Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Видео Урок: Как да изпратим повече снимки през iPhone Mail


Adamov

Recommended Posts

Тъй като получих доста запитвания, за това, как да се изпратят няколко снимки през email, реших да направя поредния туториал. Дано ви бъде от полза

Видео Урок: Как да изпратим повече снимки през iPhone Mail

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:lol::bravo:

Само една питанка - ей такива "точки" представляващи пръстите, не могат ли да се добавят? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами .. аз лично не можах да намеря как. Иначе би било много полезно, да. Ако някой знае, да казва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) Браво Adamov :clap: Перфектно ръководство.Направено с професионализъм и голямо желание :lol:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля играчка ще е да се правят чак да се движат, но може да се показват само като се натиска някъде.

Вероятно го обработваш с iMovie, та някой с Мас да се изкаже.

Предполагам тая "точка" ще е просто изображение и ще се добавя във видео потока на определеното място, за определеното време с избран ефект.

Ама само предполагам. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се прави така, ще бъде много бавно. Обработвам със ScreenFlow. А точките, доколкото разбрах от Гръмотевицата са от SDK пакета. С две думи, няма да има как да го направя.

p.s. С три думи обаче, може и да има :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:biggrin:

За пореден път се убеждавам, че подобни ръководства са много полезни. Имаш един джак от мен като се видим :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля играчка ще е да се правят чак да се движат, но може да се показват само като се натиска някъде.

Вероятно го обработваш с iMovie, та някой с Мас да се изкаже.

Предполагам тая "точка" ще е просто изображение и ще се добавя във видео потока на определеното място, за определеното време с избран ефект.

Ама само предполагам. :biggrin:

Може да вижда мишката на компютъра след обработка примерно с My Screen Recorder.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля играчка ще е да се правят чак да се движат, но може да се показват само като се натиска някъде.

Вероятно го обработваш с iMovie, та някой с Мас да се изкаже.

Предполагам тая "точка" ще е просто изображение и ще се добавя във видео потока на определеното място, за определеното време с избран ефект.

Ама само предполагам. :)

Може да вижда мишката на компютъра след обработка примерно с My Screen Recorder.

Но на Адамов му трябва като touch-ва iPhona да се вижда на VNCviewera :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен идеята ми беше, да редактира видеотo след като е заснето и да вкара картинка на "точка" в момента, когато натиска някъде.

Ето една "точка" от мен 242v2ur.png

Ето и видео, което показва какво имам предвид под "вкарване каринтка в даден момент"

[youtube:1fme7uke]

[/youtube:1fme7uke]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че точката ще си се вижда постоянно а няма да се появява само при докосване - тя замества само мишия пойнтер. Има вариант точката да си седи бяла а при докосване да инвертира в черно - със съответните прозрачности и тн което все е нещо но не и желаното :). Написаното е за ScreenFlow.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз ли не се изразявам както трябва или вие не ме разбирате или пък аз съм твърдоглав.

1. Видеото е заснето така както е в момента.

2. Отваря се с iMovie и в момента в който се натиска някъде се слага изображението с "точката", както е показа на 1:10 от видеото което постнах. Вижда се, че може да се коригира кога да се покаже и кога да изчезне изображението.

3. Самото изображение с "точката" ще се вмъкне толкова пъти колкото пъти се натиска някъде, ще се позиционира на определеното място и ще се определи кога да се скрие.

П.П. Пак наакахме темата, заради щурата ми идея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз ли не се изразявам както трябва или вие не ме разбирате или пък аз съм твърдоглав.

1. Видеото е заснето така както е в момента.

2. Отваря се с iMovie и в момента в който се натиска някъде се слага изображението с "точката", както е показа на 1:10 от видеото което постнах. Вижда се, че може да се коригира кога да се покаже и кога да изчезне изображението.

3. Самото изображение с "точката" ще се вмъкне толкова пъти колкото пъти се натиска някъде, ще се позиционира на определеното място и ще се определи кога да се скрие.

П.П. Пак наакахме темата, заради щурата ми идея.

Нещо такова ли?

http://img190.imageshack.us/i/video6jxr.mp4/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...