Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Настройване на бутона "Voicemail"


Aveliky

Recommended Posts

Процедурата описана в първия пост не работи на хората с Глобулски и МТелски карти които са направили carrier update без значение от това с какъв FW са.

Ако не сте правили такова нещо (carrier update), то тогава сте с FW над 3.0.1 и Глобулска карта или с FW над 4.2 и МТелска карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз не съм правил carrier update. Като джейлнах 4.3.2 и не ми се е налагало да правя нищо, при набиране не ми се появяваше досадния надпис. На Мтел съм... не виждам къде може да е проблема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чети де :p

Ако не сте правили такова нещо (carrier update), то тогава сте с FW над 3.0.1 и Глобулска карта или с FW над 4.2 и МТелска карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Някаква идея за настройка на voice mail бутона при 4s 6.1.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да го махам с този туик ,защото като имам съобщение на гласовата поща пак ми излиза червената точка за нотификация, макар, че трябва ръчно да си набирам пощата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Здравейте! Току що се регистрирах в сайта и не знам към кой да се обърна за помощ. :Angel:

Вчера си свалих IOS 7.0.4 но тази версия не ми е още много позната. На сметка съм на виваком и исках да проверя оставащите ми мегабайти, и въвеждам *123# и набирам , но на миналата версия ми излизаше падащо меню на което въвеждах 1 , 2 или 3 за сметка минути или мегабайти и всичко си беше наред . . . сега с тази версия телефона направо си набира и съответно ми казва че такъв номер не съществува. Как точно става проверката с тази версия. Благодаря Ви предварително. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А виваком нямат ли кол център? Ако от там не можеш да получиш достоверна и изчерпателна информация...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Monsitka's

На iPhone 4 с iOS 7.0.4 работи без проблем, току що тествано, вероятно е имало някакъв моментен проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мобилтел имат *88 платено по 0,03 лв на разговор, но имат и безплатно меню в телефона където да провериш всички неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При Мобилтел *88, ако се свържеш с оператор няма проблем, да, но през меню единствената инфо., която предоставят е колко минути ти остават от включените в месечната такса. Интересно е това, което пишеш за цена към "Обслужване на клиенти", определено си прав, но аз никога не съм плащал, дори в договора ми е отразено. Странен подход за ограничаване на разговорите към *88. Ще задълбая тук, интересно ми е.

Има възможност за някакви справки и в SIM APPLICATIONS, но точно тези, за които говорим ги няма. Остава Vodafone live, където има всичко, наистина. Това, в което не съм уверен е дали е платено или не.

Има едни т.нар. служебни команди, с които можеш да изискваш инфо., и от дивайса си, и от оператора, както и да правиш настройки. Преди време имах един списък, но… NOKIA -та я скъсвах. Истината е, че е много полезно и лесно, стига да знаеш, какво правиш, разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Мтел менюто в зависимост от плана можеш да видиш оставащи минути по договор ( към Мтел и други ), оставащи смс-си, текуща сметка. На сайта на мтел мижеш да си провериш и текущото количество иползван интернет според плана ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...