Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Limera1n от GeoHot - Untethered Jailbreak на 4.0-4.1


XPresident

Recommended Posts

Бърз преинстал на Win-а и оправи... ще тесвам дали, няма да стане и през VmWare Fusion на Мак-а...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    8

  • John Digweed

    6

  • Grievous

    5

  • The Shaman

    5

Ръгни един рестор, да кажеш "вечен" ли е джейлът :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

limera1n джейлва и новия аpple tv , който го интересува да знае!!

47745ecd16b41aa9.png

п.с. аз си го джейлнах вече !!! :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ръгни един рестор, да кажеш "вечен" ли е джейлът :tooth:

Мисля че това е едно от най-важните неща на този ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои не схващат за какво иде реч :tooth:

"вечен" е, защото не зависи от фърмуера. Експлойтът е в самия bootrom. Вашето устройство ще може да се джейлва по този начин, независимо какви бъдещи фърмуери ще излизат. Епъл ще може да го затвори единствено като почне да слага фикснат bootrom в новите произвеждани устройства... А вашите iphone, ipad и т.н. завинаги ще си останат уязвими и ще могат да се джейлват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си без бой - не загрявах кое ще остане, джейлът или "дупката" :D

Представете си, че за всеки следващ фърм, ползвате лаймрейн отново и отново(е, след като е ъпнат подобаващо инсталатора на сидиа). :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалкото е че сега девтим не пускат ънлока за бейзбанда, и ако Геохот иска найстина всички да му се кланят , то трябва да пусне и ънлок.

Иначе аз пробвах все пак дали джейла си остава при рестор-- не остава , трябва пак лаймрейнчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@emosss, ако не ме лъже паметта това е телефона който ми праща за активиране, а той е 3GS ФЗ, което означава, че трябва да изчакаш отключване за 4.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме накарате да заключа темата! Силвърфокс - не си изпълнил някое от изискванията за софтуерни версии на компа, затова не става. Прочети цялата тема, не само шапката и се поспрете накрая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме накарате да заключа темата! Силвърфокс - не си изпълнил някое от изискванията за софтуерни версии на компа, затова не става. Прочети цялата тема, не само шапката и се поспрете накрая.

OK. Проблема явно е в iTunes - аз съм с 9, но всъщност аз започнах с jail-a и "бисерите" които съм ръсил, не съм питал какво не ми е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поддържани устройства: iPhone 3GS, iPod Touch 3G, iPad, iPhone 4, iPod Touch 4G

Мисля че ако пробваш на този iPod от профила ти, нема да се получи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ искам да се меся много, но мисля, че това ще ти охлади страстите... pe6o666 се опитва да ти обясни, че на 2G без значение дали е МС, лимона няма да работи.

Limera1n Jailbreak won’t work on iPhone 3G &iPod Touch 2G MC models

TОЧКА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има начин да си запазите baseband-a докато правите upgrade към 4.1, т.е. да си отключите телефона :

ето и сайта със стъпките.. който иска да превежда

http://www.iphonedownloadblog.com/2010/10/11/update-iphone-ios-4-1-no-baseband-update/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+iphonedlb+(iPhone+Download+Blog)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Limera1n RC1

http://limera1n.com/

Какво ново

Общи подобрения.

Добавен е пакета afc2add.

За да се появи иконта на Cydia след джйлбрейк, не е нужен рестарт на устройството.

Намлен е размера със 2KB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPod Touch 4Gen FW 4.1 с RC1b от първия път, без никакви проблеми.

Само не зная защо в Cydia няма бутон "Make my life easier".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това обсъждахме и с Пешо, Миро. Няма бутон, няма показания, че са запазени файловете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPod Touch 4Gen FW 4.1 с RC1b от първия път, без никакви проблеми.

Само не зная защо в Cydia няма бутон "Make my life easier".

Същото при мен, работи перфектно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа (аз съм с 4.0.1, 3gs) днес забелязах, че нямам вече инфото за SHSH в Сидията (това което се виждаше в горната част на Сидията).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,на всички.Нека и аз да си кажа.Вчера с Limera1n джейлнах три черворки на 4.0.2 без никакъв проблем.Днес пробвах други две(4.0.2) и едно 3г(4.0.1) и не става.На четворките всичко е ОК до момента,в който трябва да се появи и самата ТЯ-сидия.Еми няма и няма не се появява.Рестартирам 1,2,3 пъти и все липсва.С айтунес 9.2 съм за момента..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

londongunner тогава най-вероятно ще стане,но как би обяснил това че вчеса става с 9.2 днес не.Аз лично потърсих по темата материал ,но уви.Навсякъде това съветват...хм

john_digweed прав си ,извинявам се за написания "бисер"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...