Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

UltraSnow - unlock за iPhone 3G 3.0


ThUnDeR

Recommended Posts

  • Отговори 117
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    8

  • Toni-

    8

  • ttod

    6

  • johnnie

    4

Топ автори в тази тема

Аз го качих на 3.0,но имам проблем със Cydia.Неможе да ми направи ъпдейтите.

и при мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПРОБЛЕМ!!! Сложих 3.0 джайлнах го появиха се cydia и icy, но при опит за ъпдейт на cydia към кря ми излиза internal error 2 или нещо такова беше и до там ... аднах сорса, но не ще да се инсталира ultrasn0w .... :cry: Помагайте ..

EDIT : Май разбрах защо е така - не ми беше спряно 3G - то ще пробвам отново и ще пиша !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3G FW 3.0 работи перфектно с вивателската ми карта. Страхотна работа от Дев Тийм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ънлока премина успешно ,но WI FI отново не работи ...някой знае ли как може да се оправи WI FI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи! Тествано току-що(на чужд гръб :) ) на тел-а на GoodINC. Всичко стана от воле!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е при вас, но при мен взе да прави някакви шмекерии. Като за начало, всички апликации крашват, освен това почна да ми губи сим картата, постоянно ми изписва No SIM, рестартирах неколкократно телефона даже и хард рестарт му дадох, но все така няма сим карта. Програмките ги оправих със синхронизиране с iTunes, а сега се чудя какво да правя с таз сим карта....май рестор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора сичко е ОК! но идва проблема че няма как сега да си инсталвам апликациите през ITunes! Някво решение за това?

Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Looking for miPatch? On OS 3.0, miPatch is no longer effective. Instead, find "AppSync" on the Hackulous Cydia repo (http://cydia.hackulo.us <-- Enter that into Cydia, don't go there from your browser), install that, then restart your phone. Now you can sync apps again!

С две думи, добавяте си сорса на Hackulous http://cydia.hackulo.us и си инсталирате "AppSync". Рестартирате и си синхронизирате като пичове :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам хората ползващи Ultrasn0w, когато го ползват отгоре какъв оператор им се изписва? Понеже като си ползвам оригиналната сим карта си ми пише Orange обаче като си сложа M-tel-ската и пак пише Ориндж, ама пък във Carrier в Settings ми пише че се е вързало към A1. Та като цяло някой да има идея защо се получава така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е при вас, но при мен взе да прави някакви шмекерии. Като за начало, всички апликации крашват, освен това почна да ми губи сим картата, постоянно ми изписва No SIM, рестартирах неколкократно телефона даже и хард рестарт му дадох, но все така няма сим карта. Програмките ги оправих със синхронизиране с iTunes, а сега се чудя какво да правя с таз сим карта....май рестор...

Някой с такъв проблем, продължава да го прави и след рестора ?!?!

Някакви идеи как да го разреша този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам проблем, всичко правя както е написано тук, но след като сложа сим картата изписва "No sim" или "No service", пробвах на две мтелски карти. Самата инсталация, джейлбрейка и адването на сорса минават успешно. Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

........и адването на сорса минават успешно. Някакви идеи?

предполагам не си аднал само, а и си инсталирал това което трябва?

При мен проблема е долу горе същият, само че си захапва сим картата и понякога я отхвърля и то за дълго време и каквото и да правя нищо не помага, нито респринг, нито рестарт, нито ресет, нито рестор. Единственото нещо, което помогна е да изкарам сим картата и да я вкарам на ново и така от час и нещо все още не я е отхвърлило....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето от къде е станало объркването.

Колкото до проблема ти...пробвай да махнеш ultrasn0w, рестартирай телефона и го сложи на ново, след това пак рестартирай и чак тогава пробвай, също така не забравяй да спреш 3G мрежата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като оставих телефона около час, намери мрежа, но извадих картата и я сложих наново и мрежа пак няма. Пробвах твоя вариант, пак няма ефект :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...