Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

[download:1iovbm59]http://bgiphone.com/iphone/MMS/vid.MOV[/download:1iovbm59]

Видеото на 3GS е перфектно. Няма го размазването при движение, което го прави Cycoder с 3G.

Перфектно. Както винаги - когато Епъл правят нещо или го правят перфектно или не го правят.

Невероятно добро е. Наистина супер качество.

Все повече се точа на 3GS лошото е, че няма пари.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Picture-1.jpg[/attachment:1x24djy9]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено този път ще бъда един от първите плевенчани сдобили се с телефона, дано датата да е точна и на 9ти Юли да го има наличен и да мога да си го купя от Глобул. Ще си взема определено 32GB - черен, досега съм с бял, малко ще обърна нещата сега :) (тази година)

Дано само цените на Глобул да са каквито бяха когато пуснаха предния телефон(що годе приемливи със що-годе приемливи планове).

На мен главното ми е да имам нет до мен(750МБ са си добре :) )

Ако някой има инфо за цените на Глобул или дали ще ги има в наличност телефоните точно на 9ти Юли да пише :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля да не си вземам 3GS 'щото няма кърпичка в комплекта. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е, ти пък....нали новото стъкло не оставя отпечатъци...за кво ти е? :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я скивайте кво става тука ... сега се обаждах да питам в О-кънект и казаха, че във Вторник ще го имат телефона, цената там, която е обявена е за 16GB модел(черен/бял)

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/v ... 1⊂=shop

Най-хубавото е, че ще имат във Вторник, което мен много ме устройва и няма да чакам до 9ти Юли.

А искам да ви попитам вас дали ще трябват пак някакви добавки да се слагат за СИМ картата(като TurboSIM) или някакви такива боклуци, или направо вкарваш картата и си готов? :)

Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не попиташ тези, които ще те ограбят какво продават....ами нас.

Да не сме екстрасенси!? Ако е заключен, нищо няма да ти помогне, поне за този момент. Ако пък е отключен ще си работи с всякаква сим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама с тия мъки по този заключен телефон, отдавна си изплатил и продължаваш да изплащаш разликата в парите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз сгреших че не си взех SIM карта на t-mobile, но август ще ми донесат, което значи края на бъдещи ядове.

Но, така или иначе аз ядове за повече от 1-2 часа съм нямал защото съм внимателен в това което правя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, тя ще ти послужи за активация, ама пак ще говориш през сименса :mrgreen:

Познавам всички неудобства на заключения телефон. Ако тези неудобства теб те амбицират и носят удоволствие, а това непрекъснато да внимаваш те радва....- Да, този телефон е точно за теб! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

понеже сте отворили приказка...искам да ви попитам ако взема телефон от глобул, и го ползвам само към глобул, ще имам ли подобни "неудобства"? смисъл ще може ли да си се джейлбрейква без да се налага ънлок? /тъпичък ми е въпроса, но до сега не съм имал iPhone.../

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...., ще имам ли подобни "неудобства"? .....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

понеже сте отворили приказка...искам да ви попитам ако взема телефон от глобул, и го ползвам само към глобул, ще имам ли подобни "неудобства"? смисъл ще може ли да си се джейлбрейква без да се налага ънлок? /тъпичък ми е въпроса, но до сега не съм имал iPhone.../

Да ще може.Няма смисъл да го unlock ако ще го ползваш само с Глобулска карта.Jailbreak можеш да му направиш когато си поизкаш.Тези телефони които ги продават в Глобул са с нова версия на бейзбанда и няма как да се unlocked чрез софт(ultrasnOw) и така нататък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

понеже сте отворили приказка...искам да ви попитам ако взема телефон от глобул, и го ползвам само към глобул, ще имам ли подобни "неудобства"? смисъл ще може ли да си се джейлбрейква без да се налага ънлок? /тъпичък ми е въпроса, но до сега не съм имал iPhone.../

Да ще може.Няма смисъл да го unlock ако ще го ползваш само с Глобулска карта.Jailbreak можеш да му направиш когато си поизкаш.Тези телефони които ги продават в Глобул са с нова версия на бейзбанда и няма как да се unlocked чрез софт(ultrasnOw) и така нататък.

Единственото неудобсвто ще е цената... която съм сигурен, че ще надвишава 1500лв. :)

Но по думите на ipa разбирам, че за него парите не са проблем :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ultrasnOw ще ънлоква всичко!

Не е ясно единствено за новия 3GS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де аз за него говоря,че няма да може да го Unlock -Iphone 3GS .Ми честно казано аз като гледам кой човек в България който е с Iphone няма пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Летиш до Берлин правиш договор за 1 евро, посещаваш забележителностите и се връщаш доволен :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

парите винаги са проблем...поне на 21 са :)

Парите не са проблем!!!! Липсата им е проблем! :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие от къде възнамерявате да закупите новият телефон на Apple?Аз ще го купя след 1 месец от Америка- AT and T.Цената им е най-приемлива(имаме договор с тях). :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...