Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NAVIGON - Първата класна turn by turn навигация е факт!


Severus

Recommended Posts

Миме, имаш ЛС.

И не прекалявай с русото :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и на мен някои да ми прати превода ще съм му много благодарен. Проблема при мен е че като искам да изтегля нещо от даден линк тука ме праща на някаква страница http://itunes.apple.com/linkmaker/.

За съжаление и при мен е така и незнам как да изтеглям нещата. Може би някъде из правилата на форума пише защо е така, но аз не се ориентирах. Помагайте, моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NAVIGON.v1.8.2-само за BG

Качил съм я в apptrack. Може да я свалите и от Installous.

Колкото и да я търся, само за БГ не намирам там...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли някой да даде оправени линкове за Navigon, защото тези в темата препращат на http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На лично ли трябва да се обърна към някой или може и тук в темата да получа и аз линк за програмата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да питате за линк проверявайте в замунда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предварително се извинявам, ако задавам много тъп въпрос :rolleyes: Къде да добавя poi точките, които съм си харесал? При картата, или в някоя друга папка? На ТомТом си ги слагах при картата и нямах грижи, но с Навигон нещо не ми се получава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ViolinRa: няма и да ти се получи, Навигон не поддържа потребителски POI. Има заобиколен вариант - да ползваш програмата Poi-Warner от Appstore. POI точките се вкарват в нея, след което пак от нея си ги търсиш и имаш възможност да отвориш съответния адрес в Навигон и да го зададеш като маршрут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Дайте на ЛС линк за 1.8 само с българските карти.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Инсталирах но не иска да ме локализира. С томтом нямам проблеми, но навигона не иска... Гледам някакъв пач трябва да сложа. Някой може ли да ми го прати на лични. Версията е тази от замунда 1.8.2 само за България. Благодаря :)

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички, или болшинството сме с тази версия.

Никой няма проблеми. Никакъв пач не ти трябва, всичко си има.

Провери от настройките на телефона /Локализация / включено ли е за NAVIGON.

p.s Нали не пробваш да те локализира вътре в стаята (или където и да е , без пряка видимост към спътниците). :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахах знам че няма сателити на тавана, локалиЗацията за навигона от настройките не е била включена... Сега всичко е ток, благодаря много ;))))

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хора с 3gs версия 4.3.3 съм и която и навигация да кача или не ми намира gps или ако го намери го задържа за около 2сек. и изчезва....Location Services всичко е на ON и пак не става.Помагайте моля!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да беше казал и с кой бейзбанд си, че да помислим.

Предполагам не го тестваш у вас в стаята, а не навън?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 06.15.00 бейзбанд съм и го тествам под открито небе и никакъв резултат...иначе с 4.1 преди нямах никакви проблеми...София-Добрич без изгубеане не сигнал,а сега ницки :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Дръпнах си 1.8.2 от Замунда (благодарности на Aveliky), инсталирах я, НО! Няма локализация? Location Service е на ON, на открито съм, с BB 05.13.04 съм на 4.1 и... не ще... Изключвам я, пускам си Roadmate, всичко точно с локализацията. Пускам пак Navigon-a, пак същото... Видях по-горе, че един съфорумец има подобен проблем, но той е с друг ББ и е препратен към друга тема... Някакви идеи? Мерси предварително! =)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дръпни наново и пробвай пак. Иначе, ето какво пише в апстор:

IF YOU ENCOUNTER DIFFICULTIES REGARDING THE GPS RECEPTION OF YOUR IPHONE PLEASE CHECK THE FAQ SECTION AT OUR WEB SITE www.navigon.com/iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пръв ползвах Навигон и трябва да кажа че съм очарован.За софия картата е отлична,но не за това иде реч.Бях в Гърция и нямаше местенце което да не ми го покаже.Дори и супер малки,невзрачни и ЧЕРНИ коларски пътеки излизаха на картата.А всички знаят ,че принципно картите за Гърция са много зле.Освен това телефона ми не само че не загрява по време на 6 часовата навигация,но и през цялото време беше абсолютно студен и зареден на 100% (включен към зарядно за кола,разбира се).Навигона вече става моя любима система за навигиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям с две ръце, аз в момента съм в Гърция и ме закара точно до хотела. Картата е изключително подробна и точна. Изпуснах една пресечка по невнимание, след което на секундата ми изчисли нов маршрут и ме върна в правия път ;)

Заслужава си всяка стотинка, която съм дал за нея :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...