Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Greenpois0n Jailbreak за iOS 4.1 - 4.2.1


John Digweed

Recommended Posts

Ако всичко си работи нормално,какъв е смисъла да правиш джейл на ново?Можеш да сложиш RC6 върху сегашния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без проблем няколко броя ;) Работи идеално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при мен излезе проблем. Днес ми дойде 4ката ФО 3.10.01 Направих джейла и след като се опитах да инсталирам Сидията от лоудъра стана гафа. Сидия се инсталира, телефона се резтартира. Влязох в нея и тя започна да качва някакви фаилове( непомня какво точно пишеше) И както зареждаше вразката с нета се разпадна и до там. Излязох, опитах се да затворя сидията от мултитаска, обаче нереагира. Направих рестарт и като трагна телефона, ми бяха останали 3 икони в телефона :) . Направих рестор, и сега се чудя каде сгреших и дали да пробвам пак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Нов съм във форума.Не ми е много ясно за какво става въпрос!Но четене му е майката!

Много време се чудех дали да го джейлвам или не, но взех решение да го джейлна!

Значи направих всичко, което пише!И мисля, че стана от 1-вия път!Пуснах го в ДФУ след това инсталирах отровата.След това от loader-a Cydia-та.

Само това ли е???Дано не съм объркал нещо!

П.П.Понеже не са ми ясни някои неща, ще попитам накуп:

Сега мога ли да свалям от App store или не?

iTunes мога ли да го синхронизирам и да го ползвам,да спра ли ъпдейта, има ли нещо по-специфично?

МНОГО, АМА МНОГО Ви БЛАГОДАРЯ!

Редактирано от V304JOR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След втория опит стана, и мисля че се сетих какво оплесках. Микро сима ми не беше активиран защото изчаквах да ми суапнат картите. Сигурно от това даде грешката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излязъл е GreenPois0n RC6.1 който преодолява защитата на Apple която засича, че устройството е jailbreak-нато и не позволява отварянето на приложението iBooks и съответно четенето на книги от него, дори и да сте ги закупели преди това. RC6.1 поправя и проблема при Wi-Fi на AppleTV 2.

Линкове за новата версия има на сайта на GreenPoison, както и в първия пост от темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси, дори не бях забелязал, че iBooks не работи.... толкова го използвам явно :)

@mupo, а става ли да се пердаши направо върху RC5 b4? Честно казано съм много хепи от джейла, нищо друго не ми прави проблеми, а не ми се прави рестор, но е приятно да знаеш, че наистина ВСИЧКО работи ;)

Редактирано от stf007
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според Chronic Dev няма проблем да се пусне RC6.1 върху RC6. А аз предполагам, че няма да има проблем и да се пусне върху RC5b4, но не мога да гарантирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано аз съм с първия релийз на грийн пойзън и нямам грижи с iBooks! Да не ме сметнете за щтраус пак, но... Или проблема се е появил в по късните релийзи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шаманчо... верно не работи на тези книги, които Неол е казал... и на мен ми го отваряше ама iTunes-ките не може, но те и не ми трябват и мисля да си остана още с първия Green както Шамана... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В cydia има ebook fix ,оправя нещата .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 3GS fw 4.2.1 custom джейла с GreenPois0n RC5 като получа смс и ми влиза в сеифмод само тва мие проблема за сега можели савет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш Delivery SMS го махни.Или подобна програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

БЛАГОДАРНОСТИ на форума IPhone 4 с FW 4.2.1 m 03.10.01 ФЗ и описания метод с greenpois0n е джеилнат и работи перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем. С iphone 4 съм ФЗ, os 4.2.1 и BB 3.10.01. След джейлване с отровата се появява черпчето но след като стартира влиза в режима който ми показва че телефона ми не е джейлнат и ми дава възможноста само да набирам 112. Пробвах няколко пъти с отровата но ...... С bootloader 2.8 съм. Помощ!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видя ли поста над твоя ? Той по какво ли се отличава ?!?!?!?blink.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря ти прочетох го. Но моят също го чета, което означава че моят проблем все още си остава. Пояснявам - направих всичко както е описано във форума. Благодарности за този форум. Но нещо не се получава с джейлването. При джейлването се появява бял екран, след това се изписват много неща на екрана и когато приключи се появява черепчето на отровата във форма на ябълката. Накрая се рестартира и пак се появява ябълката и черепчето след което ми се появява кабела на епъл и ми изписва да поставя картата и ми дава възможност само за спешни обаждания. Това го прави за десети път. И сега какво ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,

аз искам да го джейлна. А отключване до колкото разбеах все още няма. А колкото до карта на оператора, по принцип тел. е от Англия но като му сложа О2 карта не реагира?! А като го проверя с "f0recast" ми исписва като моде MC6... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...