Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Видео Урок: Как да качим музика, снимки и видео


Adamov

Recommended Posts

Не, нито снимки, нито музика, нито видео. Всъщност е възможно, но след това всичко трябва да го преглеждаш през iFile, например. Ако искаш да използваш вградените приложения за целта, трябва да използваш и iTunes.

П.П. Под "като на другите телефони" предполагам, че имаш в предвид да ги копираш директно в паметта на телефона през Експлорера?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може да се качи ръчно, но ти трябва подходящия плеър (има го) и малко усъвършенстване работата с iFile. Аз лично така правя, освен с музиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Линка към видео урока не е правилен. Мен ме прехвърли към тази страница:

http://bgiphone.com/petaradamov.com/adamov/Tutorials/SyncingMusicVideoPhotos.mov

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам само да попитам за видеото. Всичко друго става но като гледам клипа и на мен на видеото във "LIBRARY" неми показва черния прозорец а да си пазарувам от самата програма не да кача клипа и с коя програма да го форматирам за тела и в какъв формат ?! Благодаря предварително :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mp4, а с коя програма...попълни си профила, че не се сещам коя е тая OS за компютър 4.2.1...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Тъй като iPhone започва да става все по-достъпен и по-достъпен, доста хора за първи път се сблъскват с тази машинка. Това ръководство показва, как потребителите да си качат музика, филми и снимки на устройството си smile.gif

Видео Урок: Как да качим музика, снимки и видео

Евала !!! Много добре си го направил,справих се с качването на снимки и мп3,но имам Въпрос: Как да истрия дадена папка която съм синхронизирал от лаптопа на IPhone ? Пак с Itunes или ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, махни отметката в тюнса и синк наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Аз съм с iTunes 10.6 и не ми дава да качвам филми?!

Като влезна в library ... отляво пише download movies, а отдясно rent movies, но не ми позволява да правя така, както е показано във видео урока

П.С. - след 2-часова гимнастика открих решението -

1. Деинсталирате новата версия на iTunes

2. Сваляте версия 10.3 + quciktime player

3. След като я инсталирате вероятно няма да ви допусне в library, тъй като е създадена от по-нова версия

4. Инсталирате наново по-новата версия, и може би тъй като вече имате качен quicktime player всичко си ви работи идеално, и можете да си качвате вече видеота и филми!

Редактирано от Jekyto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Имам проблем...обнових си айтунс и сега плъзгам филм мп4 формат и не иска да отиде в плейлиста за да си го синхронизирам

след това.

Кажете защо така и как да кача?

Редактирано от Pe6o666
Колега, постарай се да пишеш нормално и без съкращения!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видеото трябва да се конверитра:

-encoding 540 Kbit / сек (минимум) MPEG-4 видео (H.264) с приблизително 128 Kbit / AAC аудио запис или encoding 1.5 Mbit / сек (минимум) MPEG-4 видео (H.264)с минимум 128 Kbit / сек AAC аудио.

Програма за конвертиране:

Mac Version

Windows Version

convert-video-to-itunes.jpg

Добавяте видео файла и цъкате на Movies>Home Videos

add-video-to-itunes.png

Може и през QuickTime да експортнете файл към тюнса.

За целта от File > Select File : избирате видео.

След това давате на File> Export to - iTunes

post-9834-0-49268100-1358928469_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 години по-късно...
на 26.06.2009 г. at 5:47, Adamov написа:

Тъй като iPhone започва да става все по-достъпен и по-достъпен, доста хора за първи път се сблъскват с тази машинка. Това ръководство показва, как потребителите да си качат музика, филми и снимки на устройството си :)

Видео Урок: Как да качим музика, снимки и видео

Връзката за видео урока не работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...