Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone2G FW 3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 222
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    20

  • mupo

    18

  • zviara

    18

  • crasio

    16

Топ автори в тази тема

Четете коя тема за кои телефони е, както и четете хубаво първото мнение на съответната тема!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

РипДев и ДевТийм-а работят денонощно, защото модераторите на този форум са им командировали няколко бригади в квадратни коли с тъмни стъкла да ги следят изкъсо, така че ако подходиш с правилният въпрос, правилната сума и правилното заведение (поне 4000 лв сметка за почерпката), то може и да ти кажат на ЛС специално на теб датата на излизане на ultra-para-buta-mega-hiper-snow.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Простете за въпроса, аз вчера с къстъм фирма нямах никакъв и проблем и сега хоп червен сняг, трябва ли и аз да мина по този път или всичко при мен е ок? А и да питам нали имаше функция снимки - видео, а при мен няма такова животно с 2G телефон съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да минаваш с redsn0w.

Тази функция я има само на iPhone 3GS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... обаче сега изникна друг проблем: аз мога да набирам и всичко е ок, а с мене не могат да се свържат. Моля за помощ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем и мисля да направя пак рестор. Вчера минах на 3.0 с Custom файла без проблем, но в повечето случаи не могат да се свързват с мен - даава заето или че абонатът не отговаря, моля обадете се по-късно. По кой метод ще е най-добре да направя рестор с Custom или redsn0w?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Stes :arrow: Редсноу.

Колеги, не се тръшкайте, че имате проблеми, хората от форума на са магьосници. Качвайки 3.0, вие на ваша отговорност решавате какво да правите със собствения си телефон - дори сте натиснали YES на този въпрос в redsn0w.

Повтарям пак за неразбралите - метода, който е описан от Миро на първа страница, работи безотказно на 2G :exclaim: Направете всичко step by step, след това дайте set as new на телефона в Тун-са. Не възстановявайте никакви бекъпи. Единствено си качете архивираните преди това контакти! Телефона се държи перфектно и в двете посоки - набиране и приемане, недоумявам какви проблеми имате и как го "разчеквате" с програми, за да не работи :cool: Не бързайте с качването на програми като невидели (като мен), а и съм постнал в началото програмите, които със сигурност вървят на 3.0 и няма да ви давят ядове. Ако не намирате отговори на въпросите си, има Гугъл, има хиляди форуми, от където и ние черпим информация, четете, все някъде има отговор на вашия въпрос. Ако намерите решение, по ваша воля може да го споделите и тук, но да ми казвате, че се връщате на по-долни версии, е смешно и нелепо. За какво го чакахте толкова и 3.0, и снега, и сега... недоволни... Това не ви е ккнига за похвали и оплаквания.

Ново наблюдение - страхотно издържане на батерията :mrgreen: Много съм доволен :exclaim: Може би ще издържи 3 дни и половина ужасяващо ръчкане и брауз в нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

zviara, благодаря! Никого не виня за проблема. Явно с Редсноу е по-добре наистина, ресторнах и звъни :cool:

Сега ще почна да си връщам нещата обратно, но по-леко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ново наблюдение - страхотно издържане на батерията :mrgreen: Много съм доволен :exclaim: Може би ще издържи 3 дни и половина ужасяващо ръчкане и брауз в нета.

Внимавай с батерията! Като излезе 3.0 и го сложих и аз имах такова наблюдени и бях много щастлив-приложени, игри, интернет а батерията не мърда. Изведнъж телефона изгасна докато си играех. Оказа се, че индикатора на батерията ми се е бил бъгнал и не е отчитал правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мени Тенкс на Миро, всичко е много добре обяснено.

Имам два вапроса:

1.дали ще излезе по нататака някъкав вариант само с ъпдейт и джейлбрейк, понеже ми се иска да запазя някой неща?

2. И ОК ли са Арр-с от Cydia за 3.0

като: fiverows, fivecolumn и подобни екстрички?

благодаря предварително!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко извън АппСторето нали се сещаш колко е редовно? Респективно при джайлнат (незаконно) телефон и лекувани или неоторизирани приложения, няма как да ти вървят след ъпдейт. Нов фърм - почваш на чисто, това са рисковете на кефа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а и съм постнал в началото програмите, които със сигурност вървят на 3.0 и няма да ви давят ядове.

Не съм съгласен! BossPrefs прави проблеми. Като включиш номериране на батерията и след respring всички икони се разместват все едно току що съм направил restor.

SBsettings също прави големи проблеми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам таква опция в Бос префс за батерията. Имам Extras>Enable Numeric Batery, но не ми работи и нищо не се случва. Минава на енейбъл и нищо. Т.е. Нямам проблем. Проблема е в тебе.

СБ сетингс да съм написал, че е качена и няма проблеми? Всеки качва на свой риск програмите и не писка, че не му вървят, щото е нелепо някак си да мрънкаш, след като всичко ти е безплатно.

Едно по едно... няма как да стане от раз всичко. Кое по-напред да излезе и да се пусне - всеки си гони интереса, сега ще започнат да оправят и програмите за 3.0, все пак това са нелицензирани приложения, логично е да има грешки, след като не се поддържат за пари (някои).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а и съм постнал в началото програмите, които със сигурност вървят на 3.0 и няма да ви давят ядове.

Не съм съгласен! BossPrefs прави проблеми. Като включиш номериране на батерията и след respring всички икони се разместват все едно току що съм направил restor.

SBsettings също прави големи проблеми...

Никакви проблеми при мен и от двете програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PWNED! Мерси,mupo!По -просто и лесно ръководство от това няма. Бях с къстъма на Thunder,обаче имах ядове с bossprefs,winterboard и още някои неща. Минах на варианта с ориг.фърм+redsnow, и сега няма грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато синхронизирах за първи път телефона с I-tunes(след инсталирането на 3.0) не посочих Set as new. Към момента си работи добре, само ми се струва, че малко куца от към скорост. Да очаквам ли други усложнения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре! Счупих се от четене до 3 тази сутрин. Колкото повече чета, толкова повече ме хваща шубе :biggrin:

Имам iPhone 3G - 2.2.1 - modem - 02.30.03 заключен към чужд оператор. Телефона не е ънлокнат и не е джейбрейкнат. Явно към момента няма вариянт за ънлок. Въпроса ми е, това ли е темата за мен, за да мога да джейлбрейкна? Ако не е, ще съм благодарен ако ме упътите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не,не е тази.Виж тук и чети внимателно:

http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1204&start=0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак, най-добре изчакай излизането на quickpwn 3.0 и ultrasnow. Тогава със сигурност ще можеш да го отключиш и джейл-неш без риск(засега джейл-а върви на фабрично отключени телефони).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, аз понеже сам малко по-простичък(ама от скоро ползвам тоя плод) и веднага се нахварлих да слагам 3.0 и съответно греда с unlock, ама си чета така и гледам да не задавам глупави въпроси, та и тая тема е образец, но само не разбрах като я изчетох, само пичовете с 3G ли трябва да чакат ultra-ta за unlock или и тия с 2G?

Благодаря ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах само тези с 3G имат проблеми и то само ако са фабрично заключени.

Аз имам стар iphone 2G на кийто инсталирах 3, 0 след което го джейлбрекнах и ънлокнах без проблем, а новият ми iphone 3G който е фабрично заключен поради невнимание от моя страна му инсталирах 3,0 и сега само сън го джейлбрекнал и чакам ънлока /ULTRASNOW/ за да мога да го ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...