Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

Кажи какво искаш да ти пише, аз ще ти направя един plist файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок мерси много, като се върна от работа ще го пробвам, че трябва да тръгвам вече.

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

Sygic Europe или Sygic Bulgariа или само Sygic както ти е по-лесно :) мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не работи. Стартира за 2-3 секунди и ме изхвърля. Съмнението наклони към фирмуера 3.1.3 така, че ако има навит нека пробва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стартира за 2-3 секунди и ме изхвърля.

И при мене е така със 3.1.3

Не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето един тест с два телефона, в ляво е с 3.1.2 а в дясно с 3.1.3. Този с 3.1.3 изхвърля, а другият не.

Извинявам се за лошото качество, но снимам с телефона.

http://www.youtube.com/watch?v=wnruBgEdbqg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах я днес из София. Имам чувството, че предната версия върви по мазно, тази като, че ли понасича малко.

Другото, което ми направи впечатление е, че има промяна в алгоритъма на изчсиляване на маршрута и като пример ще дам маршрута Разград-София. На версия 7 ми изчислява 350 км. маршрут до Разград на Бърз режим и ме прекарва през В. Търново. На новата версия 8, на същият режим, ми дава маршрут 370 км., като ме прекарва през Плевен. За да ме прекара през В. Търново, трябва да избера режим Кратък, но тогава пък ми проектира маршрут 330 км., коете не знам от къде минава. Предполагам, че ме прекарва през по-кратки улици в София.

Това е за сега. Ако намеря нещо друго ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте (без 3.1.3) и този вариант на пакет от мен... с добавени POI и само с карта на България.

Само 45mb.

Sygic Bulgaria

Sygic 8.0.1 - само с карта за България, POI

DOX.bg Mobile_Maps_BG_v8.0.1-by_finger.ipaa

Rapidshare http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MadM@X, не е проблема в това какви карти са добавени и от кого, просто Sygic 8.0.1 не става за 3.1.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се.

Станало е недоразумение, под "пробвайте" имах най-общия смисъл на думата, а не конкретно за 3.1.3. Знам че не върви на 3.1.3 затова и не съм писал че е специално за нея версия. Просто предоставих по-оптимизиран пакет само за България който да заема минимално място с пълна функционалност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз я пробвах, но не е наред нещо с тази версия. Абсолютно никави маршрути не може да изчисли и съответно по никакъв начин не може да навигира, т.е. с две думи не работи!

Върнах се към предната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ме изпревари наистина версия 8.01 неможе да изчислява маршрути. Иначе като цяло ми харесва визията на менютата.

П.С. Чакам .02 да видим там как е положението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той те е изпреварил още на 23.02 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качена на 3Г с фирм.3.1.2 и тествана работи. Сега само трябва да се добавят някои ПОИ екстри като камери и бензиностанции

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sygic Europe 8.0.2 - само с карта за България, POI

41.1 Мб

DOX.bg Mobile_Maps_Europe-v8.0.2-noizo-BG.ipa

Rapidshare http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Mobile Maps Europe v8.0.2, тествана и работи на 3.1.2

+ добавена Гърция (качени пои камери за скорост и радари)

сигурно много народ ще се засили към гърция тия дни, та затова се заиграх

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Нямаме, но можеш да изтеглиш този от поста преди твоя... За Зимбабве е, но има и части от южна Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Пробвах в Mobile_Maps_Europe-v8.0.2 да вкарам новата версия на картата на България 2010.03, като същевременно промених и mlm файла , но като пусна навигацията ми иска активация на устройството. Какво ли не пробвах и не можах да подкарам новата карта. Дори и пробвах да активирам приложението със стандартен кейген за симбиан, андроид и Windows mobile и не става. Ако някой успее да внедри новата карта ще е много хубавo, защото в нея има доста нови неща, както и покритието на България е доста по голямо.

Единствено в приложението добавих български гласове за превишена скорост, предупреждение за радари и над 200 подробни poi точки, но с картата не успях да се справя.

Качвам линк с Новата българска карта.

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

1. Joroiliev отвори файла .mlm и в зависимост от това каква ти е версията на програмата вкарай съответната ифнормация пусни си програмата и ще ти лоадне картата. По долу прилагам 3те вариянта:

mlm file for Sygic ver 8.06 - 8.14

[PRODUCT:SMM10 Europe]

name=SMM10 Europe

tts=no

sdk=no

truckAttr=no

premiumPOI=no

exPostals=yes

speedcam=SCDB:EXTEUR:2012.03

maps=NT:EXTEUR:2010.03

==============================

.mlm for Sygic 7.71

Code:

[DEFAULT]

version=1.2

majorVersion=7

freeTmcs=10@1; 4@9; 6@1; 13@1; 1@1; 9@9; 14@17; 5@1; 8@17; 15@49; 14@33; 11@1

sdk=no

[EXTEUR]

provider=NT

mapRelease=2010.03

detail=full

7digitPostals=yes

tmc=yes

speedcam=yes

speedCamRelease=SCDB:EXTEUR:2012.03

2. ngeorgiev2 :rolleyes:

ето линк на пълната версия, горе долу по средата на темата на втора страница има картинка на програмата след нея започват линковете :naughty3:

http://gpsunderground.com/forum/showthread.php?3262-Sygic-2010.03-Europe-Maps/page2

Успех на всички, дано съм помогнал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sygic Europe v8.0.6 (в iTunes показва 8.0.3)

27786b16ff4a34f604de8d19a167d239.jpg

С карта на България с големина на файла bgr.pak: 10 854 767 байта - 54% покритие + много POI включително последните: Mobile Speedcams (24.08.2010), Fix Speedcams (22.08.2010), Red Lightand Speedcam (15.08.2010).

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...