Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Видео Урок: Как да качим музика, снимки и видео


Adamov

Recommended Posts

Тъй като iPhone започва да става все по-достъпен и по-достъпен, доста хора за първи път се сблъскват с тази машинка. Това ръководство показва, как потребителите да си качат музика, филми и снимки на устройството си :)

Видео Урок: Как да качим музика, снимки и видео

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:biggrin:

Задобряваш :-). Само не разбрах защо не е добре да селектирам всички директории с музика едновременно, а трябва по едно по едно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ли казал защо .. грррр... ама айде няма да го поправям. Защото като селектираш няколко директории, всичките ти ги качва в една плейлиста, а не в отделни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво много труд е паднал дано го оценяват! Колко скрииншота на телефона има в това видео? Кефиме как правиш по няколко за да изглежда и анимирано :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма скрийншоти. Всичко е реално време. За това накъсва и не е плавно.

Все забравям за някои плюсове на джейлбрейка :biggrin:. VNC?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Adamov :biggrin: :clap: супер полезно!

Имам обаче малък проблем :(

Незначителен но дразнещ!

Като си кача песните в iPod,не се показва лентата с буквите в ляво както при contacts :(

9240d587d95a4307f599ab1deb104942

Аз ли бъркам нещо или е така по принцип?

Надявам се разбра какво ме мъчи :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми явно не е това проблема :(

Сложих още,подреждат се по азбучен ред но не се разделят по първа буква :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

pe6o666,

аз мисля, че е точно от това.

Пробвай да сложиш повече парчета с различни букви...би трябвало да ги раздели

П.П: Адамов, какво правиш с толкова много песни бе...ти като Jukebox :biggrin::(:(:lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както виждате той и в Songs няма лента с буквите.

Аз обаче имам друг въпрос, не ви ли е по-лесно и удибно да качвате aудио/видео файлове ръчно (Manually manage music and videos)? На мен лично ми е много по-удобно, понеже мога да качвам песен откъдето си желая и мога да трия песните чрез iTunes от телефона, а не целите плейлисти и може да си пускаш песни през iTunes от телефона да слушаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си ги качвам, просто си драгвам това което искам и готово

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, х2. Винаги съм качвал ръчно. А импортването го правя така:

File->Add to Library

Кратко и лесно. А с плейлисти никога не се занимавам - Artists и Albums са единствените категории, които използвам.

Адаме, прекланям се пред труда ти. Ти си най-невероятният човек, когото познавам, въпреки че ти все твърдиш, че не е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дарине не се смей!!! Аз също едвам се сдържам

inferno: Явно ти бъркаш някъде. Няма проблем да се качват .jpg снимки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами глеи са... нз колко треа да съм малоумен в една папка сам сложил снимки правени от телефона и снимки от фотоапарат и се качват на телефона само тези дето са от айфона.... обясни как става таз работа че аз нещо несхващам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблема ти е ясен :) Просто от iTunes когато дойде момента да избираш папка за синхронизация "№3":

20090707-ccr8yfind4bfsear4qjb9dhmd6.png

1 - Pictures - Снимки

2 - Папка по-подразбиране(дълго за обяснение)

3 - Choose folder...- Посочи папка в която си сложил другите под-папки(създадената папка в която си сложил, снимки правени от телефона и снимки от фотоапарат-а)

4 - Pictures - Вече избраната папка в която съм сложил други под-папки(снимки правени от телефона и снимки от фотоапарат-а в твоя случай).

избери създадената папка в която си сложил снимки правени от телефона и снимки от фотоапарат-а, а не папката в която си сложил снимки правени от телефона, преди да ги copy/paste в новата папка. С една дума, избери новата папка за синхронизация.

П.С. Всеки бърка, но ако не е така, ти си единствения в google и apple с този проблем и ще те държим в течение ако излезе втори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Xxaxaxaxaxaxa. Е то Aveliky е баща на Бок Мупо. Тука всичко има връзка...

п.п. Аз на видеото съм показал същото, което ти е обяснил и Сашко.. ама нейсе..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам как се казва програмта която показва екрана на iPhone на компютъра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...