Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Greenpois0n Jailbreak за iOS 4.1 - 4.2.1


John Digweed

Recommended Posts

greenpois0n-osx_rc5

Свали

Untethered jailbreak tool за 4.2.1. За сега само за Mac OS.

Поддържани устройства:

- iPhone 4

- iPhone 3GS

- iPod Tоuch 2G

- iPod Tоuch 3G

- iPod Tоuch 4G

- iPad

П.С. Тествано от мен на iPhone 4 - 4.2.1 и работи без грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам tethered jailbreak на телефона iPhone 4 ФО , необходимо ли е рестор на телефона преди използването на greenpois0n-osx_rc5 или мога директно както е tethered jailbreak -нат да го джейлбрейкна и да стане untethered .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега прочетох, че са го публикували защото "дупката" която използва била запълнена в последната бета на 4.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С такава си, но и го ползваш с мтелска карта;)

ааа да :biggrin: има го тоя момент - така погледнато няма проблем ама с друга .... :blink:

чудя се дали да не го пробвам и на Apple TV2 ..... някой дали вече е пробвал ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пробвам през VMware. :D

Дано да не стане някой гаф.

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ново 6 !!!

На първата ми 4ка Greenp0ison не искаше да тръгва докато не ресторнах оригинално 4.2.1 - а на втората 4ка пък стана номера :blink: - с две думи преди да ресторнете опитайте направо с GreenP0ison. Другото което е - има някъв жмел със свалянето на Cydia от новия Loader. На мен ми писна да чакам и си качих Cydia през RedSn0W - така че става и от там. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Редсноу става. Хората са си го писали :)

“@rpetrich: greenpois0n (to jaibreak untethered) + redsn0w (to install cydia) works”

Би трябвало да работи и с TV2, поне според писанията на iSpazio.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През VMware не става, Greenpois0n изобщо не тръгва, ще трябва да чакам Windows версията.

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То си го пише. Виж ръководството на първа страница. Първия прозорец на GreenPois0n, те предупреждава да изключиш телефона. Ще го вкарваш в ДФУ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не правя като хората. Втори път го правя и втори път ми изкарва unable to find 3-4 file-a и Greenpois0n initialised. На някого да му се е случвало това. С ментелска 4-ка съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете, че GreenPois0n RC5 не Хактивира устройството ви! Което за едни е добре, за други не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не правя като хората. Втори път го правя и втори път ми изкарва unable to find 3-4 file-a и Greenpois0n initialised. На някого да му се е случвало това. С ментелска 4-ка съм.

Както написахме по-горе дръж HOME бутона докато не видиш анимираното лого (не гледай какво ти пише GreenPoison на екрана) !!! и аз се въртях така сутринта около час

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да ви тормозя. Сега всичко си мина. Виждам Loader app-a, но като влезна вътре ми дава loading sources и после си остава празно. Няма Cydia, няма нищо. Още нещо трябва ли да се направи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо просто не прочетеш първият пост подробно, стъпка по стъпка. Хората са се погрижили и са ни обяснили като на идиоти целият процес. Целта на този първи ръководен пост е именно да не се задават в темата въпроси, чиито отговори са ОЧЕВАДНИ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го на iPhone-а добре е, но с iPad-а нещо не ми се получава. Рестартира се, забива. Някой може ли да сподели опит в тази посока. Ако сте успели на какво устройство (WiFi или 3G) не знам, може да има значение. Нямам идея къде може да се корени проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден, от скоро имам Iphone 4 version 4.2.1 (8C148) ot mtel e закупен с firmware 03.10.01 , бих искал да попитам на моя телефон мога ли да си го кача ? Благодаря ви предратилено!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както написахме по-горе дръж HOME бутона докато не видиш анимираното лого (не гледай какво ти пише GreenPoison на екрана) !!! и аз се въртях така сутринта около час

И все пак пак нестава и с държане... :( тъпо.. Май ще трябва чист рестор :(

Станааааааа..... от 4-5-тия път... даже си имам и Сидията и всичко :) СУПЕЕЕЕЕР :)

Untethered-нах го върху Редсноу-а :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и Windows версия:

Свали

Понеже винаги има неразбрали това е само са ФО телефони !!

За дограмата още не е излезнало, като кликнеш на Windows в http://greenpois0n.com/ излиза това: gp_win32_rc4

post-1-021819900 1296817257_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия път като влизах днес на този линк беше rc5, след това го промениха :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...