Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

UltraSnow - unlock за iPhone 3G 3.0


ThUnDeR

Recommended Posts

Репото нещо не работи от снощи. Ако ти се налага да отключиш някой телефон го направи ръчно с .deb файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 117
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    8

  • Toni-

    8

  • ttod

    6

  • johnnie

    4

Топ автори в тази тема

С отключване съм се заел но не намирам откъде да изтегля deb.

пп.Намерих!Thanx на bombastyk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony, човече не се хаби. Правилата са достатъчно ясно за да ги банваш и без толкова обяснения :). Ето една иде - потребител с предупреждение да е с оранжев цвят на ника или там където е вида - модератор, В.И.П. да се слага - некоректен, предупреден итн Второ предупреждение - бан без обяснения.

и идея за Авелики - потребител с бан ако реши да се поправи да си плати такса включване :lol::) :)

извинявам се за офтопика :)

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък къде се присети за неща от преди месец? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не съм ги видял :)

бих ползвал бутона промени за няколкото поста но съм на тапаталк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С отключване съм се заел но не намирам откъде да изтегля deb.

Ultrasn0w0.8.deb

[download:3ub1rswo]http://www.2shared.com/file/7720145/9c4e39cd/Ultrasn0w08.html[/download:3ub1rswo]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Златни сте пичове!

Благодаря на Aveliky и bombastyk !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте. Искам да попитам ultrasn0w работи ли и за 3.0.1. Защото след извършени всички "манипулации" с redsn0w след това и ултра снов инсталиране всичко точно, рестарт и "No Service". Става дума за iPhone 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ultrasn0w отключва Baseband (Modem Firmware) 04.26.08.

Ако в Settings -> General -> About -> Modem Firmaware ти пише 04.26.08 ще се отключи.

Най-вероятно си качил оригинален 3.1 и Modem Firmware сега ти е 05.11.07, а него няма как да го отключиш (засега).

viewtopic.php?p=35011#p35011

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има. Ако bootloader-a му е 5.8, може да свали бейзбенда и да си го отключи, като ще си запази фирмуера 3.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен това "ако" е напразна надежда за хората, тъй като повечето телефони не са с bootloader 5.8. Но да, все пак е вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

значи как да разбера какъв ми е бейзбенда?

Version 3.0.1(7A400)

Carrier GLOBUL 4.0 (как разбра коя е)

Modem Firmware 5.11.07

Какво може да се направи от тук нататък ..? Има ли как да се промени Firmware-a на модема. Вчера ми донесоха 2 и единия беше точно 08 и се отключи без проблеми. Но с този може ли да се направи нещо изобщо ... Не съм качвал 3.1 оригинален, но може би той си е дошъл с такъв. Днес уж успях с iRecovery да го върна ... но макар че посочих 3.0 firmware като влязах видях че е 3.0.1 и съответно ultrasn0w-a не работи :). Моля помагайте ...

Едит: Прочетох сега линка към другата тема. Значи за сега оправия няма и имам ipod не телефон :(. Много кофти прецаквация. И няма смисъл да си играя пак с ред и разни други сноуве да връщам 3.0 защото сега ми е 3.0.1. Просто ще си чакам някога да излезе ultrasn0w и за новия firmware на модема :(. Ако все пак има някакво решение или поне опит с радост ще го чуя ...

Етит2: и все пак как да разбера какъв ми е безйбезнда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали и на този не му е bootload-ера 5.8 и ако е му свали версията на модема и ще се отключи с ultrasn0w

За тази цел ти трябва това, но вече се казва Fuzzyband.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Modem Firmware 5.11.07
-това ти е бейзбанда.

Погледни тази тема надявам се да ти помогне: viewtopic.php?f=9&t=368&p=31638&hilit=downgrade#p31638

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

С 3GS фабрично заключен 16GB съм и преди седмица от 3.0.1 минах успешно на 3.1.2 по указания в началото начин!

Преди малко направих абсолютно същото с друг 3GS фабрично заключен. След рестора се появи всичко както трябва. Има Wi-Fi, Cydia.

Отключих го с Ultrasnow от репо repo666.ultrasn0w.com

И след рестарта на телефона се появява за кратко ябълката, изгасва и край....черен екран

Моля Ви помогнет

Sladichuk: :naughty:Изумена съм... ГеоХот само да ти диша праха...

Абе, ти добре ли си? Не четеш! И правилата даже... Пък си пишеш където ти падне....

Хайде в спешна творческа командировка ТУК, а след това– в търсачката и темите! :signhere:

Заглавие: !!!!

От: The Shaman

Изпратено на: Съб Окт 31, 2009 10:17 pm

До: gothicmanbg

Съобщение

Темата ти беше слята с тази: viewtopic.php?f=9&t=1244&start=105 и съответно въпроса ти е в нея!!! Преди да пуснеш нова тема ти препоръчвам да използваш търсачката и най-вече да прочетеш правилата: viewforum.php?f=4

Sladichuk: Не се прави на интересен, направи каквото ти се каза, както даже виждам– двукратно...

А за опонирането, вместо да се вслушаш в забележките и да се благодариш, че не си директно в коша, където всъщност е точното място – имаш едно от мен....( знаеш какво нали)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Налична е версия 0.92 на ultrasn0w, която оправя бъга с не изписването на оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...