Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

ами аз мисля да го купя от Глобул, но много зависи от цената, абонаментните планове, и наличните ликвидни средтсва в джоба ми към месец юли 2009 година :smile:

Парите не са проблем!!!! Липсата им е проблем!

така е :biggrin: лошо е, като ги хване липсата :smile:

edit: защо Fetch new data го няма в настройките на ос 3.0??? тва е супер тъпо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има си го, само трябва да метнеш едно очо в Mail, Calendar, Contacts.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

уха за 260лв 3GS http://www.t-mobile.de/iphone/tarife

По същата тарифа за 24EUR ми взеха моя 3G и ми излезе 260лв.

"уха" ??????????

Аз тая тарифа като я изчислявам идва на ? 728,75 плюс може би ? 24,95 за активиране

А това май е 1470 лв.

Та не знам как ти се струва евтина цената, освен разбира се ако живееш в Гемания и

смяташ да си я ползваш T-mobile картата, тогава не смяташ месечните вноски като цена на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя мисля да си го купя от Италия. Но може ли някой по запознат да каже, дали това са отключените, че нищо не отбирам на Италиански? http://iphone.vodafone.it/offerta_ricaricabile.html или http://store.apple.com/it/browse/home/s ... co=MTE2OTU

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отключени са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, мерси за тази таблица. Вече знам, че няма да си купя веднага 3GS. Пълна безсмислица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой погледна ли линка, който е дал Миро 4-5 стр. по-назад? Раздробеният 3ГС?

1. 833 MHz тактова честота (явно ненадута в момента, а пусната на 600 МHz - пореденият "хитър" ход на Епъл да не вкарват нов процесор в следващия по ред 4 Г SSSSS ~)

2. Възможност за плейване на 720p видело - подготовка за HD и следващият модел ще може да плейва хай дефинишън.

Ето как са заложени две функции, за които ще се искат маса парички, мамини убавци хитрите те, бе :ugeek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, мерси за тази таблица. Вече знам, че няма да си купя веднага 3GS. Пълна безсмислица.

54% по-бьрз ти се струва безсмислено? За мен е убийствено предимство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Facebook.com 31.7 срещу 13.5 Е, това ако не убийствено! :mrgreen: Ще я отворя два пъти, докато ти веднъж :biggrin:

И това е само за браузване. Нали се сещаш, като опре до видео и мултимедия какво ще бъде, а до навигация?

Кисело е гроздето....мдаааа :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, то хубаво, че е бързо, но си е въпрос до пари... И в крайна сметка за къде бързате толкова :S

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше безмислено дадени пари, това беше за 3G. Защото 3G предлага само един ГПС повече от 2G. Всичко останало е едно и също - 1:1 бързодействие.

Сега ви дават наистина нещо много, много бързо и приятно и вие се дърпате. Не я разбирам тази логика.

Четете мненията на първите собственици - всеки започва с - много, много бърз, никакви лагове при писане....и прочие. За новите игри и видео ще си поговорим след време, пак в тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 въпрос. Кога горе-долу се очаква телефона да се появи в БГ за продажба по форуми и сайтове и горе-долу на каква цена. Ясно е, че никой не знае с абсолютна точност, но ме интересува приблизително..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Iphone 3GS-от тази седмица във верига магазини JEFF-фабрично откючен!Няма да са мн бройки,но...

IPhone 3GS 16GB на цена 1699 лв с ДДС.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да разбера дали великияА :) :mrgreen: ще вкара малко 3GS-ки, защото от него опарени няма, па и съм се убедил многократно, че е сред сериозните, затова искам да произнесе една реч и да се свършват безсмислените разговори от сорта на ... аз мисля да чакам до коледа, ако му падне цената или ще чакам баба ми да се върне от германия, където бърше гъзовете на стари бабички(с извинение) да ми го донесе ...

Искам да знам дали ще има възможност да докара :cool:

Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали пък няма да видим някоя приятна изненада от Глобул, с малко по-човешки цени?

НЕ ! :( :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше безмислено дадени пари, това беше за 3G. Защото 3G предлага само един ГПС повече от 2G. Всичко останало е едно и също - 1:1 бързодействие.

Сега ви дават наистина нещо много, много бързо и приятно и вие се дърпате. Не я разбирам тази логика.

Четете мненията на първите собственици - всеки започва с - много, много бърз, никакви лагове при писане....и прочие. За новите игри и видео ще си поговорим след време, пак в тази тема.

Въпросът е че сега 3G струва 700 с договор, докато 3GS ще струва 2 пъти толко и реално разликата ще е 1 компас...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3G 16GB - 549Euro

iPhone 3GS 16 GB - 599Euro

50 евро за качествено по-добро нещо. По-бърз процесор, много по-мощна видео карта, запис на перфектно видео...а бе знаете си ги нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...