Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

UltraSnow - unlock за iPhone 3G 3.0


ThUnDeR

Recommended Posts

При мен всичко мина по вода, от джейл-а до снежеца, но сега не могат да ме набират, а аз мога ;)

Няма такъв смях!

Картата ми е глобулска и е доста стара, вече пробвах с по-нова и работи добре.

Прави ми впечатление, че батерията пада мног бързо, което е голям проблем...

Някой идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 117
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    8

  • Toni-

    8

  • ttod

    6

  • Aveliky

    4

Топ автори в тази тема

Помагайте хора, направих Джейлбрейк и ънлок отново, като спазвах стриктно инструкциите, добавих сорса след това, инсталирах ултраснол (изключим 3G-то и рестартирах) и пробвах с три различни сим карти нови и стари, мтел и вивател. Ресултат няма, все още дава "No sim", като от време на време дава searching..., а след това или no service или no sim.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа, не знам защо имате този проблем, но видях какво е писал Биг Бос, общо взето той препоръчва ако се случват тези проблеми, да се ресторне телефона като нов от iTunes и тогава да се направят описаните неща, като първо се активира телефона с официалната сим карта.

Моя телефон го бях направил нещо подобно, бях инсталирал новия фърмуер и чаках ултрасноу ден-два, през което време си бях на Глобул (заключен съм към него) и бях инсталирал безплатни приложения само, после като се появи редсноу отключих и качих разни програмки, дойде ултрата и от репото инсталирах. И нямам проблеми с моето 3G от Глобул. Нито батерията пада повече от обикновено, нито грешките, за които говорите.

Но все пак относно батерията има няколко теми в чуждоезичните форуми, говори се че активираният Push харчи батерията много, опитва да прави връзки постоянно и процесора циклил. Съветват да се изключи Push.

Аз го изключих, защото не го ползвам с моята поща IMAP към Gmail.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ttod

А рестартира ли след като инсталира ултрасн0у?

По-горе бях писал, че с моята стара карта не става. Днес я смених, направих всичко отначало и сега съм пушка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tbby, да рестартирах, дори няколко пъти. дори купих напълно нова сим карта - вивател, но пак няма резултат.

Един въпрос? Има ли значение сим картата дали е в телефона при ънлока?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ънлокнах като свалих ultrasnow през 3G-то, тъй като бях на една пресконференция и нямаше Wi-Fi (в Хилтън е само за гости на хотела, платен вероятно). Та съм бил с официалната карта, когато го приложих. Нищо не се случи като го инсталирах, затова само рестартирах и всичко беше наред :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и един .deb файл :)

Ultrasn0w_0.6-DevTeam.deb

[download:wwjh207t]http://rapidshare.com/files/248516309/Ultrasn0w_0.6-DevTeam.deb[/download:wwjh207t]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

todd, при мен беше извадена през цялото време.

Когато инсталирах ултрасноу и рестартирах, чак тогава я сложих.

Пробвай така:

Дай рестор от iTunes директно (без шифт).

Пусни снежеца и избери C:Documents and Settingsтвоя юзърApplication DataApple ComputeriTunesiPhone Software Updatesтук е сваления от iTunes ъпдейт.

Направи цялата процедура, инсталирай ултрасноу, рестартирай и чак тогава сложи картата.

*Гледай дали cydia си сваля всички пакети като хората, защото при мен на служебния wifi не искаше да се ъпдейтва,

а пък на домашния ми мина без проблем. Не трябва да ти дава никакви грешки.

**Не забравяй да си сетнеш телефона в iTunes като нов, ако трябва му промени и името.

След това не си прехвърляй старите програми (ако си правил бекъп), а си ги инсталирай на ново.

Дано съм помогнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) Браво,Телфона ми е от Испания комп.МОВИСТАР и направих всичко както е описано и трагна перфектно и си работи ПЕРФЕКТНО!! :):):+1::+1:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах го и сега казва, че сим картата е заключена и не мога да отворя Сидиа, за да инсталирам ултрасноуа :cry:

Помогнете моляяяяя :Wink: :cry: :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко стана много добре и май се справих с отварянето на тела :smile:. Плс кажете после как да качвам апп ,че пак ми дава грешка в истора и не иска ди ги качва . :evil: :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси много направих това нещо и сега ми спече тела май :) и не мога да го изключа какво да правя да седа и да чакам да му свърши тока и да се изключи сам ? :):smile:;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех едно 3Г на един приятел да му го отключа - проблема е - джейлбрейкнах го и сега неще да се конектне за WiFi. Пробвах да рестартирам роутара- върнах го във фабричнинастройки. Всички останали устройства вкъщи се свързват 3Г то неще. Сега не мога да изтегля Ultrasn0w ... Някой да е имал такъв проблем - ресторвах два пъти и пробвах със ресет нетуърк сеттингс. Някъква идея ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай ръчно:

Ultrasn0w_0.6-DevTeam.deb[download:1uf2kjmp]http://rapidshare.com/files/248516309/Ultrasn0w_0.6-DevTeam.deb[/download:1uf2kjmp]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да сложа openssh самия телефон не може да се върже към WiFi то което намира. Няма как да стане май.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.Създавате папка /var/root/Media/Cydia/AutoInstall

2.Копирате .deb файловете в папка /AutoInstall

3. Рестартирате, след което респрингвате

Няма нужда да ползваш SSH. DiskAid примерно, за да създадеш директориите и да метнеш файла там. Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се - отключих телефона. Но проблема остава. Може ли да ви питам, смятате ли, че е възможен хардуерен проблем в който Телефона намира WiFi мрежи но не може да се върже към същите към които моя iPhone 2G се връзва без проблем... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

roland, насочи се към тази тема.

Не разбирам защо пишете в една тема за всичките си проблеми които имате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...