Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Е, защо не даде още 100лв за отключен? Сега, съществува ли възможност, след време да си доплатиш и да ти го отключат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес си купих с предплатена за 1030лв.

Честит да ти е .. поне потвърди официално, че телефона ти не е Neverlock за да се знае окончателно всичко ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3G 8GB - 949 лв.

iPhone 3GS 16GB - 1149 лв.

iPhone 3GS 32GB - 1349 лв.

Това са цените на отключени. Ужким четеш темата?! Няма какво да потвърждава или да отрича.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждай,но единствения източник на тези цени е тази тема .. на сайта никъде не ги пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко пъти в тази тема трябва да се напишат, за да повярвате. Обадете се на Германос или Глобул и питайте. Ще раздавам предупреждения за цитат веднага след мнение или за повтарящи се постове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току що идвам от ГЛОБУЛ на Витошка

и цените са такива каквито са в шапката на темата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Екстра. Този път Глобул постъпиха умно. Ще имат продажби.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По всяко време мога да доплатя и го откл.

Е кажи колко де :biggrin: ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех 32 GB за 1349лв. но не ми се чака 48 часа да ми го активират и сега го лекувам с ultrasn0w :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офертата е повече от добра...Мн. ме хвана яд,че дадох 1200 левро за не-отключен от USA!

Ако не си бях купил веднага отнасях един 32гб. neverlock!!! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би телефоните от Глобул случайно да са с FW 3.0.1 :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, да не си ги направили днес в китайските гаражи. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 3.0.1 се говори отдавна, може да е бил готов и да са докарани телефоните с него и чак сега да пускат FW 3.0.1 официално. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

с 3.0 са но няма вече никъде в София,поне в Германос -че се чака понеделник,аз си взех последната 16ка от Германос в Сити Центъра а след мен взеха последната 32ка там

:eek: Да бе, верно ли? Аз мислех утре или другиден да ходя? Ще има ли доставка ако наистина са свършили?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в най близкия германос и питаш в кой от магазините имат наличен. Палиш с 200 към магазина и пазаруваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днеска обиколих почти всички магазина на Глобул и Германос в София, НИКАДЕ няма. Бях капарирал един 16гб който разбира се днеска не е дошъл. В процеса на търсене направо се отчаях от нивото на некомпетентност в Германос, Глобул-ци бяха ЛЕКО по добре…

Не виждам логика да се рекламира активно продукт при положение че, не си във възможност да доставиш адекватни количества на пазара (тук не става въпрос за милиони бройки както в САЩ!)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във форума се продава вече и то на по-ниска цена... Какво чакаш :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При Глобул колкото и да ми е неприятно, трябва да призная, че 2г. е доста голям плюс, а и поне имам някаква сигурност че, в рамките на тези две години те няма да изчезнат/фалират =]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...