Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

На 2G може ли поне да ме намери къде съм по Аgps ?Защото Google Maps иска да се свърже със интернет,за да изтегли картата,а тук като е вградена предполагам,че няма да има проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо мислиш, че 2G има aGPS.

Доколкото съм наясно от това, което съм чел тук във форума, за 2G има външен приемник, GPS360 или нещо такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е да ползва навигация докато телефона е вързан с блутут каркит/хендсфри? При тази комбинация при мен Sygic "онемява" и трябва рестарт за да проговори наново, но само до първото обаждане. (с 3GS непипан съм)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го ползвам с блутут хендсфри за ухото и работи перфектно. Говори ми в слушалката, а не през спикъра. Така няма как да пропуснеш какво ти казва Даниел с мазния си глас :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че трябва да се сложи в правилата на форума дефиниция на aGPS. Съжалявам за оффтопика, ама ми писна да чета какви ли не формулировки, та 2Г имаше aGPS, та после се оказа, че нямало нужда от спътник, пък не било истински GPS ми някаква глупост на Apple..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам картата на германия в тоя архив ли е , че него свалих и вътре има папка deu и съответните файлове, та въпроса ми е това ли е топлата вода ?

4storing.com

Map_1 - 683mb.

[download:2qfxb1hl]http://4storing.com/2jezbs/b4541a3d61d230628217775813e3c0e3.html[/download:2qfxb1hl]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом има deu, тя ще да е. Мога да се хвана да ти я изтегля днес и да ти кажа, но не по рано от 19.30ч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре а как като има 2 файла -*.саm и *.рак , да взема файл *.mlm , за да мога да пусна немската карта ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

супер мн се обарка до сега сам чел цялата тема и така и не разбрах имам iphone 2g тои имали вградем гпс или трябва специално устроиство да се сварзва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

супер мн се обарка до сега сам чел цялата тема и така и не разбрах имам iphone 2g тои имали вградем гпс или трябва специално устроиство да се сварзва.

Твоя модел няма вграден GPS и трябва да ползваш вншен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

трябва ти допълнително устройство 2G няма вграден гпс приемник

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз ползвам това и съм много доволен. Струва 199 лева.

ПП. Пропуснах да кажа - ползвам го с xGPS, дали Sygic работи с него - не зная.

ПП2: Чичко Гугъл каза,че работят - igps360+Sygic.

Също така:

здравейте , аз съм с 2G 2.2.1 + iGPS360. Програмката си работи и ми показва къде съм и т.н.Но имам един проблем-като задам маршрут на екрана не ми показва моментната скорост и силата на сигнала(седят си все едни и същи)(скорост=0,а сигнала на 2 чертички).

Моля за помощ-на какво може да се дължи това и може ли да се оправи

благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NBT - цитата е от: "Публикувано на: Нед Юли 05, 2009 9:00 pm" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Или от набързо направения превод се очаква скоро ъпдейт на Sygic както

- Text-to-speech - гласови указания обявяващи името на следващата улицата.

- Избиране на адрес директно от контакт в iPhone и навигиране до него.

- По лесен и подобрен интерфейс.

- Подобренo GPS позициониране, сега по бързо от всякога.

- По-добро следване на маршрута.

- Без предупреждение след преключване на телефонен разговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A има ли някъде по-подробна карта за Румъния зашото тази която дръпнах от първа страница е много зле, в букурещ ми дава две улици и това е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Качвай смело. Аз съм сложил две iGO, Sygic и Navigon.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С iphone 3G 2.2.1 съм, инсталирах Sygic през Installous. Появи ми се иконата и почват да ме пи та за настройките докато стигна до едно съобщение "Не използвайте телефона по време на движение" , и когато натисна бутона "съгласен" ме изхвърля от програмата. Преинсталирах я отново и пак така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...