Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Настройване на бутона "Voicemail"


Aveliky

Recommended Posts

В тази тема ще опиша как да си настроите бутона "Voicemail".

1. Натискате иконата в телефона "Phone".

2. Влизате в менюто Keypad.

3. Тук кода се въвежда различно за различните версии.

- До версия 2.2.1 се въвежда *5005*86*избрания номер#, за вивател *5005*86*123# и натискате зеления бутон Call.

2.2.1.PNG

- За версия 3.0 се въвежда *5005*86**избрания номер##, за вивател *5005*86**123## и натискате зеления бутон Call.

3.0.PNG

5. Радвате се на инфото след като натиснете Voicemail.

otchet.PNG

Този пост беше повишен в статия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещо не се получава така..Или аз нещо не върша като хората ? След като въведа тези цифри ми набира гласовата поща.Аз съм на мтел..Нещо недоразбирам... какъв е този "избран номер " ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За номер можеш да напишеш каквото си искаш, не е задължително да е на гласовата поща на опратора, затова е "избран номер", понеже ти си избираш какъв да е.

Аз съм си сложил *88, за което съм въвел *5005*86**88#

Мисля тази команда не работи ако сте избрали някоя от опциите свързани с Мобилния оператор в iPhonetic.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да е активирана гласовата поща, аз нямам активирана и така както mupo съм си сложил *88.

А какъв е начинът за изтриване на избран номер, смисъл да си е без никакъв номер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не става явно трябва да си имаш активирана гласова поща.. :confused:

В iPhonetic в Мобилен оператор на Стандартно ли ти е?

Не трябва да е активирана гласовата поща, аз нямам активирана и така както mupo съм си сложил *88.

А какъв е начинът за изтриване на избран номер, смисъл да си е без никакъв номер?

*5005*86*#

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не става явно трябва да си имаш активирана гласова поща.. :confused:

В iPhonetic в Мобилен оператор на Стандартно ли ти е?

Не трябва да е активирана гласовата поща, аз нямам активирана и така както mupo съм си сложил *88.

А какъв е начинът за изтриване на избран номер, смисъл да си е без никакъв номер?

*5005*86*#

Да - сложих го на стандарт.В същност на мтел излиза ли такова съобщение каквото е показал Aveliki или само набира номера на гласовата поща ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че на М-тел само набира гласова поща или център за услуги. Но нека някой с М-тел карта да се произнесе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М-Тел абонамент

гласова поща: 131

Центъра за услуги: *88

За предплатените не зная има ли някакви номера за проверката на сметката или се проверява през *88

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпробвах вариантите, които препоръчвате........ никакъв резултат! Аз гласовата поща я мразя и не я използвам! На Мтел съм! Така и не разбрах, когато не е активирана гласова поща, за какво са тези настройки *5005*86*избран номер#????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като не ти харесва идеята или оператора не поддържа текстово инфо както е в моя случай с оставащи минути и прочие, не го ползвай. Никъде не пише, че е задължително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За номер можеш да напишеш каквото си искаш, не е задължително да е на гласовата поща на опратора, затова е "избран номер", понеже ти си избираш какъв да е.

Аз съм си сложил *88, за което съм въвел *5005*86**88#

Мисля тази команда не работи ако сте избрали някоя от опциите свързани с Мобилния оператор в iPhonetic.

Колко по-просто да го кажа?

С тази команда (*5005*86*избран номер#) правиш бутона Voice Mail да ти набира номера който си въвел (избран номер). Ако щеш въведи *88, ако щеш някой номер на такси, номера на половинката си, номера на бърза помощ и т.н. и т.н.

Надявам се сега си разбрал(а), че не е задължително да въведеш номера на гласовата поща, откъдето => че не е задължително гласовата ти поща да е активирана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да въведеш *5005*86*166#

Винаги ми оправяш настроението :biggrin: Вече сме Европеици :biggrin: 112 :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на глобул не иска да работи ... странно
В iPhonetic в Мобилен оператор на Стандартно ли ти е?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е на Стандарт тая команда не работи. (или поне така беше на 2.2. Сега ще видя каке на 2.2.1)

Edit: На 2.2.1 няма проблеми с опциите в Мобилен оператор на iPhonetic

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някакви идеи какво се случва с Voice Mail в 3.0?

За М-тел не мога да го подкарам към момента по описаните начини :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преборих го Еврика :)))

Значи за М-Тел, на 3.0 Voice Mail работи със старите кодове, които бяха за 2.2.1. За съжаление не поддържа допълнителната информация, която излиза при Вива Тел.

т.е. кода за М-Тел за 3.0 е *5005*86*131#

Anthony, аз явно съм го разбазикал подведен от първия постинг в темата, но екстрите за съжаление касаят явно само Вива Тел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за М-Тел:

*88,**11 - проверка на сметка

*88,**13 - проверка на налични минути

*88,**номер на дадено меню/подменю и т.н.

вместо ** може и ## (и по двата начина работи), запетайката се получава като задържите *

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля за помощ.

iPhone 2G

Версия - 2.1.1

iPhonetic - Стандартно

Не става никак както пробвам. Някой ще помогне ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...