Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

redsn0w - подобно на quickpwn (джейл за 3.0)


Severus

Recommended Posts

абе хора, иска ми bootloader.bin - какво да правя!? От къде да ги взема и да му ги дам!!! Някои има ли идеи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това tethered или untethered jailbreak е?Нали няма да се налага да си рестартирам айпода с помоща на PC? Някой iPod touch 2G потребител да каже как върви и дали има някакви проблеми?

П.П. не иска да ми регистрира българска кредитна Виза карта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бачка си на 6 и на моя 3G

Абсолютно, много се радвам.

След толкова битка се справих :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ние с заключени 3G не може ли да ползваме redsn0w и да го ползваме като iPod докато излезе ultrasn0w

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако вече сте го превърнали в тухла, можете. Но ако в момета ви работи прекрасно с жълтия сняг, изчакайте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжеление вече го превърнах в тухла но и като iPod не мога да го ползвам не знам къде е проблема но с redsn0w също не става ,след като сложа оригиналния 3.0 FW стигам до instal cydia i unloc,слагам BL-39.bin и BL-46.bin вкарвам го DFU режим и веднага след това ми изписва някакав грешка в USB-то

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой с iPhone 2G, iTouch 1Gen и iTouch 2Gen да ми направи снимки на стъпките през които се минава с redsn0w. Благодаря!

turganay, след стъпката с Install Cydia телефона трябва да ти е спрян! След това следвай стриктно времената за да го вкараш в правилния режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.....unloc,слагам BL-39.bin и BL-46.bin вкарвам го DFU режим и веднага след това ми изписва някакав грешка в USB-то

?! Това е за 2G!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро пак го пробвах и ми изписва долу до часовника This device can perform faster и ми показва някакви USB портова,ако си си в Пловдив кажи къде можем да се срещнем и да ти го дам да го оправиш срещу заплащане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

turganay, не му слагай unlock. И се увери че избираш firmware-а за 3G, а не за 2G.

ок сега пак ще пробвам,дано стане.Пробвах пак същото изписа ми Waiting for reboot и това е седи и не помръдва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам едно бързо питане - от рестор си слагам новият фирм, след това джийл с редснола, после синхронизация с itunes, нали така? с ipod touch 2g съм...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно вапросче ъпдейт или рестор( на чисто ) да се сложи оригиналния 3.0 firmware за iPhone2G, и ако ъпдейт, ще ми се запазят ли нещата от cydia, а ако рестор препоръчайте програмка за backup на cydia, която да работи (скоро го бях брикнал и с aptbackup за cydia нищо не стана).

Благодаря ви предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спазвам си стъпките, както си е описано в програмката, слагам тикче на сидия, след това изключвам телефона и задържам както е написано и накрая ми изписва DONE, но дисплея остава тъмени включен без нищо по него. Изключвам го от пауър бутона и след това го включвам, но няма и следа от сидия. Да имате идея къде бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спазвам си стъпките, както си е описано в програмката, слагам тикче на сидия, след това изключвам телефона и задържам както е написано и накрая ми изписва DONE, но дисплея остава тъмени включен без нищо по него. Изключвам го от пауър бутона и след това го включвам, но няма и следа от сидия. Да имате идея къде бъркам?

Пробвай пак и при мене беше така но на дисплея на телефона има картинка на хард диск и пишеше нещо от доло след като ми изписа доне се извършваха някакви процедури в рамките на 2-3 мин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спазвам си стъпките, както си е описано в програмката, слагам тикче на сидия, след това изключвам телефона и задържам както е написано и накрая ми изписва DONE, но дисплея остава тъмени включен без нищо по него. Изключвам го от пауър бутона и след това го включвам, но няма и следа от сидия. Да имате идея къде бъркам?

я виж на втората страница на дисплея /не зе бъзикам/

след jail-a излезна ли ти едно ананасче? показа ли ти, че инсталира разни неща?

при мен всичко мина супер гладко.

после правите ето това http://hackulo.us/idiotsguide/viewartic ... dhackulous

след което си инсталирате AppSync от Hackulous-a, и рестартирте.

сега ще пусна да се синхронизира с apps, и ще кажа какво е станало...

за сега инсталира апликациите една след друга и не ми е дало грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми показа нищо по дисплея и процеса ми се видя адски бърз, в рамките на тези последи 30 сек, които ти иска да държиш хоум бутона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

значи опитай пак. нещо не се е получило като хората. на екрана първоначално след процедурата по задържане трябва да ти се появи един хард диск, след което едно ананасче. чети внимателно и гледай да не объркаш хоум бутона със слийп бутона, и обратното...

и нали в началото си избираш фирма 3.0 там от browse???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внимателно следвам стъпките, пробвах над 10 пъти и резултата е един. Знам кой бутон кой е, телефона го имам от 9 месеца и съм минавал доста пъти по подобни процедури... Споменатия хард не ми се появява

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1213

http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1214

Ето ви подробно ръководство. Дано да ви помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Насочете се към ръководствата съответстващи на вашите устройства.

Ако имате въпроси ги задавайте там.

Подробни ръководства.

iPhone3G --->http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1213

iPhone2G --->http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1214

iPod Touch 1Gen/2Gen --->http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=1216

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...