Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Музиката в айфона


iso86

Recommended Posts

Здравейте,мисля че въпросът ми не е задаван никъде от други хора,така че ще е от полза и на другите,надявам се.Имам айфон втора употреба и с човека,който ми го продаде,се разбрахме да си остави информацията,а аз ще се оправям после.Сложил си е много музика и доста от нея ми харесва,други песни искам да махна.За съжаление никъде на телефона не видях опция Delete.Сещате се,че и айтунс не иска да прави нищо нито с песните,нито със снимките,тъй като са качвани от друг компютър.Как мога да изтрия само определени неща,а другите да запазя,има ли програма или нещо такова?Благодаря за вниманието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не съм много сигурен , но мисля че трябва да си направиш папка в компа в нея да вкараш всички песни и след това като я сложиш в телефона ще ти изтрие старата и ще остане новата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

pacispain, така ще изтрие песните без да ги запази.

Ето няколко варианта:

1. Записваш си на едно листче изпълнителите и имената на песните които ти харесват и след това си ги сваляш.

2. Може и с iFunBox (примерно) [/var/mobile/Media/iTunes_Control/Music] да свалиш всичката качена музика, но самите файлове са преименувани.

3. Има и програми с която помощ можеш да копираш желаните от теб песни с правилни имена.

Една от тях е: CopyTrans, а друга Xilisoft iPod Rip. Не съм ползвал нито една от тях и нямам лични впечатления.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

знам че ще ги изтрие аз имах в предвид да си свали и тия които иска да запази не сам обяснил както трябва :)

и аз не съм ползвал програмите за копиране и не знам дали стават

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

pacispain, вземи се изразявай както трябва. Аз нищо не ти разбирам - няма запетайки, няма точни, няма главни букви и самите ти обяснения са странни за мен.

Няма как да ги свали от iPhone-a освен ако не за закупени от iTunes и даде в iTunes -> Transfer Purchase

iTunes.png

Другите варианти съм ги описал по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите,тази програма се оказа платена(и двете,но аз изтеглих първата).Все пак ще се опитам да видя какво може да се направи със free trial-a и ще ви кажа какво е станало,но мисля,че ще стане.Благодаря ви още веднъж!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези две програми открих набързо. Естествено ще има и други които вършат същата работа. Може да се поразровиш малко и съм сигурен, че ще откриеш и други или най-малкото излекувана версия на тези двете. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти една излекувана версия на Xilisoft iPod Rip.

[download:1szti5z8]http://4storing.com/3wks57/9f37becc2ecaf48f9e43aea420589f6e.html[/download:1szti5z8]

117fepe.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,ще го пробвам,тя и платената е добра,но работи доста бавно.Не бих дала пари за нея :mad:

edit:Хммм,тази програма нещо не ми открива телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора,да знаете защо не ми чете телефона?Освен това след като я затворя тая програма и отворя айтунс,ми се изписва съобщение,че не може да се свърже с айфона поради неизвестни причини и трябваше да рестартирам днес 10 пъти,за да ползвам успешно айтунс. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега да беше направил всичко по другите два варианта или да беше потърсил друга подобна програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек,да не навлизам в подробности,ама първо съм момиче,и второ ако ти кажа,че си инсталирах всичко,което ми казахте и направих всичко,което ми казахте,ще ми повярваш ли? :) Както и да е,мерси все пак за помощта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да постъпиш мъдро, синхронизирай си го с твоя комп - нищо, че ще изтрие всичко!

Но ще получиш накрая СВОБОДАТА да качваш и да триеш каквото си искаш по телефона.

Ако пък е толкова "безценна " и трудно откриваема тази музика, помоли този от който си я купила да ти я прати по скайпа. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте , може ли да ми кажете стъпките по които да стигна до iPod в iPhona-a ми чрез Phoneview , за да мога да качвам музика в айфона без да ползвам iTunes , и в коя папка трябва да се поставят за да бъдат при музиката която е качена с iTunes. Благодаря Ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се ли научихте...? В iPod.app НЯМА друг начин, освен с айтюнс. Качиш ли нещо там на ръка - рискуваш рестор.

Избери алтернативен плейър вместо iPod и тогава качвай с фоунвю/фънбокс и пр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги качвам с PwnTunes от Cydia и нямам грижи. Е, разделих се с 10-ина долара, но съм страшно доволен, че вече нямам нужда от туньо.

Само чакам някой да намери "цаката" и на снимките... :Wink:

Редактирано от Jekylll
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...