Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

UltraSnow - unlock за iPhone 3G 3.0


ThUnDeR

Recommended Posts

  • Отговори 117
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    8

  • Toni-

    8

  • ttod

    6

  • johnnie

    4

Топ автори в тази тема

33mty6s.png

Излязъл е redsn0w 0.8 (поддържа активиране и jail на 3GS и има версия за Linux)

Ultrasn0w 0.8 (поддържа 3GS)

wlc46.png

ultrasn0w е съвместим с 3GS!

2q2len9.png

Главния проблем за 3GS отключени с ultrasn0w е, че веднъж трябва да се направи Reset Network Settings

2cmk6ev.png

Ще се опитаме да отстраним достадното Reset Network Settings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси mupo. Аз ги следя в туитър (и теб също). Просто се чудех дали има някаква файда за нас, които сме на 3G без S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма файда. Ъпдейта касае само 3GS, защото имаше проблеми преди това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега ще го пробвам ultrasn0w 0.8, че се наложи да ресторвам 3G.

Edit: Всичко мина перфектно, и ултрата и червения работят перфектно ! ! !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ultrasn0w0.8.deb

[download:z9a2yoxy]http://4storing.com/0rv6x4/12b127f26d849cdd833edd04659b11a1.html[/download:z9a2yoxy]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Имам iPhone 3G от Глобул и при рестор с 3.0 Глобул карти работят.

Реших, че искам да го ползвам с Мтел и опитах ТОЧНО както е описано и поне още 7 различни варианти (с друга сим карта, без карта, със смяна на картите) и всички процедури ги минавам нормално, но накрая много трудно намирам мрежа и дори и да намеря много лесно се губи и после трябва я рестарт, я пускане на 3g, я резет на network settings за да намеря мрежата за някоя и друга минута. Много е зле положението. Телефона е с версия на модема 4.26.08.

Идеи някакви?

П.С. В момента пробвам процедурата с изтриване на всичко от резет менюто на телефона (процедурата, която отнема около 2 часа)

Update: Това засега помогна :rolleyes: Дано да няма повече проблеми в бъдеще :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BigBos пуснаха "BossPrefs ultraSn0u Togge"

Както пише в Сидиа можеш да си отключваш и заключваш телефона когато си искаш. Добре звучи, стига да работи както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DevTeam извадиха нова версия на ultrasn0w. Доста по-малка е и някои от идеите са взаимствани от GeoHot.

Работи на 3G и 3GS.

Работи на ХАКтивирани устройства.

Работи независимо как сте джейлбрейк-нали своето устройство.

Няма никакви пачове. (Не изисква отделен пач всеки път, когато нов фирмуеър излезе).

Не инсталира никакви допълнителни daemon-и.

Няма ги досадните надписи “Missing SIM”, никакви проблеми с мрежата.

Почти 7000 пъти по-малък от Purpplesn0w на GeoHot.

Достъпен от Cydia. Source repo is http://repo666.ultrasn0w.com (последното “0” в ultrasn0w е нула!)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...

Почти 7000 пъти по-малък от Purpplesn0w на GeoHot.

...

Само дето RC2 на purplesn0w използва точно 0 (нула) МБ от RAM -a. :mrgreen:

И ако Geohot е ехиден като devteams, трябва да напише, че ultrasn0w е безкрайно пъти по-голям :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте момчета!

Телефона ми беше заключен от Глобул,отключих го и нямам проблем със СИМ картите,но ми изчезна 3G-то,с WI FI също нямам проблеми.

Имате ли идея как да си го оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета!

Телефона ми беше заключен от Глобул,отключих го и нямам проблем със СИМ картите,но ми изчезна 3G-то,с WI FI също нямам проблеми.

Имате ли идея как да си го оправя?

Влез в настройки след това General накрая Network и трябва да имаш опция Enable 3G и му задаваш ON .Другия начин е да инсталираш от Cydia BossPrefs или SBsettings и от там да пускаш и спираш Edge и 3G .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3G FW 2.2.1 и не е jailbreak-нат искат да го направа на 3.0 трябва ли да го jailbreak-на първо и как всъщност се прави на 3.0... Ако не трябва след като го направа на 3.0 трябва ли да ползвам yellowsnow или мога направо да ползвам ultrasnow ....

Надявам се за подробно обяснение защото с този iPhone нещо е много по кофти отколкото с iPod-a...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих restore на iPhone 3G 8Gb от FW 2.1 до FW 3.01 (със сложена сим карта), чиито собственик твърди, че телефона му е фабрично отключен. Повярвах на това твърдение и без да погледна в инсталирания му софтуеър чрез Cydia за програми свързани със сим-картата, направих въпросния restore. iTunes показа съобщението за невалидния сим, аз направих пак restore, но с FW 3.0 за собствено убеждение (въпреки че между двата няма разлика), направих jailbrеак въпреки всичко и пак същото. Въпросът ми е дали да слагам UltraSnow с някоя от моите сим карти или е по-добре, когато го видя да сложа неговата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ,не. Бе четете бе хора, Миро всичко е обяснил подробно viewtopic.php?f=9&t=1213

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми беше елементарен, грамотно зададен, изискващ елементарно "да или не". Не желая някакви teenager-ри с пъпки, които една книга не са прочели в живота си, да ми обясняват "абе чети бе ееее" (на мен, мъж на 31г.), още повече, че имам въпросното "чудо на технологиите" от времето, когато малко хора знаеха какво е това и съм се оправял винаги сам. Така или иначе експериментирах с различни карти - стари и нови, защото с по-стари съм чел, че UltraSnow (преди YellowSnow) може да има проблеми (е, аз нямах проблеми). Очевидно (забелязал съм нивото на грамотност в този форум), тук се отговаря само на неграмотни хора с идиотски зададени въпроси. "Благодаря!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tenchoto, братле, тук сме повечето по над 30 години (пъпчиви или не). Успокой топката малко. Ако едно "прочети тук" те изкарва извън релси, то май годините ти са те надскочили. Никой не е оставен без отговор. А въпросите, за тези които знаят отговора са винаги идиотски. Аз не благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъжки, още по-лошо че отдавна си собственик. И какво като сложиш неговата карта?!

Наистина чети повече и то започни от темата за начинаещи, защото основни неща не си схванал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата за начинаещи, мъжки, съм я чел, когато се създаваше стария форум и още нямахте такова голямо самочувствие!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно (забелязал съм нивото на грамотност в този форум), тук се отговаря само на неграмотни хора с идиотски зададени въпроси. "Благодаря!"

Тази обида я приемам лично и поради това от тук на сетне ще имаш възможността да четеш само форуми с високо ниво на грамотност, съответстващо на твоя интелектуален капацитет. И да допълня - за мен ти си един 31 годишен пикльо с пъпки по лицето и други части на тялото. Освен че съм доста по-възрастен от теб, убеден съм, че имам "въпросното чудо на технологиите" далеч преди твоята техническа мисъл да е разбрала за съществуването му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Изписва ми това като се опитам да вкарам репото :)

1967c67513d1ef7fe33d351c7fb0f009

Някой да има идея какво става?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...