Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Първo намалениe на цената на iPhone 3G


Severus

Recommended Posts

Направих проста сметка колко излиза в ГЛОБУЛ и мисля, че цената е повече от добра. Незнам защо ревете, че е скъп като давате повече и се мъчите с какви ли не турбосимове и тн.

mbp_late2008_ 171.png[/attachment:2kvgderv]

Я сметни какво получаваш за 15-те лева на Глобул и после сметни какво получаваш за таксата си в САЩ :D Опаа.. нещо има разлика а ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • ThUnDeR

    10

  • Severus

    7

  • ipa

    5

  • Julien

    4

Топ автори в тази тема

Направих проста сметка колко излиза в ГЛОБУЛ и мисля, че цената е повече от добра. Незнам защо ревете, че е скъп като давате повече и се мъчите с какви ли не турбосимове и тн.

mbp_late2008_ 171.png[/attachment:2gxxczxo]

Я сметни какво получаваш за 15-те лева на Глобул и после сметни какво получаваш за таксата си в САЩ :D Опаа.. нещо има разлика а ?

Получаваш, че там плащаш средно 2500$ а тук 1000лв :Wink: Гъза си да скъсаш да говориш пак няма да изговориш 2000$

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

първо трябва да сметнем по колко бруто ще плащаш за телефон с оглед на досегашното ти потребление, пък после да правим такива сравнения. в Глобул на i750 таксата е 25 лева. годината на договора е една. да кажем, че правиш сметка от порядъка на 70 лева. я сега смятай ти :Wink:

като имаме предвид, че може и да не надвишиш дори таксата, какво става?

а ако го вземеш с абонамент само и само да имаш телефона, а картата да захвърлиш в ъгъла? пак Глобул е по на далавера :cool:

едит: но нека изчакаме офертите за 3G S, пък после сметките ще ги правим :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

първо трябва да сметнем по колко бруто ще плащаш за телефон с оглед на досегашното ти потребление, пък после да правим такива сравнения. в Глобул на i750 таксата е 25 лева. годината на договора е една. да кажем, че правиш сметка от порядъка на 70 лева. я сега смятай ти :Wink:

като имаме предвид, че може и да не надвишиш дори таксата, какво става?

а ако го вземеш с абонамент само и само да имаш телефона, а картата да захвърлиш в ъгъла? пак Глобул е по на далавера :cool:

едит: но нека изчакаме офертите за 3G S, пък после сметките ще ги правим :D

Интересно е какво ще предложат с 3G S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо аз ли не мога да разбера правилно или просто наистина на тази схемичка няма цена без договор ? :confused: Но мисля, че би трябвало да е като 3G... нали тогава го пуснаха на 200 долара и на 300 долара с договор а без договор бяха двойно 400 долара и 600 долара нали така ? Или аз нещо не се бъркам :confused:

п.п. - става въпрос за цените в Щатите и Канада.

Къде ги чете тия глупости ?

iPhone 3G S (16 GB): $599

iPhone 3G S (32 GB): $699

iPhone 3G (8 GB): $499

iPhone 3G (16 GB): $549 (while supplies last)

Това са цените без договор, но телефоните са заключени към AT&T.

Това значи ли, че няма да може да се отклучи от тук c QuickPwn и да се ползва с Български оператор ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо аз ли не мога да разбера правилно или просто наистина на тази схемичка няма цена без договор ? :confused: Но мисля, че би трябвало да е като 3G... нали тогава го пуснаха на 200 долара и на 300 долара с договор а без договор бяха двойно 400 долара и 600 долара нали така ? Или аз нещо не се бъркам :confused:

п.п. - става въпрос за цените в Щатите и Канада.

Къде ги чете тия глупости ?

iPhone 3G S (16 GB): $599

iPhone 3G S (32 GB): $699

iPhone 3G (8 GB): $499

iPhone 3G (16 GB): $549 (while supplies last)

Това са цените без договор, но телефоните са заключени към AT&T.

Това значи ли, че няма да може да се отклучи от тук c QuickPwn и да се ползва с Български оператор ?

Точно това "значи" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

699 долара е добра цена. значи тук с договор с възможно най-високата месечна такса да дойде ~1100...

Не забравяй и TAX да сложиш на тия 699$ + 68$ = 767$ (1 088лв)

После и турбосим-а сложи и след 1 месец на новия firmware още един турбосим и така ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

699 долара е добра цена. значи тук с договор с възможно най-високата месечна такса да дойде ~1100...

Не забравяй и TAX да сложиш на тия 699$ + 68$ = 767$ (1 088лв)

После и турбосим-а сложи и след 1 месец на новия firmware още един турбосим и така ...

за какво ми е турбосим, аз съм си към глобул и без това :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорим ако си го купиш от AT&T без договор.

Това са цени на АТ&Т:

iPhone 3G S (16 GB): $599

iPhone 3G S (32 GB): $699

iPhone 3G (8 GB): $499

iPhone 3G (16 GB): $549 (while supplies last)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли го има 3G S без договор за 600$ и къде е това? В USA ли?

657.40$ с TAX, но е заключен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли го има 3G S без договор за 600$ и къде е това? В USA ли?

Хора нека да излезне пък тогава задавайте такива въпроси, и в USA го няма още Вие тръгнахте да го копувате вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли го има 3G S без договор за 600$ и къде е това? В USA ли?

Хора нека да излезне пък тогава задавайте такива въпроси, и в USA го няма още Вие тръгнахте да го копувате вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко говорих с един приятел, който е в USA. И той ми каза, че там вече го има за 200$ с договор. Аз го попитах сигурен ли е и той ми каза да. хмм много странно... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и Харалампи каза, че в Нова Загора го имало от няколко дни :razz: Oт космоса ли падате или се правите на луди ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верно е. Преди два дни изпратих пълен бус към Нова Загора. :mrgreen:

А сега сериозно. В щатите има така наречените "pre orders", която квота бързо се изчерпа. И сега, повечето направили такава поръчка, са получили потвърждение, че телефонът им пътува към дома им. Като точно на 19ти ще им бъде в ръчичките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ето и малко италиански цени. Дано се променят до официалното пускане в петък, че нещо солени ми се виждат.

gsmarena_001.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че цента се потвърждава и от TIM

http://www.tim.it/consumer/c365/i70113/t89768/livello3libera.do

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме глобул да ги пуснат на същите цени. При тях винаги е по скъпо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква програма?! Това са цени за отключен телефон, без договор. За Италия иде реч. С една предплатена карта бучната в него. Надявам се поне да има инсталиран ТОМТОМ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...