Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Palm Pre 2


muamamu1

Recommended Posts

Както висчки тук знаем, Palm Pre беше революционно устройство. То успя да комбинира нашият любим телефон с това, което му липсваше. От петък, моделът ще си има официален наследник, а не просто добавка. Какво мислите за него? Промените значителни ли са? Достатъчни ли са? Или са поднесени a la 3G- стилно, всичко, което е нужно? Бихте ли го купили?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах палм при допреди няколко дни. Телефона е на нивото на 3G, нищо повече. Основния проблем е батерията, не изкарва и половин ден. Операционната система е приятна и има хитринки, но е далече от iOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си го взел. Palm Pre & Samsung Galaxy S са единствените (!=), които ми допадат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е добре.. разбирам, че това е форум за iPhone.. и аз съм фен, но се интересувам и от предложенията на конкуренцията. Все пак ако не беше конкуренцията сигурно още нямаше да имаме copy/paste. Та.. моля ви не ми казвайте, че сте толкова ограничени и заслепени от Apple gadgets. :) Човека пусна тема и вместо да се заформи някаква дискусия - 10 отговора 'Не'. DAMN!

Мисля че телефончето е доста добро. Единственото нещо, което му куца е малкия дисплей. Операционната система е на доста високо ниво и преспокойно може да конкурира iPhone. (хейтърите да мълчат) Доста добре са я направили. Сигурен съм, че ако имаше developer support щеше да се наложи.

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм хейтър, бъркаш - въпросът беше: "Бихте ли сИ ГО КУПИЛИ?" Не мога да коментирам нещо, което не ми е попадало в ръцете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че въпросът далеч не е само "Бихте ли си го купили"?

Какво мислите за него? Промените значителни ли са? Достатъчни ли са? Или са поднесени a la 3G- стилно, всичко, което е нужно? Бихте ли го купили?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти май хич не четеш. Прочете ли второто изречение в моя пост? Или така...по инерция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като разработчик и аз да се изкажа.

От всички телефони засега Palm-овете ми направиха най-голямо впечатление. Невероятно добре изпипана OS комбинирана с ултра-дървен hardware. Ако си оправят самия телефон и най-сетне махнат CDMA и преминат изцяло на GSM може да станат доста добра конкуренция (в обзоримото бъдеще).

Откакто HP ги купиха новините изведнъж секнаха - очевидно подготвят мащабни обновления на продуктовата линия. А също мисля че имам писъмце от Palm Development Network относно webOS 2 нейде.

Както е (беше) рекламата - Най-доброто предстои. Уви в не споменават дали в обзоримото бъдеще или нейде отвъд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...