Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone3G(S) FW3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

Да,убеден сьм,купих го преди около месец от гьрция,има и компас и камера а и е много по-Бърз от 3Gто,NAVIGON го отваряше за 5сек.(FW3.0)...Вьпроса е сега дали има друг начин за джейл...или...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 292
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    22

  • mupo

    18

  • Alxx®

    16

  • hitretsa

    11

Топ автори в тази тема

Мисля, че bombastyk те пита за firmware-а, който посочваш при jailbreak-а дали е този за 3GS - да не си изтеглил за 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем,но бях объркал firmware-iPhone1,2_3.0_7A341_Restore,а трябва да е iPhone2,1_3.0_7A341_Restore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е точно за това става въпрос, внимавайте кой FW сваляте. Миро го е описал много точно ,после да нама главоболия. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам мога ли да направя jailbreak на 3gs без преди това да правя рестор понеже нали вече не може да се ресторва с версия по стара от 3.1 ?

Извинявам се ако въпросът ми е глупав но искам да знам какво да правя. Мерси предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи отивам и си купувам ФЗ 3ГС, без рестор почвам да JailBrake-вам с RedSnow и после си инсталирам и UltraSNow и се отключва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Взех си iphone 3gs от Глобул и реших да му направя jaibreak. Свалих си purplerain,за да го jaibreak-на. Гледах как става от едно видео в youtube. Стартирах програмата всичко вървеше ок докато itunes не ми засече телефона и там ми излезе,че има намеса в телефона.После ми излезе онова "don't send" и телефона заби като на екрана се появи usb насочено към иконка itunes. Itunes ми "каза",че трябва да му дам restore,но като му дадох пишеше,че ще го обнови до най-новата берсия 3.1.И така софтуера се обнови,но след това не ми разпозна сим картата.Извадих я и сложих друга сим,но пак не я засече.След това пробвах тези 2 сим карти на други телефони и ми излезе надпис "sim card rejected". Въпросите ми са мога ли да го върна към старата весия 3.0.1. или съм го прецакал напълно? И дали евентуално да му направя jaibreak след това? Ако може някой да помогне. Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не можеш да го върнеш към по-стара версия и съответно не можеш да направиш jailbreak засега (да се надяваме да не е завинаги)

viewtopic.php?f=6&t=2596

П.П. Телефона ти в момента трябва да работи с картата с която е закупен от Глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не работи с тази сим нито с другата пише ми insert valid sim и ми дава само спешни обаждания. Телефона го пуснах на един приятел,който работи в Глобул,от където го купих да ми сложи стария софтуер 3.0.1.Дали ще стане според теб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, щом работи в Глобул няма начин да не стане. Не знам защо търсиш помощ тук след като имаш такива корифеи на разположение? Отговори ти се вече, Миро ти даде и линк. Какво повече очакваш да чуеш? След рестор до 3.1. телфонът трябва да ти работи с картата на Глобул. Няма да имаш джейлбрейк просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някои да може да ми кже защо моя iphone не минава в DFU MODE правя всичко както трябва спазвм и скундите чува се сигнал от pc-то като задържа sleep i home но като дойде момента да задържа само home пак се чува сигнала само че двоен и не ми се включва режима нито itunes ми отчита тел-а ПРОБЛЕМИ ЗА RECOVERY MODE няма мн странно ако някои може да помогне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не уцелваш секундите и не влизаш правилно в ДФЮ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато държиш sleep i home не се чува сигнал,а само когато задържш home и телефона се вързва към PC.Сигорно задържаш много sleep i home бутоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове я ми кажете какво да правя със фабрично отключен iPhone 3GS 16 GB, който е бил със 3.0 и е работел на глобул но собственика му го е упгрейднал до 3.1 и е нямало обхват след това. Другата работа е че след това е дал ресет на телефона и явно телефона иска и Итунес зада се активира дайте ми някво напрвление как да му помогна ? Сигурен съм че не е сейфал и онези два файла които е трябвало та да прави рестор или нещо такова аз незнам дали дори е хакнат..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом е с 3GS връщането към 3.0.x е невъзможно на този етап. Бутайте го в iTunes 9 да се активира и да си го ползва така. Според колеги и инфото което предоставят светлината в тунела е близо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали не е задължително да е iTunes 8.2, зада отключа глобулски iPhone 3G ? Мисълта ми е че става и с 9-тката нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш за рестор на 3G с 3.0/3.0.1 и ултрасноу - да, става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

a някой може ли да пусне линк към 3.01 , че от 4 дни вече нямам wifi на 3.0 .Пет рестора направих и нищо,та сега да опитам и с 3.01

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupo: 5. Уверете се, че телефона ви включен към комютъра и е изключен.

последно??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...