Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone3G(S) FW3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

Добре по друг начин казано - телефона е вързан към компютъра и е изключен.

Както знаеш кафе машината може да е включена в контакта, но да е изключена (от копчето)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 292
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    22

  • mupo

    18

  • Alxx®

    16

  • hitretsa

    11

Топ автори в тази тема

ок :) но накрая ми излиза Downloading Jailbrake Data.. на iphone-а и си стои така.. след 5-6 минути се рестартира и не ми излиза cydia-та.. защо така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледна ли дали имаш втора страничка на спрингборда, и сидиа да е там? Ако не, изтегли наново редсноу 0.8 и повтори процедурата.

П.П. И дай отметка да инсталира сидиа! Без Айси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сидиа току- що излезе ъпдейт на ултрасноу. Нямам 3Г под ръка да тествам. Някой заключен с 3.1 да каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам нужда от малко помощ. Успях да си джейлбрекна телефона , но сега имам друг проблем: когато го закача на Айтун ми вади това съобщение: iTunes cannot read the contents of the iPhone "iPhone". Go to the Summary tab in iPhone preferences and click Restore to restore this iPhone to factory setings.

Пробвах на Айтун 8.2 и на 9.0 на различни компютри , и преди да джейлбрекна, и резултата е същия. Ако изпълня това което иска няма ли да ми качи фирмуер 3.1. Благодаря предварително за съветите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глемда че някой хора са имали подобен проблем като моя (грешка 10 и подобни), но невидях да има отговвор на техните питания затова пиша какво стан при мен

Изтеглих фирмуер 3 от тази тема, но не успях да го сложа директно върху 2.0 който бе не тела. Трябваше да мина към 2.1 и тогава чак успях да сложа 3.0. Лошото е че ми отне 6 часа да се оправя по пътя на пробата и грешката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, и аз имам нужда от помощ , ще преминавм от 2.2.1 на 3.0 и разбрах че конатктите ще ми изчезнат в последствие

може ли да ми опишете как да си ги запазя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вариант I:

Слагаш следната отметка

5x7wcp.jpg

Ако нямаш Outlook избираш да се запазят в Windows Address Book

Като трябва да гледаш тук да НЯМАШ отметка

16l8pt.jpg

Вариант II:

Другият лесен начин е този

Вариант III e този.

Препоръчвам ти ги в реда в който съм ги дал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здрвейте имам 3gs fw3.0 , преди малко ко джейлнах но след като пусна сидиа тя крашва.Може ли да се направи нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така хора... При мен проблем се появи още от началото. Зацепвам на точка 7 http://i43.tinypic.com/2cfxh55.jpg и стои така вечно. Пробвах да сменя usb-то, смених компютъра, направих рестора на един а джейла на друг и все така ?! Някакви идеи? Заключен 3g е.

Вадиш кабела от компа и отнопо го мушваш и продължава инсталацията :) аз така се оправих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

flabur, не хвърли ли едно око откога е поста на TheShaman? Вярвам че имаш желание да споделиш опит, но първо чети!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е при jailbreak-a да се променя някакъв plist файл, с който да се усилва допълнително

силата на звука през външния говорител на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Volume Boost 3.0 от Cydia. Трябва да имаш инсталиран Winterboard - активира се оттам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро възможно ли е самия процес на JailBreak да променя подобен файл по време на инсталацията,

понеже звука от външното говорителче ми се струва по-силен от преди, до степен такава че криви звука

доста силно понякога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Излезе Redsnow 0.9 бета

Schermata-2010-01-21-a-15.39.02.png

За Мак

Свали

За Вин

Свали

По късно повече информаця.

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Имам следния проблем.

На баща ми телефона е с 3.0 и не иска да го ъпдейтне с по-висок фирмуер, но иска да има кракнати приложиения. Когато се опитам да инсталирам инсталус ми дава грешка: "I wasn't able to locate file for the us.hackulo.resources package. This might mean you need to manually fix this package."

Има ли някакъв шанс да може да се сложат кракнати апликации на iPhone 3G фз с 3.0 джейлнат с redsn0w?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3.0 е прекалено нисък фирмуеър и много от приложенията няма да вървят. Ако искаш да сложиш това онова, по-добре скочи на 3.1.3. И ънлок има, и лазарета е богат. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...