Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да спрем мобилния интернет


FuckDaShit

Recommended Posts

под fakeAPN исках да кажа, грешни настройки на APN a не някаква програма до вчера без проблеми моя iPhone работеше с профил със сгрешени настройки на APN, а от снощи вече не върши работа .... това ми беше думата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Да попитам - някой успя ли да накара глобулци да му спрат GPRS?

И не може ли в началото на темата да се сложат решенията с нежелания трафик? Защото постовете отпреди година не вършат работа на сегашния фирмуеър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох леле, по тази тема е говорено толкова много, че вече не се сещам какво може да се обсъди. Новият пост или ще се доблира, или ще бъде offtopic!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И къде точно да ти ги позиционираме решенията, за да не се измъчиш да ги видиш?

Например с едитване на първият пост. Решения много, желание само да има.

Прегледах почти цялата тема - почти на всяко мнение "направете това" има и "при мен това неработи". Както и доста мнения от типа "за какво сте си купили айфон, а не искате да плащате нет".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не стига, че хората са си направили труда да ти разяснят различни начини за спиране на мобилния ти интернет, но ти продължаваш да недоволстваш! По - добре не давай предложения, а се хвани да прегледаш обстойно текущата страница, това е моят съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 21.06 ще си имаме най-лесното решение, в iOS 4.0 си има Cellular Data On/Off в Settings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате напълно да спрете интернета и да не плащате солени такси направете следното. Отварате Safari и пишете iphonenodata.com , по надоло ще видите следното.... Disable EDGE/3G, инсталирвате него и проблема ви е решен завинаги.

Ако имате затруднения постете линка http://disable3g.iphonenodata.com/

Редактирано от damqnkoev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би не точно по темата, но аз реших проблема кардинално - за тези които не са чули, Гл*бул пуснаха допълнителни пакети за неограничен нет без договор започващи от 2.50лв на месец /т.е. почти колкото струваше 1МБ досега/. Единствения недостатък е скоростта /след определени мб става 128кб/, но ще го преживея :)

За да не съм съвсем оффтопик - при мен на 3G 3.1.2 data off от SBSettings работи идеално.

Поздрави

Edit:

@ profusion Никакви плаващи запетаи - ето линк за невярващите, надявам се не е против правилата на форума.

http://globul.bg/bg/mobilenet.html?posm=1

Редактирано от Porter
допълнение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 2.50 неограничен? Май нещо плаващата запетая е играла тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, запетаята си е на място, просто след 10Mb трансфер скоростта пада на 128kbps :) Което не е фатално, a дори за iPhone 2G е перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре за да не спамя темата тогава на лична моля пратете линк на тая далавера "неограничен нет без договор започващи от 2.50лв на месец"? Сляп ли съм или кьорав че не виждам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Globul - Мобилен интернет

[ATTACH=CONFIG]4036[/ATTACH]

Но има някаква уловка, защото на друга страница се забелязва едно доплащане след 10 MB :0

[ATTACH=CONFIG]4037[/ATTACH]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги има уловка!

Не спряха да лъжат тези оператори :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но има някаква уловка, защото на друга страница се забелязва едно доплащане след 10 MB :0

Май няма уловка това на следващата страница 0.25 примерно е цена на 10-те с най-голяма скорост, след това трябва да е безплатно на 128кпбс!

Направо не мога да повярвам за 2 и педесе нон стоп нет! За поща, брауз и чат ще е върха!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как ще разбере оператора кой нет искаш да ползваш, този от 128 free или платен от 0,25 лв/MB?

Редактирано от johnnybravo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 МВ= 0,25 лв.

10 МВ x 0,25 лв.= 2,50 лв.

Просто показват какво плащаш, за изразходваното количество МВ на максимална скорост. Следващите МВ са неограничени, на ниска скорост. Това е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам същия проблем с ГПРС-а, Дата ИП-то е 127.0.0.1 и се чудя дали е спрян ГПРС или не е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом си с дата тогъл=он - спрян е. Това айпи не е реално, по този начин блокира нет-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само,че Дата тоогъл неми дава да го инсталирам.Трябва да го ъпдейтна,но пък новите версии точат яко батерия.Аз съм с 3.0.6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има data blocker, като отделно приложение. Как получи IP 127.0.0.1, щом си без дата тогъл?

П.П. Има по-нова версия от днес - опита ли с нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами имам го инсталиран дата блокър явно съм се заблудил защото си мислех,че трябва и дата тоогъл.Не съм пробвал новата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата се инсталира само на iOS 4.0, ако съм забравил да спомена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Globul - Мобилен интернет

[ATTACH=CONFIG]4036[/ATTACH]

Но има някаква уловка, защото на друга страница се забелязва едно доплащане след 10 MB :0

[ATTACH=CONFIG]4037[/ATTACH]

Сега си активирах подобен пакет от Мтел. Разликата е, че струва 24.90 лв., но скоростта пада до 128Kbps когато достигнеш 2.5GB трафик за 1 месец. Досега плащах 15.00 лв. за 512MB. 10MB е направо смешно. На мен пощата дневно ми е много повече. Гръцка му работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте, изчетох доста неща от тази тема (не цялата) и не намерих отговор на моя въпрос. При мен ситуацията е различна - хората тук пишат, че не могат да си спрат мобилния интернет, при мен пък е точно обратното не мога да го пусна. Не бях влизал в сидия отдавна и днес реших да влезна да ъпдейтна каквото има. Имаше ъпдейт на SBSettings, след като го качих при изключено Data Toggle, телефона е с Data IP : 127.0.0.1, както трябва да бъде и интернет няма. Когато е включено дата тогълчето взима някакво IP, но интернет няма. Някой да се е сблъсквал с подобно нещо :?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...