Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone2G FW 3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

QuickPwn 3.0 няма да има. RedSn0w е заместника на QuickPwn.

UltraSn0w ще е само за заключени 3G апарати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 222
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    20

  • mupo

    18

  • zviara

    18

  • crasio

    16

Топ автори в тази тема

След като направих упдейта до 3.0, компютъра не разпознава телефона като камера.

Снимай нещо,после го свържи с компа отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като направих упдейта до 3.0, компютъра не разпознава телефона като камера.

Снимай нещо,после го свържи с компа отново.

Стана! Мерси много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко минава като чели по вода но накрая, когато програмата казва ,че е готова и тела трябва да се рестартира - не се.

edit: сега прочетох, че рестарта може да отнеме до 15-20минс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега направих няколко restor-а, но след всеки такъв забелязвам, че някой неща си работят все едно не съм правил такъв. Веднага давам пример: менюто на гласовата поща работи като *88 без да въвеждам код. Има и други неща, но сега не се сещам. От какво може да е това? Давам чист restor и после на iTunes давам нов телефон...? :)

Какъв restor да направя, че да изчезне абсолютно всичко от телефона завинаги и да почна наново да си правя настройки?

Edit: Искам да питам и друго. Сега направих поредния рестор и в сидия ми излезе ъпдейт на Cydia Installer, но като се опитам да го ъпдейтна и ми излизат различни грешки. Едната от които е: Couldn't configure pre-depend dpkg for ncurses, probably a dependency cycle.

edit 2: сега забелязах, че аз нищо не мога да запиша от тая сидия. При всеки опит ми дава по-горната грешка. Моля някой ако знае да каже какво трябва да се направи, че вече полудявам??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко,пич! Това с *88 е защото си променил настройката за гласова поща от оператора-нищо общо с телефона. Предполагам че си писал паролите за воисмейл които беше дал Aveliky,да?

Сидиа е претоварена от излизането на redsnow,и предполагам ще е така цяла седмица. Аз имах ядове с ъпдейта на sbs toggles, и тъкмо се готвех да го деинсталирам от яд-то взе че стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това с *88 е след кодовете. А иначе тъкмо мислех да правя пореден рестор, но ще изчакам, дано сидия се оправи :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама ми дава 7 неща, които трябва да ъпдейтна, а в Icy не ми ги показва, че може да се ъпдейтнат. БТВ там всичко еднакво ли е с нещата от сидия? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами просто не ги качвай от Сидия, а от Айси. И изчакай малко, когато влезеш вътре (1-2 мин), за да ти се покажат ъпдейтите.

Всичко го има, да, само - за да добавиш всички сорсове, му дай ADD ALL.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами качи нещо от Айси. Иначе ако си качил нещо от Айси, и се появиш в Сидия, 100 на 100 ще ти даде ъпдейт. Иначе аз си качих Боспрефс и още 1-2 неща от Айси преди 2 дни и днес имах 3 ъпдейта.

Вероятно е да си качил псоледните поправки и да нямаш нужда от ъпдейти. Качи нещо от Айси и веднага отиди в Сидия, и виж дали ще ти даде ъпдейт. Според мен (лично мнение), Icy е върха - лека, бърза, трепач е. Мисля да помахам за сбогом на Сидия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми те в сидия ми излязоха днес след рестора 7 ъпдейта, но нищо немога да инсталирам от нея и инсталирах bossprefs от Icy, но никакви ъпдейти не ми излязоха, а в сидия ония 7 си стоят още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не мога да кача ъпдейтите на Cydia при чисто нов рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ясно, качил си последните поравки на боспрефс, това, което и аз ДНЕС съм ъпдейтнал. Сидия ъпдейтите все пак ще са повече, тя не е на Дев Тийм-а, а на Дж. Фрийман. Нормално е. А ти явно си с последните писъци на модата в момента в телефона. Не се пали, ще дойдат ъпдейтите рано или късно :mrgreen:

ЕДИТ:

Сидията я е хванала бъгавинята... от както излезна 3.0 - КРАЙ (Антъни знае защо е КРАЙ :lol: )

При мене винаги зарежда с 2 рефреша, а сега имам 3 ъпдейта, вкл. и Сидия инсталър някакъв, и всичко мина току-що гладко - ъпдейтнах. Какво правите с вашите бангии, не знам :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звяр, Icy не е на DevTeam, a на RipDev. Нямат нищо общо. Край! :mrgreen:

А Cydia не мога да разбера защо прави тези проблеми. Може би защото джейлвам с 0.72 и качвам и Icy с него. Преди направих джейл с 0.71 и там нямаше дори опция за Icy, а си го качих през Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони,всички имаме ядове със сидиа в началото. Аз пробвах и с 071,и с 072. Няма разлика.24h мъки, и после всичко е на 7,5(цитирам Дзвера :lol: )

П.С. Icy изобщо не го ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, проблемите с Cydia бяха в първия ден на излизането на джейлбрейка. Все пак имам някаква идея относно Iphone :lol:

П.П.

Реших проблемът. Направих джейл отново, като този път избрах да не ми качва Icy. Cydia се ъпдейтна без проблем, а Icy си ми стоеше от предишния джейл. Сега ще си направя рестор и ще джейлна без да качвам Icy.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хуу де, РипДев, ДевТийм, СедемНаДва, 5:0, има ли значение, не е на Сидия. КРАЙ :lol:

Абе рано или късно ше кацнете на Айси, ама са ше си трая. И докато при Сидия все още нищо не е дори на шес (6), при Айси е на 7,5 още от началото :lol::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, проблемите с Cydia бяха в първия ден на излизането на джейлбрейка. Все пак имам някаква идея относно Iphone

Е, не ти светкам какво е топла вода :lol:

Аз се мъчих до 14.00h днес. Не искаше да ъпдейтне sbstoggles, даваше някакъв error. После изведнъж всичко се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сидията се сбъгяса, нема кво да си кривиме душите. А кога ще се оправи..... никой не знае :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм слагал Icy, а със Cydia нямам никакви проблеми.

Единствено днес ми даваше грешка при ъпдейт на sbsettings toggle, но проблема беше в пакета и/или репото, тъй като малко по-късно си се ъпдейтна без проблеми. Преди малко ъпдейтнах и самата Cydia без никакви усложнения. Сега дори работи по-бързо от преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...