Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

И аз да се включа.

Цяла Европа ли е включена в нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се зачудвам-парите не са много.

Някой който я е ползвал да каже мнение как е в България в сравнение с любимият ми Navigon?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картите са добри, но навигирането е отчайващо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще го пропусна.

Вградената навигация не ползваше ли и тя карти на Tom Tom...мисля да я видя как ще се държи след излизането на офи 7-цата.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си доволен от Сиджик-а. Купих си я преди няколко месеца като имаха пак подобна промоция. За тия пари официална лицензионна навигация си заслужава много. Ъпдейти пускат често с обновени карти и други опции. Харесва ми, че лесно се минава на пешеходен режим, компаса си работи автоматично там, анимациите на програмата при приближаване/отдалечаване, интуитивността на менютата и UI-a. Да, картите не са най-пълните (най-вече в Сърбия ги няма никакви), но за моите нужди си е перфектна. В Гърция нямаше проблеми преди няколко дни. В БГ малко съм я ползвал (тук главно на Гуугъл разчитам - не точно за turn-by-turn навигация, а просто за начертаване на маршрут, а и като съм с колелото/пеша нанякъде).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай я вътре в града,ако имаш възможност и сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, точно в Пловдив ме въртя като пиле в калчища :tooth: Пет пъти минах по една и съща улица и все не целеше пряката(две съседни кръстовища, с по пет кьошета). Тогава имах 4 кракнати навигации: Айгоу и Сиджик ме умотаха, ТомТом и Навигон - не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

60% намаление - €19.99

Само до 04.08.13 г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

как да го закупя...през Sygic All Regions или направо Sygic Europe, кой според вас е по удачния вариант

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Moже би ще ни искат пак пари...

Това е някаква мода. Откакто излезе iOS 7, доста разработчици си направиха нови версии на приложенията с обновен дизайн и чарджват отново за това, което вече си платил... Дано не стане така и със Сиджик..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Чарджват" ако им дам. Много здраве от арменския поп...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли за чарджване ще рекламират по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам всички очакваме да видим нов плосък дизайн на приложението. Не мисля, че ще ни изненадат с нещо друго.. Някой ъпдейт на карти може би...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тоя тийзър си мисля, че ще добавят гласово упътване от Хоумър Симпсън :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Явно това ще да е "голямото". Остава и да работи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си я закупил за Eutopa версията имам предвид и също нямах нотификация за този ъпдейт нито на телефона нито на таблета и се наложи да вляза в изтеглени приложея където забелязах, че е с обозначения "облак" т.е. изобщо не отчита, че е инсталирана и на двете устойства и се наложи уж да я инсталирам на ново. На телефона стана след втрория път дори, но преди малко го тествах в реални условия и е готино допълнение, което определено ще влезе в употреба :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проверете на компютъра. Ако не, триете и слагате наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sygic Europe: GPS Navigation 13.4.1

Има голяма вероятност да не ви покаже ъпдейт на телефона. Направете го от компютъра.

mequde6u.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пичове, който разбира и се е занимавал, да помага :blush:

Проблемът е следният, имам файл с POI точки на доста спийд камери и засади в България. Качването му в Sygic-a е ясно, но самият файл е в .gpi формат, който е на Garmin. Някой дали се е занимавал или знае как да си го конвертирам в .upi или .rupi формат, които са стандарт на Sygic за POI точки. Рових се в Google, но не успях да открия някакъв конкретен вариант за действие. Благодаря ви предварително. Честита Коледа и весело посрещане на Новата Година!

Ето го и въпросният файл http://dox.bg/files/dw?a=75e60fbe65

Редактирано от georgibs81
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качи го в poiplaza.com, те ще го конвертират за всички ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...