си купя един с 2000 ?? интернет.Успех на всички и ''Най-доброто предстои'' :lol: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ходих да Глобул да купувам за един познат 3GS 16GB. С изненада установих, че нямат бели - нито 16GB нито 32GB, проверих и на сайта им - в офертите за промоции пише изрично "черен".

Останах много разочарован защото аз предпочитам белия. Питах в магазина дали няма да имат бели и продавача каза, че няма никаква идея.

Някой чувал ли е нещо по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...