Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Първo намалениe на цената на iPhone 3G


Severus

Recommended Posts

Първото намаление е вече факт. Ще има ли още? :cool:

Picture-1.jpg[/attachment:32l8p34v]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • ThUnDeR

    10

  • Severus

    7

  • ipa

    5

  • Julien

    4

Топ автори в тази тема

Все още е доста над 99$, на които ще се появи в САЩ . Поне двойно трябва да му се смъкне цената .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веселяк :cool: Като излезе 3Г тук, цената в щатите колко беше, и колко пъти по щатската цена се продаваше телефона от профаните на Глобул :ugeek: ЗАБРАВИ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой ще си купи Iphone 3G в момента,при тези цени от Глобул,всички чакат 3GS,не вярвам в Глобул да го пуснат на много по-висока цена от тая на която пуснаха 3G-тo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Щатите може да е 199$, но с 2 год. договор, като месечните такси са:

$99.99/month

$79.99/month

$59.99/month

$39.99/month,

аз лично съм на $79.99 на месец, но реално плащам около 115-120$ месечно само такса,

а в България таксите са:

24.90 лв

19.90 лв

14.90 лв

Ако Глобул ви караха да подпишете договор за 2 год. със 150 лв месечна такса,

сигурно без пари щяха да ви дават Айфон, но за 15 лв няма как да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В щатите имат 3G покритие, тука само в центровете на градовете.

В щатите имат неограничен 3G трафик, тука смешните 200 MB.

И т.н., и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама поясни какво получаваш при тези планове.

$99.99/month - Nation Unlimited

Never pay domestic long distance or roaming charges with an AT&T Nation plan! And with a Nation Unlimited plan, you'll enjoy unlimited anytime calling to anyone in the U.S. and peace of mind with a predictable bill each month for your voice usage. Note: Nation Unlimited voice plans are not available in Puerto Rico.

Това е най-скъпия месечен абонамент за разговори, но пък както виждам предлага неограничени безплатни разговори по всяко време на денонощието. Никак не е лош.

Срещу още 30$ на месец получаваш и неограничен мобилен интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В щатите имат 3G покритие, тука само в центровете на градовете.

В щатите имат неограничен 3G трафик, тука смешните 200 MB.

И т.н., и т.н.

То нормално покритие АТТ нямат навсякъде, камо ли пък 3G.

В къщи трябва да съм на прозореца, за да проведа нормален разговор,

а живея на 4-5 км от центъра на Бостън.

Please note: Data plan for iPhone is required for the life of your iPhone service and cannot be removed in the future.

Data Plan for iPhone $30.00/month,

допълнително към тези $99.99, та стават $130 без ТАХ/ДДС.

P.S. Не защитавам Глобул, просто АТТ са същите измекяри.

Предпочитам да дам 1000 лв за телефон и да не плащам тези месечни такси,

отколкото $199 за телефон и $3000 такси за 2 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко. Нали затова ви взимат дебело, за да си оправят мрежата. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В щатите имат 3G покритие, тука само в центровете на градовете.

В щатите имат неограничен 3G трафик, тука смешните 200 MB.

И т.н., и т.н.

То нормално покритие АТТ нямат навсякъде, камо ли пък 3G.

В къщи трябва да съм на прозореца, за да проведа нормален разговор,

а живея на 4-5 км от центъра на Бостън.

Please note: Data plan for iPhone is required for the life of your iPhone service and cannot be removed in the future.

Data Plan for iPhone $30.00/month,

допълнително към тези $99.99, та стават $130 без ТАХ/ДДС.

P.S. Не защитавам Глобул, просто АТТ са същите измекяри.

Предпочитам да дам 1000 лв за телефон и да не плащам тези месечни такси,

отколкото $199 за телефон и $3000 такси за 2 години.

батка не ми е ясно защо плащаш такива суми. Аз съм (бях де щото ся ме добавиха към фамилния) на $69.99 за unlimited mobile to mobile (демек с други АТТ абонати ми е безплатно), 450 nationwide minutes (за разговори с останалите абонати), 5000 nights and weekends (доста удобно за пиянски вечери), rollover minutes (след 2 месеца в България лятото стака яко набъбва), и най-важното - unlimited data (не виждам какво недоволстваш че не може да се махне при положение че без 3G-то телефона не виждам за ко ти е и аз лично много съжалявам че в БГ не мога да си цъкам свободно) и като добавим $5 за неограничени sms-и и става много прилично. Като нали, това е най-евтиния план. За покритие пък въобще няма да говоря: в подземни паркинги, на плажа, на пристанището, във морето и къде ли още не съм ходил с телефона и винаги си има 3G и силен сигнал.

АТТ предлагат безброй корпоративни и ученически отстъпки които свалят допълнително месечната цена на плана. Така че няма никаква база за сравнение между АТТ и Глобул, като дори ми е мистерия как Глобул продават тези телефони и защо например в Зимбабве има официално и нормално Айфон а тук не.

п.п. нищо лично просто не виждам защо недоволстваш колега при положение че си си купил евтин телефон и го ползваш на макс :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глобул правят и други оферти с останалите абонаментни планове,

просто отидете и проверете.

