Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Коя е най-добрата за България Turn By Turn навигация?


JOKe

Recommended Posts

Гледам по форума има за какви ли не продукти за GPS навигация. И кой е най добрия ?

-Sygic

-iDA

-NAVIGON

-XGPS

Други ? не казвайте такива който не са излезнали. Питам за момента коя е най добрата.

Според мен XGPS не става тъй като яко крашва .. самия факт че не може да изчисли маршрута от

София до Каварна без да крашне говори сам по себе си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sygic,iDA една от двете няма значение която си избереш . Ако мен питаш GARMIN (ako наистина ти трябва навигация си вземи гармин)поне аз съм стакава и не ме е предавала с малки изключения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегата попита за GPS софтуер който вече е излязъл за iPhone :question: За Том-том и за iGO My way вече има новини че предстои премиера.Но за GARMIN още не се говори :question: Моя съвет е да изчакаш още малко,и да посрешнеш "краля" iGO My way :biggrin: А до тогава може да се позабавляваш с Sygic и NAVIGON :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Светкавицата" ме разбра от първия път :thumbup:

pic_2_12701.jpg

Garmin, производителят на GPS (глобална система за позициониране) устройства планира за свърже неговите производствени таланти с отдела за мобилни телефони на компанията Asustek Computer, за да разработят заедно нова смартфон марка - Garmin-Asus. Новият венчър обмисля предлагането на смартфони с операционни системи (OSS) от много доставчици, включително Microsoft Windows Mobile, Linux и Android на Google, каза председателя на Asustek на пресконференция в Тайпе.

Garmin-Asus ще се конкурират с популярни устройства като iPhone и G1 андроид-базираният телефон на T-Mobile, чрез специализирани услуги (LBS), казаха директорите и на двете компании.

Те планират да пуснат на пазара първият си ко-брандиран продукт през първата половина на 2009 г., Garmin-Nuvifone Asus G60, който ще бъде обновяване на оригинала Nuvifone G60, който компанията Garmin възложи на Asustek за изграждане през миналата година.

Нов Garmin-Asus мобилен телефон ще бъде представен на Световният мобилен конгрес в Барселона в края на този месец. Този модел най-вероятно ще започне да навлиза на пазара в световен мащаб през 2010 г.

1-large.jpg

Телефонът nuvifone G60 е вторият модел на новосъздаденото смесено дружество Garmin-Asus и въплъщава в себе си концепцията на компанията за LBS - центричен телефон.

Сред най-големите му достойнства са интегрираните услуги, базирани на местоположението (LBS - Location Based Services), които са обвързани с работата на всички останали приложения на апарата - от електронната поща и браузъра, до използването на 3 мегапикселовата камера. При всяка снимка тя автоматично добавя информация за точното местоположение и географски данни на мястото, където е заснето изображението.

Комуникационните функции на nuvifone G60 включват GSM, HSDPA, както и поддръжка на WiFi мрежи. Интерфейсът на модела включва лесен достъп до три услуги - "Обаждане", "Търсене" и "Карта", както и опция за добавяне на четири други икони по избор.

Лично мнение:Поредната "Боза"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами погледни в темата й http://bgiphone.com/showthread.php/794-Sygic-Europe-Turn-by-Turn-GPS-Navigation

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудестно дърпам Sygic предполагам вероятно това което ми трябва е

.ipa файла с Българската карта с Даниелчо (български глас) и с Custom POI (Points of Interest или интересни точки) благодарение на logche

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На краят ще излезе нещо от сорта на Garmin-Asus-Canon-Delonghi-Indesit и т.н. Телефонът ще има вградено барбекю, прахосмукачка, боилер, навигация, персонален компютър, камера, мултифункционален принтер със скенер и ядрено магнитен резонанс :smile: Ще тежи 121 грама и ще има вечна батерия захранваща се от слънчевият вятър ;) cool

Лакомията на големите световни фирми край няма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да сложа GPS на Ipod

може

но няма да ти върши абота

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ти се струва. Винаги първия път е доста бавно но след това намира сателитите за около 20-40 сек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NBT точно при iPhone няма няма ,а нокиата ми с Гармина и трябва някой път и 5 мин.да се свърже със спътник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори да не съм го ползвал няколко дена на телефона му трябват не повече от 1 мин за да намери сателит, а ако съм ползвал GPS-а в блиския час-два се връзва за не повече от 30 сек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Времето винаги е едно и също, просто при следващия старт ти вади картата от последното място където си изключил програмата и те оставя да си мислиш че сигнал вече има :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NBT точно при iPhone няма няма ,а нокиата ми с Гармина и трябва някой път и 5 мин.да се свърже със спътник.

Нокиата ти няма ли assisted GPS или a-gps? Пусни го ако има да видиш за колко сек. ще намира сателитите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Живея на третия етаж и над мен има още два етажа. Ето мойте наблюдения:

1- Аз лично ползвам TomTom за навигация в колата, защото е най-добрата навигация за централна и западна европа. Когато съм вътре в апартамента TomTom намира сигнал за не повече от 1мин.. Общо взето TomTom на моята географска ширина намира най-бързо сигнал от всички останали.

2- C iDa става само след като влезна отвън с вече намерени и прихванати спътници и то не винаги.

3- Навигон за iPhone е най-зле за момента. Дори на прозорецът не хваща сигнал, а вътре ... забравете.

4- Опитах с няколко гармина на приятели и те като вас се оплакват, че по някой път гарминът търси по 5 мин. сигнал ! Вътре сигнал няма, като влеза от вън вътре има за известно време и след това го губи.

Най-добре отидете в някой супермаркет където ги има повечето навигации и вижте коя има сигнал вътре в халето на магазина :smile: При мен в магазините MediaMarkt или Saturn само TomTom има гиснал!

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

100% е така. ТомТом ще качи на вашия iPhone софтуерна антена и ще хваща сателитите и в подземия, и в тунели. :mrgreen:

Вече си имам нов любимец. Поредното му веселяшко мнение. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mirmidon не разбирам какво общо има hardware със software? Или май не си много на ясно какво говориш!

Това дали ти намира сигнал в стаята или не със сигурност не зависи от програмата която си качил!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...