Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с You Tube на iPhone 4


checha

Въпрос

Някой може ли да ми каже,защо You Tube постоянно ми насича?Телефона ми е iPhone4 iOS 4.1 фо,през WiFi много насича не може да се гледа нищо,а през 3G върви добре ,но картината е ужастна ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

УжасТно съжалявам, но телефона ти не е jailbroken и няма как да ти дадеме съвет какво и къде да гледаш - поне така съдя по "сериозното" инфо, което си предоставил и профила ти.

Вариант:

1.Пробваш да ресторнеш в дфу(ако питаш и това какво е...лошо...), без да връщаш бекъп - сетваш като нов и качваш всичко наново.

2. Ревеш по гаранция на продавача.

3. Ти, изобщо пробва ли на друг рутър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвал съм и на друг рутер и там същата работа,а отностно рестора незнам дали има смисъл,защото телефона е нов и си беше така проблема от началото още без да има нищо инсталирано.Само да кажа,че беше с iOS 4.0.2 Ии пак беше така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4. Отиваш в settings>safari и чистиш кеша !

5. Сменяш стандарта на рутерa на B/G без N.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвал съм и на друг рутер и там същата работа

Нали и двата рутери на които си тествал не са d-link? Пиши с кои модели си тествал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Единият е точно D-link,a другия е на Vivacom от тези черните,но незнам какъв е модела,не съм в къщи и не мога да проверя.

Редактирано от Grievous
Стига с тези цитати!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няколко модела на D-link имат проблем с iPhone, казвам ти го от личен опит. Оставя ти да пробваш с някои други марки на рутери, например Linksys, Netgear, TP-link, Buffalo.

Изтегли програмата Speedtest от appstore (безплатна е) и провери скороста на WIFI.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На download 1.74mb,а на upload 0.88mb.Не е ли достатъчно за да си вървят гладко клиповете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Верно зависи какъв доставчик ползваш, но това е ниска скорост, освен това можеби имаш прекъсване, така че все пък опитай с друг рутер различен от които си тествал и сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@checha, ако имаш питане, направи го чрез лично и когато постигнеш краен резултат и разрешиш проблема, ще се радваме да го споделиш. Такива характеристики колко ти е upload-a, download-а и какъв рутер ползваш ни най малко ни касят. Обърнахте го на чат кореспонденция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имах същите проблеми, преди няколко месеца, когато бях още с 3GS-ката. Рутера ми беше DLINK и направо ми скъсваше нервите. Дава ми че имам wi-fi сигнал на телефона а или много бавно или въобще не ми влизаше. За клиповете в You tube да не говорим, а скороста която имам вкъщи на нет-а е малко над 80 Mbps.

Супер яко се нервирах и си взех TP-LINК с 2 антени и от тогава се родих. На 50м от рутера имам перфектен сигнал и всичко върви супер гладко.

Бях чел че iPhone с DLINK не се разбират и затова си взех нов рутер и така си реших проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм с D-Link DIR 300 и явно съм от късметлиите, защото нямам никакви проблеми със свързването. Предишния ми обаче беше Buffalo (който за жалост изгоря) и мога да кажа, че е в пъти по-добър. Хващаше на много по-голямо растояние.

Редактирано от tonygti
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...