Наистина глобул прелага оферти убиец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз искам да запитам нещо...понеже съм абонат на глобул, или по-скоро фирмата ни е абонат на глобул, всичките ни служители са към глобул, т.е. скючили сме корпоративен договор /или нещо подобно.../, има ли някакви по-специални отстъпки от цената на телефона за такива абонати?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да питаш дилъра на глобул който е сключил договора с твоята фирма. Условията се договарят индивидуално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо всички реагират толкова фрапантно на цената от 199$ за 16гб и 299$ за 32...незнам дали си спомняте, но преди една година когато излезе 3G рекламата му в Apple беше - Twice as fast - half the price. Тогава бяха обявили отново цена от 200$. Моят телефон е купуван от USA септември месец (официално излезе там август) за скромната цена от 825$ (8GB). Да, съответно 199$ и 299$ долара ще дадат кеш хората при получаването на телефона и в продължение на 1 или 2 години с месечните такси се изплаща телефона и с това се оскъпява многократно. Да, много неща се спестяват с тези абонаментни програми и затова iPhone е толкова атрактивен в щатите. А крайната цена на моят телефон е такава, защото освен първоначалните 199$ се плаща и неустойка за прекратяването на договора, която докарва цената до 825.

А при нас...Глобул режат главите на всички буквално...реално, ако сметнем цените на глобул (при договор за 1 година) излиза следното: Програма i250 - Крайна цена: 1049лв. Програма i500 - 1009лв. Програма i750 - 998лв.

Не може аз да съм взел моят телефон 1 месец след официалното му излизане за около 1100лв, а 1 месец преди официалното излизане на новият iPhone да го продават в БГ за 100 лева по малко...не ми се мисли каква цена ще измислят на 3GS...

Аз живея в Гърция в момента и тук Cosmote предлагат що-годе ставащи оферти. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е каква цена/абонаментен план за айфона би ви задоволил, за да смените оператора си заради него? В смисъл нещо реалистично за нашите условия и при положение, че не е изключително важно за вас да запазите настоящия си номер/абонаментен план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е каква цена/абонаментен план за айфона би ви задоволил, за да смените оператора си заради него? В смисъл нещо реалистично за нашите условия и при положение, че не е изключително важно за вас да запазите настоящия си номер/абонаментен план.

199 лева с 2 годишен договор с 50-60 лева такса на месец, която има включени 500 или 1000 минути към 10 номера, 1-2ГБ нет и другото ми е малко без значение :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

199 ай да не е...но 299 или 399 лв....пак става :biggrin:

Съгласен съм и на 299/399 :smile: Но с по-ниска такса, от порядъка на 30-35.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично колеги ама къде сме тръгнали да си мерим пи*ките с Щатите ?

Първо - абонатите на АТ&Т са сигурно колкото гражданите на Бългаия, те си изкарват достатъчно и с по-ниски тарифи и цени. Глобул къде ще му видят кяра на тея пикливи 1-2 милиона абонати ако не вдигнат малко цените? Да не мислите че, всеки втори в БГ ще си купи телефона ?

Второ - този телефон не за хора със минимална заплата от 250-300 лева. За малко по-висок клас хора е ... а не мисля че, ще е проблем за някой ако взима една средна заплата от 600 до 900 лева за 1-2 месеца да задели и да си купи телефона. Също има и друго че, тези общи работници които взимат по 300 лева на месец да носят камъни няма да могат да го използват пълноценно.

Трето - умрялата NOKIA N96 която не може да стъпне на Home Button-a (малкия пръст) на Iphone

струва 900 лева.

И накрая - сигурно на повечето от вас им е ясно че, в нашата страна и безплатни да ги даваха пак щяхме да гледаме паницата на американците и да казваме как на тях им го дават в по-хубави опаковки и т.н.

п.п. - Някаква идея за цената на 3Gs 32GB без договор ? По принцип трябва да е 600 долара нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

п.п. - Някаква идея за цената на 3Gs 32GB без договор ? По принцип трябва да е 600 долара нали ?

Аз бих казал 600 евро :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви цени на смартфорните в USA :biggrin:

Source: http://gizmodo.com/5288488/smartphone-buyers-guide-the-best-of-the-best

Направих проста сметка колко излиза в ГЛОБУЛ и мисля, че цената е повече от добра. Незнам защо ревете, че е скъп като давате повече и се мъчите с какви ли не турбосимове и тн.

mbp_late2008_ 171.png[/attachment:89g6df0g]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви цени на смартфорните в USA :D

Source: http://gizmodo.com/5288488/smartphone-buyers-guide-the-best-of-the-best

Направих проста сметка колко излиза в ГЛОБУЛ и мисля, че цената е повече от добра. Незнам защо ревете, че е скъп като давате повече и се мъчите с какви ли не турбосимове и тн.

mbp_late2008_ 171.png[/attachment:2ov9u28s]

Нещо аз ли не мога да разбера правилно или просто наистина на тази схемичка няма цена без договор ? :confused: Но мисля че, би трябвало да е като 3G... нали тогава го пуснаха на 200 долара и на 300 долара с договор а без договор бяха двойно 400 долара и 600 долара нали така ? Или аз нещо не се бъркам :confused:

п.п. - става въпрос за цените в Щатите и Канада.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няколко поста над твоя първи съм написал за колко си купих моя 3G от щатите 1 месец след като излезее официално - 825$ за 8gb. Колкото и прогнози да правиме и сметки, като излезе официално в БГ Глобул ще резнат главите на всички, и пак ще е много по-изгодно просто да се купи от Гърция...жалко че след по-малко от седмица завършвам и се махам от тук :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо аз ли не мога да разбера правилно или просто наистина на тази схемичка няма цена без договор ? :confused: Но мисля че, би трябвало да е като 3G... нали тогава го пуснаха на 200 долара и на 300 долара с договор а без договор бяха двойно 400 долара и 600 долара нали така ? Или аз нещо не се бъркам :confused:

п.п. - става въпрос за цените в Щатите и Канада.

Къде ги чете тия глупости ?

iPhone 3G S (16 GB): $599

iPhone 3G S (32 GB): $699

iPhone 3G (8 GB): $499

iPhone 3G (16 GB): $549 (while supplies last)

Това са цените без договор, но телефоните са заключени към AT&T.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...