Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ънлок на модем 05.14.02 и 02.10.4. Кога?


John Digweed

Recommended Posts

За никакви пари няма да ти го отключи...

Само АТ&Т могат да го отключат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак наклонихте шапката на темата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя,че когато от Apple е одобрена заявката за отключване не е необходим рестор.Аз само поставих Мтел карта в телефон,заключен към Глобул,закачих го към iTunes и след няколко секунди на статусбара се появи мрежата на Мтел. Сори за оффтопика!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За турбините, пробвахме преди 2 дена на един приятел iPhone 4-ка Locked, baseband 4.10.01, iOS 4.3.1 jailbreak. Честно, купихме чипа с доста недоверие, но телефона си тръгна супер и сега момчето си го ползва с карта на мтел без проблем. Така, че за който не му се чака и това е вариант :)

Редактирано от Dennise
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Gevey sim от 5 дена никакъв проблем платих 100 лева с iphone 4 4.2.1 BB 03.10.01

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да споделиш мнение като пристигне и я пробваш... за колко дни всъщност ще пристигне ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предложение: Да направим организация - 4,5 или 6 човека от София и да си купим една Rebel microSIM, за да си отключим телефоните. Така ще е по-добре за всички :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените са паднали жестоко. Явно са пуснали копията вече. Позабавиха се братята китайци :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

как 5-6 човека с 1 карта ?? Че то може ли така ? нали трябва да е перманентно турбо сим-а в телефона ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може ,не е разбрал май колегата как става отключването май, или се е объркал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що купих един гевей за 10 паунда. Може би свалят цените заради скорошен софтуерен ънлок и бързат да разкарат произведените бройки на каквато и да била цена.

Въпреки, че това, казано от този не звучи като скорошен ънлок:

"sherif hashim

just used gevey i4 sim to unlock iphone 4, works nice, by far better performance than old ones (of the iphone 3g) specially for 3G data"

Редактирано от Евелин
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5615136993_92f8ebac1c_z.jpg

фабрично отключен срещу скромните 170$ :-D

Редактирано от Евелин
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се изчерпа търпението и си поръчах.

Обади ми се човека от магазина и ми каза, че в момента няма гивей в наличност, но очаква пратка в петък или най-късно понеделник.

Ще ви се похваля като си отключа телефона. :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък реших проблема като колегата Евелин! Само ще почакам няколко дена.

Иначе имам gevey, но според мен е загубена работа. След всеки рестарт трябва да правиш процедурите "112" и тн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми има го и тоя момент въпреки, че като се замислиш, колко често ти се налага да рестартираш? Мене рядко ми се налага.

Все пак е решение поне докато излезе ънлока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Найстина е така, не ми се налага да рестартирам много пъти,но самата процедура при активирането ми скъса нервите.

Правих го както са инструкциите и все неставаше някъде след час опити стана! А иначе Unlock скоро не вярвам да излезе.

Хорицата от Dev-Team доста се забавиха и с тези напразни обещания -то не беше преди коледа след нова година, 16 януари...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъ.. и аз съм на мнение, че ънлок няма да има. Освен ако дев тийм-а не си намерят по-кадърни кадри, защото явно Apple доста са затегнали положението с бейзбанда.

И аз реших да се пробвам с Gevey. Дано имат налични бройки, че не ми се чака вече! :)

А за тези, които са си платили $170 за ФО, стискам палци, че Apple няма да ви засекат, защото това си е сериозна сума пари, които биха отишли на вятъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали трябва някой да спечели от цялата тая далавера, ще си накупувате картички за маса парички и после в кошчето както до сега! :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...