Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Коя е най-добрата за България Turn By Turn навигация?


JOKe

Recommended Posts

На този въпрос....може да отговори само, нашият специален пратеник (под прикритие) там ThUnDeR :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

по-точно кои карти са най-подробни за САЩ?

Отзиви от познати там:

TomTom и RoadMate с карти ТА. ammcfc вика че iGO Primo кърти като програма(също ползва карти ТА).

Благодаря, а относно вторият ми въпрос - на какво мнение си?

Навигонът бачка добре, но не ползвай 3D режим, пали задния панел :)

На старите уреди, леко вървят Sygic и TomTom - вторият може да е с грозен интерфейс, но е дзверски точен.

Тествал съм всичките на iPhone 2G(с външна антена+RoqyBT), който е с по - бавен процесор от твоя уред(е, даунклокнат е по-ниско) и позиционира по - добре от iPhone 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Здравейте,

ориентирал съм се към закупуването на оригинален софтуер, но не мога да реша кой от двата навигационни софтуера да избера.

Изчел съм темите за двата, виждам кой какви недостатъци и предимства има, но просто не мога да реша, затова искам и вашето мнение.

Един от основните недостатъци които повечето споменават е това че навигона не поддържа българско аудио и интерфейс, но това изобщо не ми пречи, интересува ме от гледна точка на навигирането как се справя. Не ми се занимава да си джейлвам телефона за да го изпробвам предварително, и все още се колебая. Виждам че е на промоция, и все повече мисля да се възползвам.

До момента съм използвал само iGo My Way, но е ясно, че с Primo-то ще имат разлики.

Не видях подобна тема, затова пускам нова.

Бих искал да ми споделите вашите впечатления от двата софтуера, както и ако е възможно да опишете кои функции най-много ви харесват за дадения софт. Може би масовото мнение повече ще ми помогне да се ориентирам, а надявам се да помогне и на останалите заинтересовани потребители.

Отговори от рода на "iGo Primo" или "NAVIGON" не биха помогнали, защото това не е просто анкета кой софт ще събере повече гласове :) .. предпочитам мнения и отзиви от хора които реално и често ги използват.

Благодаря предварително за всеки отговор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И нея съм я разглеждал ... но мен ме интересува само между тия двете. Онази тема според мен е доста разводнена ... от отделните теми за тези две навигации повече неща се научават отколкото от общата :)

Но все пак, ако прецените, че тази тема не е уместна, може да я махнете, просто мислех че може да е полезна за останалите потребители които имат моите съмнения коя от двете да изберат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен картите на Primo са по-подробни,специално за България.Ползвувал съм ги и двете,така че "+" за Igo.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично имам предпочитания към iGO, заради по-добрата възможност за персонализиране, както и възможността за добавяне на нови и редактиране на съществуващи камери за скорост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, един плюс за Иго за България, а ако говорим в Европейски мащаб, коя има по-добри карти?

chayanne, лицензирана/оригинална iGo позволява ли да манипулираш камерите? За пиратските знам че може, но как стои въпроса с оригиналните?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да се променят и добавят камери ако си платиш годишен лиценз, който не помня колко беше. Navigon ползва карти на Navteq за БГ, които са по-добри. iGO също ползва карти на Navteq, но все още не за БГ. При следващи ъпдейти може да да ги заменят. Аз до сега не съм имал проблем с навигирането. Имам и двете, но предпочитам iGO.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят избор е следния: Navigon, Sygic и TomTom; като избора ми е базиран на начина по-който изчисляват маршрут. Изброените от мен навигации, изчисляват маршрута най-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ми кажеш, Tom Tom за цяла Европа от кой стор я купи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sygic i Tom Tom,ползват карти на Телеатлас и покритието на Б-я е точно 54%.

Най-добър интерфейс има Иго примо,намирането на адрес е супер лесно,навигирането също е отлично.

Друго предимство е лесната актуализация на карти и пои.

Тествал съм ги всичките и сега съм само с Игото...

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В общи линии ако си я правиш ти, коя карта, на кой... Можеш да импровизираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Navteq 2011.Q3 Europe ,последната от преди седмица.

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На пиратското Primo имаше POI за блокове, търсене по блок, квартал. Сега с купено Primo ги нямам тези неща.

Някой има ли идея как да се инсталират на неджейлнат телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ньи щье :) Пробвай да барнеш ипа-та преди инсталация ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам! Моднато *.ipa на купено IGO - крашва ( не се инсталира)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имах възможността да тествам iGO Primo, Navigon и TomTom от границата(Кулата) до Велико Търново. Разбира се, не бяха включени постоянно, но успях да придобия представа, как стоят нещата. Да ви кажа честно останах доволен и от трите, но iGO Primo се представи най-добре и ще ви обясня защо. По отношение на плавност, TomTom се представи най-добре, но поради липса на подробни карти, я отписах. Primo-то и Navigon-a се справят еднакво по отношение на позициониране и плавност, но гласовата навигация на Навигона куца(доста не точна), за това отписах и нея. Според мен най-добрата си остава iGO Primo.

П.П

Разбира се, това са моите наблюдения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Дайте по едно мнение към днешна дата коя ви е любимата навигация за в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се е променило от функционална гледна точка. Няма какво ново да си кажем :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sygic я имам платена и я изтрих от както съм с Navigon.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...