Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone3G(S) FW3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

Не вярвам да има нещо общо, но... защо не си сложиш SP3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 292
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    22

  • mupo

    18

  • Alxx®

    16

  • hitretsa

    11

Топ автори в тази тема

При мен всичко мина по мед и масло . Сега само ще сменя Боспреф със СБсетингс , защото Боса не се държи добре . Примерно в сетингсите на телефона wifi е off и в боспреф е на off . Сменям го на on и излизам от боспреф , но wifi си е все още off , влизам пак в боспреф и там се е върнало на off пак .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм имам следния проблем:

Всичко направих, но приложения като Cydia, iBluetooth и OfflineMaps се изключват когато им скимне

Направих всичко наново, но пак същия проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iBluetooth 1.08 не работи на 3.0,а сидиа е претоварена тия дни. Просто бъди по - търпелив...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да постне линк за къстъм фирм с който старото ми 3Г моментално ще се Jailbreak без да се занимавам с тези работи.Както сега съм с един 2.2.1 направен от Aveliky и е супер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих рестор с постнатият тук 3.0, но ми даде грешка 10. Повторих и пак същото. Реших да пробвам джейлбрейка тръгна стигна до момента в който се поевява харддиска на телефона и заби. Така стои от 20 мин. Дръпнах го пт кабела, пробвам да го изключа, но нищо не става.Накрая го изключих с power+home, и пак иска itunes. Някой да знае какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както бях писал в темата за джейла с къстъм фърмуер-а, при мен нещата не се получават. Вече пробвах n на брой пъти и по двата начина и почнах да се отказвам. Имам само едно питане-възможно ли е проблема да идва от компютъра и по конкретно от операционната система(XP SP2) или нещо в нея(програми, драйвери). Защо смятам така:

1 При метода на Thunder и поясненията на Anthony, като стигна до момента да джейлна 2.2.1 с QuickPwn225-2 и задържа бутоните(сигурен съм за времето на задържане на бутоните във всяка една операция-правил съм го стотици пъти) и програмата крашва и това не ми дава възможност успешно да завърша напред ръководството.

2. При метода с червения сняг-процедурата започва и завършва адски бързо за около 10-15 секунди и накрая ми изписва DONE. Не се появяват нито ананаси, нито хард дискове. Устройството остава с включен дисплей, но или целия е тъмен или е бял. Като рестартирам телефона всичко си е на мястото, все едно не съм се пробвал да го джейлна. И не, сидия я няма на втората страница :) .

Знам, че не сте от разработчиците на червения сняг, но ако се сещате за някакъв начин или причина, която може да причинява проблемите, ще съм щастлив да пробвам.

Благодаря!

Същата работа при Windows 7 64 bit, програмата крашва всеки път точно при момента когато се задържат бутоните ! После ще я пробвам на сърварската ми машина като емулирам XP и ще се опитам да го оправя. Ако стане ще постна как!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има проблем със Cydia. И си е jailbreak iPhone със redsn0w 0.7.2 може да го оправи, като на ново си рестор iPhone и не инсталира Icy когато го jail... пак... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има проблем със Cydia. И си е jailbreak iPhone със redsn0w 0.7.2 може да го оправи, като на ново си рестор iPhone и не инсталира Icy когато го jail... пак... :)

Има ли вариант след това да се качи icy ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така хора... При мен проблем се появи още от началото. Зацепвам на точка 7 http://i43.tinypic.com/2cfxh55.jpg и стои така вечно. Пробвах да сменя usb-то, смених компютъра, направих рестора на един а джейла на друг и все така ?! Някакви идеи? Заключен 3g е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами до точка 7 и там стои така поне 15 минути, което не е нормално. Не съм го чакал повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми крашваше точно тук, само че redsn0w направо се затваряше, това което направих на тази точка е да натисна Power бутона за съвсем кратко и тръгна. С Windows Vista съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що имах такъв проблем с един тел. Просто натисни power off. При мен стана. След джейл-а и инсталация на sbsettings, заби пак при релоуд на спрингборда. Тогава го реснах с двата бутона и вече няма грижи. А,вече има сложен и ултра-хипер-летен сняг :)

П.С.Шамане,вземи друг кабел отнякъде ако не стане по горния начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид да го изключа с power бутона ли?

п.п. Пробвах и с друг кабел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Натискам Power след като е влязло в ДФУ и чака да се рестартира и нищо,продължава да си седи така :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това не се получи. Утре на нов комп, че съм изнервен на макс... Confus_1.gif

Шамане , не се предавай ! Значи сега го чакам да се рестартира(след финала), след като ти даде да чакаш да го рестартира натискаш home+power и чакаш докато се появи кабелчето и иконката на тунчо, нататък то почва да си го брейква . Сега ш го видя кви ги надроби:) Успех !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това не се получи. Утре на нов комп, че съм изнервен на макс... Confus_1.gif

Не се нерви брат...хубавите неща стават бавно. А и винаги намираме решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но за толкова часове опити знаеш ли колко бира съм способен да изпия :) Сега вече Хоум, Пауър... Всичко ми се омеси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

помагайте моля ви 1во като започна да правя рестора да слагам 3.0 и ми дава някаква грешка 13?? и после уж става работата с RedSn0w 0.7.2 и като уж трябва да се рестартира си седи така и забива... ??? помогнете моля ви :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...