Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Roger Sanchez - Release Yourself


Grievous

Recommended Posts

Roger Sanchez - Release Yourself

10r7cb9.jpg

Разделче за ценителите на House Music. Влезте Тук и само с едно натискане на бутона Download With iTunes (ако не се отвори от първия път просто презаредете странницата) ще ви се отворят брилянтните качества на известния радиоводещ Roger Sanchez. Ако ви попита дали искате да се абонирате за Podcast давате Subscribe, ми това е остава само да си сваляте последните сетове които се обновяват всяка седмица. За да добавите избран сет във вашият телефон адвате в Podcasts и синхронизирате. Ако имате други алтернативи моля тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Grievous го е написал в пърия пост още как се прави. Само ще допълня, че Subscribe е абонамент т.е. като излезе нов podcast ще те уведоми и ако желаеш можеш да си го изтеглиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Release Yourself Podcast 76, няма да съжаляваш (те).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм тъпичък . Искате да кажете , че например пиша Tiesto в iTunes , после в Prodcast цъкам Subscribe на Elements of Life например и целия албум се сваля безплатно и ако излезе нещо ново относно него ми казва . Очудвам се защото американците 1$ ще ти вземат ама безплатно няма .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах , че отговора на предишния ми въпрос е "да" , но се завръщам с нов : попринцип пускам Shuffle-а , телефона в джоба и знам , че ще ми върти всички песнички . Да ама сега имам и Podcast . Shuffle-а включва ли и Prodcast-а ? Ако въпроса е лесен за вас , ето го следващия : Subscribe-нах си Push The Night (цък ) , като сета има няколко епизода . Искам да си кача само някои . Как да стане това и за да ги слушам винаги ли трябва да влизам в iPod/More/Podcast ? Предполагам божествата и великите умове ще измъдрят отговора , за който ще съм им отново много благодарен :)

Лека :mrgreen: :razz: :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах , че отговора на предишния ми въпрос е "да" , но се завръщам с нов : попринцип пускам Shuffle-а , телефона в джоба и знам , че ще ми върти всички песнички . Да ама сега имам и Podcast . Shuffle-а включва ли и Prodcast-а ? Ако въпроса е лесен за вас , ето го следващия : Subscribe-нах си Push The Night (цък ) , като сета има няколко епизода . Искам да си кача само някои . Как да стане това и за да ги слушам винаги ли трябва да влизам в iPod/More/Podcast ? Предполагам божествата и великите умове ще измъдрят отговора , за който ще съм им отново много благодарен ;)

Лека :mrgreen: :razz: :mrgreen:

Идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Днес си цъкам по телефона и влизам в iTunes. Цъкнах на Categories/Music, скролнах малко надолу и видях големеца. Влезнах в раздела и си изтеглих два Podcast-а. Има добри попадения. След това в iPod.app//More/Podcasts и си ги менкам. Не, че е нещо ново, но може някой да не знае.

7108b4c251ef1310.PNG 7ba0c62aa4a6125c.PNG 91d8537362b0afb3.PNG dde13932ed2df6a0.PNG 3baabd4432cdd838.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...