Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Видео Урок: Как да качим музика, снимки и видео


Adamov

Recommended Posts

  • 1 месец по-късно...
:)

Задобряваш :-). Само не разбрах защо не е добре да селектирам всички директории с музика едновременно, а трябва по едно по едно?

Урока беше изключително полезен..Благодарности..В телефона остава 1 обща папка Photo Library която съдържа всички снимки - може ли да се премахне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте този видео урок ми беше много полезен, Единствено не разбрах как да конвертирам видео фаила в подходящата за Айфон резолюция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Адамов, може ли да качиш клипа в vbox7.com или youtube.com, (ако на някой дгуг му е мерак може и той) или някой друг сайт за видео клипове и да дадеш линка после, защото нещо не ми го отваря копмютъра ;) .Благодаря предварително :lol: .

-- Съб Окт 24, 2009 7:27 pm --

Някой?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Аз имам малък проблем синхронизирам си филмите, но ги няма на айпод-а на телефона във Videos.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Адамов, искам да ти благодаря, за това което си направил. Нямаш представа колко е полезно за хората(като мен) започващи тепърва да се занимават с iPhone.

Да си жив и здрав ти пожелавам !!! Имам 2 въпроса:

1. Може ли да се качи програма, която да прави видео записи,(клипове)? С iPhone 3G 3.1 съм.

2. Може ли iPhone да се използва като кантар (теглилка)? Казаха ми, че може, но не съм срещал нищо подобно в нета.

П.С. Както вече писах, аз съм новак в тази материя и искам да ме извенят всички, на които въпросите ми може да се видят смешни!

Още веднъж ти БЛАГОДАРЯ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехаа , вече мога да си права клипчета. Мерси много !!! А кантарче :(( да си взимам ли ?

Днес си купих синхронизиращ кабел и нещо не му влиза купулунга добре. Все пак го вкарах. Някъде бях чел за оригинални и менте кабели. Моят определено е менте. Дано да ми върши работа ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано...:)

Оправи си профилчето - гледам, вече имаш "честитка", да не се озовеш с още една?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Адамов, може ли да качиш клипа в vbox7.com или youtube.com, (ако на някой дгуг му е мерак може и той) или някой друг сайт за видео клипове и да дадеш линка после, защото нещо не ми го отваря копмютъра ;) .Благодаря предварително :lol: .

-- Съб Окт 24, 2009 7:27 pm --

Някой?

. . . и аз не мога да го отворя . . .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

И аз в момента не знам как да си направя резолюцията подходяща за iPada и iPhona ми. По-горните адреси не ми излизат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,имам проблем с качването на снимки в телефона. Когато сложа в поддерикторията нови снимки и дам на Apply или Sync нищо не се получава. Наскоро без да искам си изтрих снимките от телефона и като реших да ги сложа наново от папката,в която си седят не се получи нищо. Пробвах доста пъти,но няма резултат. В телефона ми излиза единствено папката със направените от него снимки.

Моля ви,кажете ми как да си кача снимките наново,защото е много досадно така.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Имам един проблем, първия път като си качих музика нямаше проблеми, направих всичко както е по клипчето. Но...сега като искам да синхронизирам каквото и да е - музика, снимките ала бала иска първо да изтрие приложенията и след това да синхронизира! Някъде четох за това да се трансферират приложениета, но не разбрах като ги трансферирам после какво?

Ползвам Тунио само на един комп, правя си ауторизацията и пак не ще, иска да трие програмите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай първо да синхронизираш преди да качиш музиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори в началния екран на програмата, където са настройките, като сложа тикче на "Manually manage music and video" (понеже не е маркирано, а на клипчето гледам, че е) излиза съобщение, в което пише че иска да премахне приложенията и след това да продължи.

Като му дам Cancel, че не искам да ги маха, ме връща в изходна позиция <_<

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо направи това:

20110928-t73abq8b9gqur9k8wbjmaracx5.jpg

После синхронизирай музиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...